Jump to content

The Armoury’s & Ro Bags cognac


maciato
 Share

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem identyczny pomysł o odtworzeniu tej torby:) W następnym tygodniu powinienem dostać swój egemplarz od Barelly Bags. Wiem, że kilka osób pisało o słabej jakości ich skór, ale za cenę ok. 500zł nie znalazłem alternatywy. Ich prototyp wyglądał tak Dołączona grafika

Moja torba będzie w kolorze Camel, okucia i suwak w kolorze brudnego złota, przeszycia jasną nicią oraz zdecydowanie skromniejsze wnętrze:)

Link to comment
Share on other sites

Można prosić o jakąś fotkę osoby wraz z torbą? Koniakowa zwłaszcza wygląda dość delikatnie, obawiam się, że można wyglądać, hm, zniewieściale. Prototyp z BB jest bardziej "toporny" i przez to wydaje mi się bardziej "samczy" ;) .

Link to comment
Share on other sites

Jak będę miał torbę w rękach to napiszę.

Ponad tydzień temu napisałem do nich w sprawie torby, wymieniłem w międzyczasie kilka(naście) maili oraz telefonów i na początku przyszłego tygodnia torba powinna być już u mnie.

Prawdę mówiąc nie zależało mi bardzo na czasie i myślę, że spokojnie tydzień czasu wystarczy na zrealizowanie u nich idywidualnego zamówienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałem zdjęcia wykonanej torby, ale nie do końca odpowiadała mi zastosowana skóra (widoczne marszczenia) i torba będzie uszyta jeszcze raz z innej skóry, ale dopiero w przyszłym tygodniu. Jeżeli interesują Cię zdjęcia które dostałem od nich to mogę Ci kilka podesłać na maila.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czekam na dalszy ciąg historii. Dostałeś już swoją torbę? Co było nie tak w pierwotnej wersji? Zastanawiam się nad kupnem takiej samej od BB, ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć co do jakości skóry?

Link to comment
Share on other sites

Alabuz gdybyś mógł podrzucić link do tematu, w którym piszesz o torbie. A jak się sprawuje na codzień? Jak z trwałością i jakością skóry? Będę wdzięczny za jakieś info bo bardzo poważnie zastanawiam się nad kupnem takiej samej od BB.

Edited by krz
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.