Skocz do zawartości

[KRAKÓW], Artystyczna Pracownia Krawiecka J. TURBASA


Üxküll

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Szczerze, to chyba w niedzielę można spać dłużej. :-P

 

Przy okazji pochwal się swoimi realizacjami odeskiej szkoły szycia (SŻ), włoskim sznytem (Zaremba) czy niepraktykowanym, ręcznym szyciem całego garnituru na miarę z oferty PK.

 

Z tym spaniem to przekażę domownikom :). Dzięki :)

 

Możliwe, że rozczaruję Cię, ale niestety nie mam nic z włoskim sznytem, więc nie będę mógł poprosić o obiektywną ocenę :) :).

 

Ten płaszcz mi się po prostu nie podoba, co nie oznacza, że nie szanuję tej pracowni krawieckiej. Może na żywo lepiej wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Szanowni Panowie, wlasciciele garniturow szytych u Turbasy,

 

Czy istnieje jakakolwiek szansa na zobaczenie, ktoregos z waszych zamowien ?

 

Moge sie oczywiscie mylic, znam wasze forum tylko od 48h (za to w duzym stopniu spedzonych na jego odkrywaniu), ale takowych zdjec na forum nie ma.

 

Pozwalam sobie o nie poprosic, poniewaz chcialbym zamowic u Pana Turbasy garnitur na slub i bardzo chcialbym zobaczyc jak wygladaja jego garnitury zanim sie na to zdecyduje.

 

A przy okazji, lacze wyrazy szacunku dla wszystkich osob ktore tworza to forum i ktorym udalo sie zebrac tak wiele i tak wartosciowej wiedzy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Sam zastanawiałem się nad zamówieniem garnituru na ślub, ale ostatecznie z uwagi na ograniczenia czasowe (brak okazji na poprawkę) zdecydowałem się na RTW poddane przeróbką. Mądrość głosi, że trzeba się liczyć z tym, że pierwsze zamówienia u krawca mogą niekoniecznie być dokładnie tym czego się oczekiwało (ale nie wiem ile w tym prawdy). 

Wiem, że o ile bym się zdecydował, to dla pewności i spokoju sumienia pojechałbym do Warszawy i skorzystał z możliwości tamtejszego, znacznie bardziej rozwiniętego rynku. Więcej pieniędzy trzeba mieć, ale decydując się na garnitur bespoke chyba na pierwszym miejscu stawia się efekt, a nie oszczędność (vide garnitury bytomia za 399zł w outletach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.