Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

1. Fan dobrego buta:  AS Herrick, UK 8, 20626-1    220 GBP

2. xell: UK 9.5, 20422-25   220 GBP

3 Harth 20578-4 UK9 (brązowe Hunty)   220 GBP; 20573-24 UK9 (brązowe monki) 200 GBP

Blekit 20558-2 Moore UK10.5 (przy założeniu, o którym pisałem w PW) 225 GBP

5. @kormox: JC 2801; UK 9,5; 20573 - 24 (last 87F)   200 GBP

6. Grafa: 20241-26 UK 8 (US 8,5) 220 GBP

 
Powyżej są ostateczne ceny przesłane z AS. KURS funta w PKO BP na dzień dzisiejszy 5.1 PLN
 
 
Dodatkowo należy doliczyć: 
50 PLN za wysyłkę butów z UK ( wysyłane będa z fabryki po 2 pary w kartonie)
20 PLN za przesyłke butów w Polsce (35 PLn 2 pary)
Przelew bankowy po 19 PLN  (jeżeli mnie pamięć nie myli to koszt 119 PLN /  6 uczestników)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moje Moore też już odebrane.

W przypadku AS okazuje się, że moim rozmiarem jest 10.5 - minimalny luz, który nie powinien przeszkadzać nawet gdy but się rozbije, a obłożyny schodzą się perfekcyjnie. Teraz muszę dobrać kosmetyki, bo takiego koloru w kolekcji jeszcze nie miałem :)

c42d64401ce5b1eb911572d544f1c21c.jpg

5064df1f07062cf6e2fe0918b483e5f1.jpg

  • Like 6
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blekit napisał:

Moje Moore też już odebrane.

W przypadku AS okazuje się, że moim rozmiarem jest 10.5 - minimalny luz, który nie powinien przeszkadzać nawet gdy but się rozbije, a obłożyny schodzą się perfekcyjnie. Teraz muszę dobrać kosmetyki, bo takiego koloru w kolekcji jeszcze nie miałem :)
 

Bardzo ładne. Może następnym razem będą w moim rozmiarze.

Mają jakaś widoczną skazę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moore są genialne. Jak G&G St. James ale w pierwszej wersji przed „face liftingiem”. Ale tym razem tylko cherry dostepne byly:( Trzeba czekac na realizację GMTO z AFPOS w kolorze OAK :)

skazy w AS są niewidoczne, a odpowiednie SPA praktycznie zawsze kryje ewentualne mankamenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku moich monków oprócz niedoskonałości opisanych przez AS odnotowałem niestety kilka "ponadplanowych" mankamentów:

RAMA ODKLEJAJĄCA SIĘ OD PODESZWY W REJONIE OBCASA

IMG_1.1.thumb.jpg.8d7f61ad151149381933c85e999218bd.jpg

 

IMG_1.2.thumb.jpg.5c7940c9c4b66427c6401008c3ad196d.jpg

BŁĄD SZYCIA PODESZWY

IMG_2.1.thumb.jpg.2778d20258e15fcb52249b32f80ae47a.jpg

IMG_2.2.thumb.jpg.8a4f8eaa382b6e5398a87c90d2c3ca16.jpg

CIEMNIEJSZA PLAMA PO NIESTARANNYM MALOWANIU, CHYBA NIE DO ZAMASKOWANIA KOSMETYKAMI

IMG_3.1.thumb.jpg.7375068d889e3fe36c401b2fc5c08115.jpg

IMG_3.2.thumb.jpg.27ee99c1445d9b28ebb79a3268cf3ebe.jpg

Czy nie za dużo tego jak na seconds? Ciekaw jestem Waszych opinii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS dla Sid Mashburn, kolor espresso, kopyto 99 DX.

Moje buty również mają więcej wad niż wskazywał producent (różnice w odcieniu brązu pomiędzy butami, skośna linia szycia na pięcie, marszczenia na obu piętach), ale to detale dostrzegalne tylko dla poszukiwaczy gładkiej pięty. Do AS mam trochę pretensji o wskazówki odnośnie szerokości buta. Dostałem od nich informację, że buty na kopycie 99 EX (takie były w ofercie) są porównywalne z kopytem 87 F, ewentualnie minimalnie węższe. Być może tak jest w przypadku kopyta 99 EX, ale moje buty są na kopycie 99 DX. Wybrałem buty pół rozmiaru większe, a są węższe niż monki 87 F dla J. Crew. Kupię bardzo cienkie skarpety i pewnie będzie dobrze, bo AS robi świetne buty.

@fan_dobrego_butajeszcze raz dzięki.

IMG_5593-1.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koledzy. Mam świadomość, że niektórzy mają więcej szczęścia, a inni mniej, w przypadku grupowych zakupów seconds na odległość. Ponadto buty, które są sprzedawane jako seconds, nie są przecenione bez powodu. Są to buty II gatunku, bez względu na wielkość wady. Nigdy nie sprzedano nam butów z wadami nie do zaakceptowania. Niestety nie możemy zapominać, że AS nie sprzedaje seconds online i nie mają praktyki dokładnych opisów wad i zdjęć. To co otrzymujemy, jest tylko ich dobrą wolą i nie ukrywam, nie robią tego chętnie, gdyż seconds schodzą im na bierząco bez problemu. Kupując seconds, nie widząc butów na żywo, robimy to na własne ryzyko, bez możliwości zwrotu, o czym wielokrotnie pisałem na forum. Biorąc udział w zakupie grupowym seconds, musimy się z tym liczyć, lub nie brać udziału w zakupach. Ja również kupiłem 2 pary, gdzie wady były bardzo duże i mimo bezpośredniego kontaktu moje reklamacje nie została uznane, gdyż wady nie były ukryte. 

 

Pozdrawiam

FDB

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[mention=3391]fan_dobrego_buta[/mention] na pewno jesteś zajęty, niemniej zbliżające się czarnopiątkowe możliwe okazje popychają mnie do ponowienia zapytania o ewentualne zamówienie z fabryki AS. Czekać dalej? Pozdrawiam serdecznie.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę, że AS sprzedaje teraz nieco inną serię: http://www.bowen.fr/catalog/ALFRED-SARGENT,76533181.html

Wbrew temu co by się mogło wydawać, te buty są sprzedawane także na rynku brytyjskim. Znaczna część z nich (Walter, Ambrose) jest robiona na kopytach AS24. Tej informacji nie widziałem w Internecie, ba, w samych butach nie ma oznaczenia kopyta. Ale w Londynie w salonie Bowena w dostępnym na miejscu papierowym katalogu buty były opisane bardziej szczegółowo, i stąd wiem jakie ono jest. (Edit: Wcześniej w wątku jest porównanie AS24 ze 109F).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.