Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Parę razy prysnąłem (lubię garnitury w żabie oczko, które jest wyjątkowo podatnym na mechacenie splotem) i śladów nie było. Pryskałem oczywiście z pewnej odległości i niewielką ilość, nie chodzi o to, żeby spodnie były mokre od lakieru. Oczywiście polecałbym sprawdzić w niewidocznym miejscu. 

 

Miałem intencję pryskać przed każdym noszeniem (no bo koszt żaden, a można ocalić garnitur), w którymś momencie przestałem. 

 

Teraz problem praktycznie nie występuje, najprawdopodobniej dlatego, że schudłem (również np. dżinsy nie przecierają mi się w kroku, a żadnych specjalnych zabiegów na nich nie stosowałem), ale może lakier i bokserki też się do tego przyczyniły.

 

Dodam, że po każdym noszeniu starannie "goliłem" zmechacenia na tkaninie specjalną maszynką wierząc, że raz zmechacony materiał będzie się mechacił szybciej (bo kulki będą dodatkowo zaczepiać o kulki na przeciwległej powierzchni).

 

Metody chałupnicze, ale przetestować warto, nie zaszkodzą.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto założyć konto w EUR i przelać na nie część środków, póki jeszcze złotówka jest coś warta ;). A nawet abstrahując od tej defetystycznej wizji, taniej chyba kupić w upatrzonym kantorze, niż przewalutować bezpośrednio w banku (chociaż to zależy od banku). Przy dzisiejszych spreadach można zaoszczędzić kilka %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy panowie - kupiłem garnitur Napoli rozmiar 44, marynarka leży idealnie ale spodnie sa za ciasne - czy istnieje możliwość zamówienia tylko spodni rozmiar większych? Albo czy możliwe jest ze jakbym zamówił inna sztukę to byłaby większa czy SS twardo trzyma wymiary? Wystarczyłoby pare cm w biodrach i pasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy panowie - kupiłem garnitur Napoli rozmiar 44, marynarka leży idealnie ale spodnie sa za ciasne - czy istnieje możliwość zamówienia tylko spodni rozmiar większych? Albo czy możliwe jest ze jakbym zamówił inna sztukę to byłaby większa czy SS twardo trzyma wymiary? Wystarczyłoby pare cm w biodrach i pasie

Spodnie można często poszerzyć. Sprawdź czy z tyłu nie ma nadmiaru materiału.

Kombinowane rozmiary są dostępne w wariancie na zamówienie i w niektórych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie można często poszerzyć. Sprawdź czy z tyłu nie ma nadmiaru materiału.

Kombinowane rozmiary są dostępne w wariancie na zamówienie i w niektórych modelach.

Mówiąc "na zamowienie" masz na myśli zakup przez biuro obsługi czy opcje szycia mostowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam garnituru, ale mam bawełnianą marynarkę Copenhagen i nie jestem z niej specjalnie zadowolony. Trochę zbyt młodzieżowy krój, 5 guzików na rękawie, przeciętny materiał. Zdecydowanie za wysoka cena (~200 euro) w stosunku do jakości.

Czy jeśli byłby z wełny to Twoja opinia byłaby inna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.