Skocz do zawartości

Jaki dziś masz zegarek na ręku


igor

Rekomendowane odpowiedzi

Mierzyłem ostatnio Marinemastera po raz pierwszy.. i okazał się dużo wygodniejszy niż myślałem, rozmiar nie zabija. Piękne wykonanie, czuć że to zegarek z półki dużo wyższej niż jest w rzeczywistości (choć cena i tak przerazi tych którzy myślą że najdroższe seiko to kilkaset dolarów ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek, który lata temu wywołał secesję na forum KMZiZ ;-). Dawno nie nosiłem a dziś jakoś przypomniał o sobie

Super design (ale co się dziwić jak to kopia Portugalczyka ;) ) Jesteś zadowolony z niego? W przyszłym roku planuję co prawda kupić Steinharta Marine Chronometer Rome II - który jest w podobnym stylu, ale za ~400 zł i tak można kupić takiego Parnisa (jako EDC na przykład).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super design (ale co się dziwić jak to kopia Portugalczyka ;) ) Jesteś zadowolony z niego? W przyszłym roku planuję co prawda kupić Steinharta Marine Chronometer Rome II - który jest w podobnym stylu, ale za ~400 zł i tak można kupić takiego Parnisa (jako EDC na przykład).

Ja bym odradzał, sam kupiłem w celach poznawczych za jakieś grosze, na pewno dużo mniej niż 400zł. Tarcza jest ładnie zrobiona, zaś koperta przeciętna, mechanizm o dziwo punktualny, chociaż jak często bywa w tym przypadku po prostu brudny i z głośnym rotorem. Pasek oczywiście to była jakaś cerata, zmieniłem na Hirscha. Pomijam kwestie związane z pochodzeniem i inspirowaną tarczą (to ostatnie dzieje się również u uznanych producentów). Ogólnie moim zdaniem jest duże ryzyko, że nabywca będzie niezadowolony. Ja trzymam swojego przez forumowy sentyment, praktycznie nie noszę, zresztą co innego mógłbym z nim zrobić? ;-) Lepiej zbieraj na Steinharta.

  

Ty Bartek to pewnie masz z dekielkiem forumowym?

Nie inaczej, pamiętam jak na zlocie szlifowaliśmy brzegi :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej myślałem o kupieniu go obok Steinharta. Bo pewnie żal mi będzie szargać Stenka codziennie, Parnisa mniej szkoda :P

Jeśli przestaniesz odczuwać sentyment to daj znać ;)

To raczej niemożliwe z uwagi na jak wspomniał Santino spersonalizowany dekiel :-).

A Stenka używaj bez obaw, to tylko zegarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.