Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W takim przypadku raczej namawiamy najpierw zamówić lub przymierzyć buty z cielaka, by była choćby 90% pewność co do rozmiaru, aczkolwiek nie zdarzyło nam się jeszcze, by zostawić Klienta z niepasującymi butami. O cordovanie radzę najpierw poczytać. Jeżeli jest zainteresowanie pod detale zapraszam pod e-mail sklepowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Na facebooku reklamujecie Yanko 545O Softy Sattel, niestety są tylko w rozmiarze 40 (pewnie ktoś zrobił zamówienie i zrezygnował?). Planujecie wprowadzić je do stałej oferty?

 

Pytam bo ostatnio zamówiłem zamszowe Loake 202Ds, w biurze byłem w Yanko 545 Cuero, zamieniłem je na Loake i po tej szybkiej przymiarce... odesłałem z powrotem  8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB czasem pokazujemy modele, które szyte są pod Klienta lub w limitowanych ilościach. W tej wersji mieliśmy tylko kilka par pod indywidualne zamówienia właśnie + mały zapas na ewentualne wymiany. Została tylko 40-tka, ale akurat ten model będzie w stałej ofercie w szerszej rozmiarówce ... planowo od pierwszej połowy czerwca, jeżeli nie będzie przesunięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy buty yanko na skórzanej podeszwie maja efekt klekotania przy chodzeniu  tzn czy są głośne ?Interesuje mnie ten model http://patine.pl/yanko-610-cuero.html

 

Chyba wiem o co Panu Robertowi chodzi i już śpieszę z pomocą - jeżeli przesiada się Pan z gumowej podeszwy typu Dainite to tak - będzie Pan słyszeć z każdym krokiem "tup tup tup" pod butami, nie jest to dźwięk jakiś wyraźnie mocny, jak na przykład damskie szpilki klekotające na kafelkach w pustej galerii handlowej, jednak jakiś tam dźwięk jest. Niemniej jednak, to pozytyw - but waży co nieco, skóra to nie papier, podeszwa nie jest z byle czego - dlatego słuchać konkretny krok. 

 

A to, czy lubi Pan stawiać konkretny krok i czuć, że Pan rzeczywiście stoi na bucie, a nie się kolebie, to już kwestia osobistych preferencji.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

13-14/06/2015 jesteśmy w Stolicy na HUSH WARSAW! Jeżeli tylko chcecie zobaczyć lub przymierzyć YANKO, prosimy o kontakt mailowy z modelem i rozmiarem jaki mamy zabrać ze sobą!

 

post-17-0-28284200-1432895811_thumb.jpg

 

post-17-0-59221000-1432895811_thumb.jpg

 

P.S.

Jeżeli chcecie obejrzeć konkretne modele portfeli EXOXE, proszę  kontaktować się pod "exoxowym" mailem, a zadbamy o to by również były na miejscu :)

 

ZAPRASZAMY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • saphir.pl changed the title to Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.