Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Zgoda, oczywiście jeżeli jest odpowiedni zapas materiału. Sam poszerzałem i z marynarki, której nie dało się używać robiło się wygodne ubranie. Z drugiej strony niekoniecznie trzeba iść w kierunku opinania się marynarką na styk, ale to już każdy sam zdecyduje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyleczyłem się już z marynarek na styk. Kupiłem ostatniej zimy dwa Hudsony i musiałem sprzedać. poszerzenie w talli jest bardzo pozorne, w moich garniturach udało się uzyskać 1,5 cm łącznie z obu stron. Nauczyłem się, że co innego stanąć przed lustrem w T-shircie i marynarce, a co innego założyć pod nią koszulę, krawat i funkcjonować tak cały dzień.

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panowie,

 

jestem nowym użytkownikiem, więc pozwólcie, że zanim zadam pytanie, przedstawię się :) Na imię mam Jacek, z zainteresowaniem przeglądam forum od niedawna, a teraz stoję wobec dylematu, którego nie jestem w stanie sam rozgryźc, a nie chcę rozwiązywac go metodą prób i błędów.

 

Otóż chciałbym zamówic garnitur SS, model Washington (chodzi mi o zamknięte klapy), tkanina http://eu.suitsupply.com/pl/suits/napoli-niebieski-g%C5%82adki/P4271.html?cgid=Suits&prefn1=color&prefv1=Niebieski(lub inna, wełna, granat).

 

Niestety nie jest dostępny w kolekcji, a jedynie w opcji "Zaprojektuj swój idealny garnitur"... I tu pojawia się zagwozdka jaki wybrac rozmiar. Wszystkie vistule i lantiery noszę w rozmiarze 50 (i nie wymagają szczególnych poprawek.) Jednak kiedy czytam o rozmiarówce SS, i kiedy próbuję jakoś wpasowac się, żeby nie przestrzelic... Nie potrafię zdecydowac. 

 

Czy dobrym wyborem byłaby "próba" rozmiaru 48 modelu linkowanego wyżej, potem zwrot i zamówienie tego wymarzonego (z zamkniętymi klapami)? 

 

A może wpadły Wam w oko jakieś granatowe garnitury jednorzędowe z klapami w szpic?

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę się nadziwić, czemu mają służyć przymiarki marynarek na t-shirt...  :shock:

 

Np. gdy masz koszmar, że marynarka źle leżała i szybko wstajesz w nocy żeby upewnić się, że to tylko zły sen :)

 

@Jackuzzi89: jeżeli czas nie jest dla Ciebie przeszkodą to najlepiej zamów rozmiar 50 z regularnej kolekcji. Dowiesz się wtedy jaki rozmiar faktycznie potrzebujesz i wówczas możesz skorzystać z opcji "Zaprojektuj swój idealny garnitur"

 

Wczoraj również korzystałem z tej opcji, a wcześniej w rozmowie z konsultantem upewniłem się, że garnitury zakupione w tej opcji również można zwracać.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.