Skocz do zawartości

Garnitur MR. BRUNO STANDARD Lantier


fan_dobrego_buta

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy zastanawiam się nad kupnem garnituru Lantier Bruno w sylwetce slim fit, z powodu ceny i koloru. 

 

http://vistula.pl/garnitur,id-65001

 

999 PLN to nie jest najgorsza cena za garnitur z wełny 150. Zdecydowanie taniej niż szycie. Szyjąc coś podobnego u krawca, który robił mi ostatnie 2 garnitury to wydatek:

 

- 2000 PLN - szycie ręczne na płótnie/koniu z dodatkami. W cenę oczywiście wliczona jest ręczna obróbka 

- 500 PLN - tkanina Hunt & Winterbotham  Huddersfield - England (98% Super 140 Wool & 2% Cashmere is the same share (True blue/Persian Blue/Azure Blue)

p://vistula.pl/garnitur,id-65001

 

Łączna cena za ręcznie szyty garnitur 2500 PLN - i tak tanio jak porównamy ceny z naszych dużych miast 

 

Czy jest na tym forum szczęśliwy właściciel tego modelu - Mr Bruno Standard?Jaka jest szerokość klap?

​Ogólna ocena garniture mile widziana

 

Z góry dziękuję

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wolałbym jeden sensowny garnitur bespoke niż dwa takie Lantiery. Mam kilka garniturów Vistuli i 1000 PLN to zdecydowanie za dużo jak na to odszycie, komfort, detale i ogólne odczucia.

Zwróć też uwagę na idiotyczny znak rozpoznawczy Lantiera czyli 5 guzików.

Jeśli rtw to lepiej chyba dołożyć niewiele i kupić SS.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odp. Ja ma 2 garnitury z Lantiera (sylwetka regularna) i mimo przeróbek, leżą średnio. Cena mnie kusiła doświadczenia jednak nie. Miałem nadzieję, że pojawią się jakieś głosy w obronie Bruno Lantiera i uda mi się zaoszczędzić troszkę pieniędzy. 

 

Czyli zamówię tkanina Hunt & Winterbotham  Huddersfield (guziki mam z poprzedniej dostawy) i w najbliższym czasie zamówię garnitur u Pana Goniszewskiego. Postaram się tym razem robić lepsze zdjęcia z procesu szycia.

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc w zmianie decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.