Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jednocześnie informuję, że po wielu prośbach i groźbach ceny MTO wróciły dziś do siebie. Czyli za MTO Klient, jak niegdyś dopłaca 0 PLN :)

Ci, którzy już czekają na swoje pary, proszeni są o kontakt pod mailem sklepowym. Ich ceny również zostaną obniżone. 

 

Brawo, brawo po trzykroć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę / pytanie.

 

Chciałbym kupić ten model zamszowych oksfordów (Satel) 

 

http://patine.pl/yanko-435-satel.html, 

 

ale mam wrażenie, że zamsz jest zbyt jasny - chciałbym kolor jak w tych monkach (Testa Moro):

 

http://patine.pl/yanko-style-306-goodyear-welted-suede-testa-moro.html.

 

 

Podsumowując, czy możliwe jest kupno modelu 435 w ciemnym zamszu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możliwe w ramach MTO:

http://patine.pl/mto-stworz-unikalne-yanko.html

 

Dzięki :)

 

Muszę jeszcze zbadać kwestię rozmiaru. Yanko jeszcze nie mam, z wypowiedzi Marcina fanadobregobuta wynika, że kopyto 915 da się porównać do kopyta AS 109.

 

Nie wie ktoś, które jest "ciaśniejsze"? W kopycie AS 109 mam rozmiar UK 8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o zdjęcie porównawcze z góry modelu 666 i 498? Mierzyłem kiedyś model 498, buty nie trzymały mi stopy za dobrze. Chciałbym porównać długość przedniej części - jak bardzo przód stopy jest zakryty. :) Czy dobrze mi się wydaje, że stopa jest bardziej zakryta (lepiej trzymana) w modelu 666 niż w 498? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, zlitujcie się ( :)) i uzupełnijcie tabelę z wymiarami kopyt. Ewentualnie jakiś przelicznik względem istniejącej. 

Jak tylko złapię oddech, postaram się nad tym pochylić. Dzięki za kopa!

 

 

 

Można prosić o zdjęcie porównawcze z góry modelu 666 i 498? Mierzyłem kiedyś model 498, buty nie trzymały mi stopy za dobrze. Chciałbym porównać długość przedniej części - jak bardzo przód stopy jest zakryty.  :) Czy dobrze mi się wydaje, że stopa jest bardziej zakryta (lepiej trzymana) w modelu 666 niż w 498? Dziękuję.

Jak dziś się nie wyrobimy to początek tygodnia!

 

 

 

A czy planowane są penny loafers?

Niestety nie. No może kilka par w nigrze:

post-17-0-30081100-1460711760_thumb.jpg

 

Ale to raczej w ramach sampli (4-5 par) pod kątem oględzin i planowania na kolejne lata. Pamiętam też o dynamicznym kopycie! Notatki, notatki ... :)

 

W tym sezonie pozostaje jeszcze ewentualnie MTO :)  

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

666 Testa chyba nie mieliśmy. Może chodzi o 498 Suede Testa, które jest od jakiegoś czasu i w tym momencie zostało, to co widać.

 

Brogsy Uranio to był pierwszy próbny strzał i małe badanie rynku, więc ilości na pewno nie były oszałamiające.

Nie pamiętam, jak było w tym przypadku, ale na starcie jest to najczęściej po kilka par z popularniejszych rozmiarów i 1-2 pary ze skrajnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o zdjęcie porównawcze z góry modelu 666 i 498? Mierzyłem kiedyś model 498, buty nie trzymały mi stopy za dobrze. Chciałbym porównać długość przedniej części - jak bardzo przód stopy jest zakryty. :) Czy dobrze mi się wydaje, że stopa jest bardziej zakryta (lepiej trzymana) w modelu 666 niż w 498? Dziękuję.

 

 

Proszę bardzo:

 

Yanko 666 (kopyto 919) vs Yanko 498 (kopyto 955)

 

post-17-0-94981900-1460974596_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.