Skocz do zawartości

Moje przygody ze skórą. gb - leather


smurv

Rekomendowane odpowiedzi

Oj chyba za bardzo się rozmarzyłem i za dużo skrótów myślowych. Skalpel masz rację, bo Hermes najpewniej używa wszystkich rodzajów skóry, na rękawice jest inna, na torby inna i na siodła inna. Moje odniesienie było raczej do szeroko rozumianej galanterii jaka ma odniesienie do narzędzi...

Jestem zwolennikiem kupowania rzeczy, które są trwałe, maja ponadczasowe wzornictwo, a wyroby skórzane to moja słabość (to ponoć u nas dziedziczne  :oops: )

Dlatego też uważam, iż potrzebnych jest jak najwięcej takich pasjonatów jak Ty, tutaj na tym forum jak i w życiu. 

Czekam(y) na kolejne Twoje projekty jak i pozostałych kolegów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tutaj tak aktywnie:

Bliźniaki z przed nowych narzędzi :P, robione w niedalekim odstępie czasu. Wersja powiększona mojego portfela, dodatkowa przegródka na banknoty, dodatkowa kieszonka pod kartami i bilon na szlufkę. Jest lekko grubszy i niewiele większy od oryginału. Grafika jako dodatek.

#1

DSC07251_resize.JPG

DSC07275_resize.JPG

DSC07335_resize.JPG

#2

DSC07524_resize.JPG

DSC07567_resize.JPG

DSC07608_resize.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biblia nie biblia, zamawiający chcieli dokładnie takie z pełnymi konsekwencjami czyli grubością. A jak ktoś jeździ między krajami to oddzielne przegródki na waluty się przydadzą.

Walory użytkowe tylko wtedy gdy ma się kasę, a bez to na nic się nie przyda ;P. A tak serio portfel jak to portfel wszystko mieści, a że na zamówienie to nie ma co dyskutować nad decyzjami zamawiającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zamówienie było forumowe, XXXX, a jest ono dość nietypowe. edyt. MOD

 

Forumowicz chciał etui na klucze, 5 sztuk i pilot do bramy. Kolor wybrany to: "RAL 5026 Pearl night blue", niestety "perła" na skórze jest nieosiągalna. Padło na RAL 5003, czyli odpowiednik bez perły. Nić w kolorze fioletu. Zamawiający wymógł na mnie "inicjały" wypalane w skórze :P

 

Po paru wymianach koncepcji postał ten rysunek:

msg-3261-0-57987300-1420551513.jpg

 

 

A rezultat taki:

 

DSC_5990_resize.JPG

 

 

CSC_5997_resize.JPG

 

54b95fff360ed.jpg

 

CSC_5998_resize.JPG

 
 
No i chyba Wasz ulubiony Amiet :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam zdjęcie z kluczami (zrobione z komórką stąd niezbyt profesjonalne i musiałem dodatkowo przycisnąc brzegi etui dostępnymi w pokoju materialami biurowymi).

Etui jest na prawdę świetne, polecam.

System wyjmowania i wkładania kluczy bardzo wygodny (Bartosz dzięki za przeslaną "instrukcję").

 

Pilot rozmyślnie na razie wystaje poza etui, planuje zmienić do niego łańcuszek na krótszy i wówczas nie będzie wystawał.

post-3261-0-70884100-1421662294_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy da się tak dociąć, w sumie jestem nawet bardzo ciekaw czy da się. Dorobienie takich kluczy wymaga specjalnej karty. Ale może nielegalnie da się bez karty.

Zakładając, że da się, trzeba by jeszcze chyba wiedzieć gdzie mieszkam i rozbroić mój alarm:)

 

Ale dzięki Krzysiek, zmieniłem zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Takie projekty lubię, klient wie czego chce a i mi daje praktycznie wolną rękę na realizacje. 

Etui na okulary standardowe, ale z nowym zapięciem, do tego etui na kindle i portfel. Pierwszy mój taki ale na pewno nie ostatni bo już domagają się więcej :)

 

 
DSC_6050_resize.JPG
 
DSC_6055_resize.JPG
 
DSC_6053_resize.JPG
 
DSC_6064_resize.JPG
  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.