Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mierzyłem ostatnio Marinemastera po raz pierwszy.. i okazał się dużo wygodniejszy niż myślałem, rozmiar nie zabija. Piękne wykonanie, czuć że to zegarek z półki dużo wyższej niż jest w rzeczywistości (choć cena i tak przerazi tych którzy myślą że najdroższe seiko to kilkaset dolarów ;) ).

Opublikowano

Zegarek, który lata temu wywołał secesję na forum KMZiZ ;-). Dawno nie nosiłem a dziś jakoś przypomniał o sobie

Super design (ale co się dziwić jak to kopia Portugalczyka ;) ) Jesteś zadowolony z niego? W przyszłym roku planuję co prawda kupić Steinharta Marine Chronometer Rome II - który jest w podobnym stylu, ale za ~400 zł i tak można kupić takiego Parnisa (jako EDC na przykład).
Opublikowano

Super design (ale co się dziwić jak to kopia Portugalczyka ;) ) Jesteś zadowolony z niego? W przyszłym roku planuję co prawda kupić Steinharta Marine Chronometer Rome II - który jest w podobnym stylu, ale za ~400 zł i tak można kupić takiego Parnisa (jako EDC na przykład).

Ja bym odradzał, sam kupiłem w celach poznawczych za jakieś grosze, na pewno dużo mniej niż 400zł. Tarcza jest ładnie zrobiona, zaś koperta przeciętna, mechanizm o dziwo punktualny, chociaż jak często bywa w tym przypadku po prostu brudny i z głośnym rotorem. Pasek oczywiście to była jakaś cerata, zmieniłem na Hirscha. Pomijam kwestie związane z pochodzeniem i inspirowaną tarczą (to ostatnie dzieje się również u uznanych producentów). Ogólnie moim zdaniem jest duże ryzyko, że nabywca będzie niezadowolony. Ja trzymam swojego przez forumowy sentyment, praktycznie nie noszę, zresztą co innego mógłbym z nim zrobić? ;-) Lepiej zbieraj na Steinharta.

  

Ty Bartek to pewnie masz z dekielkiem forumowym?

Nie inaczej, pamiętam jak na zlocie szlifowaliśmy brzegi :-).

Opublikowano

Raczej myślałem o kupieniu go obok Steinharta. Bo pewnie żal mi będzie szargać Stenka codziennie, Parnisa mniej szkoda :P

Jeśli przestaniesz odczuwać sentyment to daj znać ;)

To raczej niemożliwe z uwagi na jak wspomniał Santino spersonalizowany dekiel :-).

A Stenka używaj bez obaw, to tylko zegarek.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.