Skocz do zawartości

goodyear welt made in poland c.d


MarcinFilipczyk

Rekomendowane odpowiedzi

W derbach ażur jest za bardzo wysunięty do przodu (co najmniej na tym zdjęciu), w lotnikach nie wiem czy np 4 dziurki (jak ma być mniej niż klasyczne 5) nie byłyby lepsze, no ale wyczuwam włosko-francuskie inspiracje :)

Można prosić o więcej zdjęć wiedenek golfów?

ps. lotniki są szyte z boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W derbach ażur jest za bardzo wysunięty do przodu (co najmniej na tym zdjęciu), w lotnikach nie wiem czy np 4 dziurki (jak ma być mniej niż klasyczne 5) nie byłyby lepsze, no ale wyczuwam włosko-francuskie inspiracje :)Można prosić o więcej zdjęć wiedenek golfów?ps. lotniki są szyte z boku?

....niestety ale nie posiadamy jeszcze umiejetnosci bezszwowego wytwarzania jednokrojek. Z wielkim respektem chylimy czola mistrzom, ktorzy to potrafia! U nas but zszyty jest z tylu na piecie. W krotce dodam wiecej zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super (sznurowadła zawsze można kupić u Daniela ;)) Kopyta mogłyby być trochę bardziej smukłe (ale to może też być kwestia zdjęć) W jaką półkę cenową idziecie?

Witam. Ceny ksztaltowac beda sie na wczesniej deklarowanym poziomie okolo 900 zl wlacznie z przesylka. Natomiast pary personalizowane na bazie made-to-order w granicach 1100-1200 w zaleznosci o wyboru jakosci skor. Rozmiary od 36-50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wzornictwem dużo lepiej, ale czemu wszystko w jednym kolorze, do tego podejrzanie błyszczącym? Może być dobrze, ale zależy od ceny, jakie to GYW itd. Konstrukcja może być dobra, ale jeśli na cholewce jest kilo plastiku, to i tak nic nie warte. Nice try, though.

Edit: nie zauważyłem posta z ceną. Oferta nie dla mnie, ale może będą nabywcy. W każdym razie gratuluję pomysłu. Zdjąłbym element folklorystyczny ze sznurówek, umożliwiłbym wybór koloru :)  i postawiłbym na jakość skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze obuwie poddane bedzie "wnikliwej" analizie dlatego nawet przy tzw "sekcji zwlok ( przekroj)" gwarantuje wykonanie i materialy z najwyzszej polki, ktore nie roznia sie niczym od wielu tych, o ktorych forumowicze rozpisuja sie z zachwytem. Jestem sklonny zaryzkowac deklaracje, ze w kilku przypadkach jakosc naszego obuwia goruje nad kilkoma zagranicznymi markami, ktore opisujecie. Oczywiscie kwestie kopyt i wzornictwa pozostawiam w sferze obiektywnosci....

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....niestety ale nie posiadamy jeszcze umiejetnosci bezszwowego wytwarzania jednokrojek. Z wielkim respektem chylimy czola mistrzom, ktorzy to potrafia! U nas but zszyty jest z tylu na piecie. W krotce dodam wiecej zdjec.

Panie Marcinie, pytałem nie o bezszwowe lotniki jako takie, a jedynie o lokalizację szwa - czy jest on umieszczony na pięcie, czy też po wewnętrznej stronie cholewki.

Wszystkim zrzędom od sznurówek polecam przyjrzeć się dokładniej zdjęciom - przecież widać, że wystarczy rozwiązać supeł na sznurówce i zdjąć szyszkę :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marcinie jak wygląda status projektu? Czy już niebawem wprowadzacie seryjnie do produkcji, czy też na razie testujecie design projektów i prototypy?

Witam. Jezeli chodzi o kolekcje seryjna to wszystko jest praktycznie gotowe i 3 marca mamy zamiar ruszyc ze sklepem internetowym. Natomiast konfigurator do personalizacji na bazie made-to-order potrzebuje jeszcze troche wiecej czasu gdyz mapowanie modeli w 3D zajmuje wiecej czasu niz planowano. Proptotypy przetestowane ale oczywiscie prawdziwa weryfikacja odbedzie sie poprzez klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zrzędom od sznurówek polecam przyjrzeć się dokładniej zdjęciom - przecież widać, że wystarczy rozwiązać supeł na sznurówce i zdjąć szyszkę :blink:

Jeszcze łatwiej nie umieszczać szyszki, chyba że w planach są stoiska firmowe w Cepeliach.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym się mamy skupiać, Filip? Wiesz gdzie buty są szyte? Z jakiej skóry? Jakie kolory są dostępne? Jakie podeszwy? Pan Marcin pokazał szyszki, to skupiamy się na szyszkach. Jak się dowiemy reszty, skupimy się na reszcie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym się mamy skupiać, Filip? Wiesz gdzie buty są szyte? Z jakiej skóry? Jakie kolory są dostępne? Jakie podeszwy? Pan Marcin pokazał szyszki, to skupiamy się na szyszkach. Jak się dowiemy reszty, skupimy się na reszcie.

pls see http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2304-goodyear-welted-made-in-poland/

 

Zrobię szybkie  podsumowanie, bo 7 stron tematu, wiadomo... można nie przeczytać.

 

buty z tego co pisano na forum szyte w PL  w Słupsku, podeszwy rendenbach.

 

Co do skór to zacytuję ze strony 5 "Haas France, Rendenbach, Caravel Pelli, d'Annoy, Conceria la Bretagna oraz kilka innych garbarni z Hiszpanii. Niektore z nich sa tak ekskluzywne, ze nawet trudno cos tam kupic takiemu "pionkowi" jak mi i musze sie ostro nagimnastykowac...ale jakos daje rade! Zobaczymy co dalej...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pls see http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2304-goodyear-welted-made-in-poland/

 

Zrobię szybkie  podsumowanie, bo 7 stron tematu, wiadomo... można nie przeczytać.

 

Mea culpa, nie skojarzyłem. W ramach pokuty przeczytałem. Może dotknęło mnie wiosenne przesilenie, ale moim zdaniem z tego siedmiostronicowego wątku na razie wynika, że być może kroi się coś ciekawego, ale póki co otoczone nimbem tajemnicy. Problem chyba polega na tym, że w tej cenie mamy bardzo wiele sprawdzonych alternatyw w internecie. Jeśli zaś chodzi o te alternatywy, prowadzimy na ich temat dyskusje dotyczące najdrobniejszych szczegółów. W wątku o testowych trzewikach z cordovanu rozmawiamy o długości sznurówek i jakoś nikt nie napisał - wywalcie te sznurówki i kupcie pół metra dłuższe.

Value for money będzie można ocenić dopiero, kiedy co najmniej jeden forumowicz przespaceruje się w butach chociaż raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa, nie skojarzyłem. W ramach pokuty przeczytałem. Może dotknęło mnie wiosenne przesilenie, ale moim zdaniem z tego siedmiostronicowego wątku na razie wynika, że być może kroi się coś ciekawego, ale póki co otoczone nimbem tajemnicy. Problem chyba polega na tym, że w tej cenie mamy bardzo wiele sprawdzonych alternatyw w internecie. Jeśli zaś chodzi o te alternatywy, prowadzimy na ich temat dyskusje dotyczące najdrobniejszych szczegółów. W wątku o testowych trzewikach z cordovanu rozmawiamy o długości sznurówek i jakoś nikt nie napisał - wywalcie te sznurówki i kupcie pół metra dłuższe.

Value for money będzie można ocenić dopiero, kiedy co najmniej jeden forumowicz przespaceruje się w butach chociaż raz.

Tu oczywiście się zgadzam. Chwilowo wydaje się to dobrze rokować. Już pierwotnie widziałem tam fajne rozwiązania (vide kopyta w kierunku chisel toe etc). Jeżeli do tego dodamy dobre materiały to w tej cenie może być to bardzo dobre zarówno value, jak i value for money.

 

W moim przypadku istotne jest jeszcze to, że staram się być zakupowym patriotą - jeżeli będę miał możliwość kupna butów RTW dobrej jakości, z dobrymi półproduktami made in Poland (i w moim rozmiarze) to pod tym  tylko warunkiem, że jakość "będzie się zgadzać" 3 razy zastanowię się czy kupić coś wykonanego gdzie indziej (o ile wspieram towary made in EU, to już miewam opory przed nabyciem czegokolwiek produkowanego w krajach 3 świata w przypadku gdy istnieją zamienniki rozsądne cenowo).

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Proptotypy przetestowane ale oczywiscie prawdziwa weryfikacja odbedzie sie poprzez klientow.

 

 

....zalaczam kilka fotek naszych efektow. Mam rowniez nadzieje, ze bede mogl podeslac pare osobiscie na rece moderatora celem zaopiniowania?!

 

 

Buty ładne, niepokoi mnie jedynie połysk skóry ale może to tylko kwestia zdjęć. Pewnie zdjęcia live dużo pomogą.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pls see http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2304-goodyear-welted-made-in-poland/

 

Zrobię szybkie  podsumowanie, bo 7 stron tematu, wiadomo... można nie przeczytać.

 

buty z tego co pisano na forum szyte w PL  w Słupsku, podeszwy rendenbach.

 

Co do skór to zacytuję ze strony 5 "Haas France, Rendenbach, Caravel Pelli, d'Annoy, Conceria la Bretagna oraz kilka innych garbarni z Hiszpanii. Niektore z nich sa tak ekskluzywne, ze nawet trudno cos tam kupic takiemu "pionkowi" jak mi i musze sie ostro nagimnastykowac...ale jakos daje rade! Zobaczymy co dalej...."

....poki co obuwie na zdjeciach nie posiada podeszw Rendenbacha ale pracujemy nad tym. Z pozostalych tematow wiekszosc udalo sie zrealizowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.