Skocz do zawartości

Bronson mfg


Velahrn

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Servetch napisał:

To nie ta sama prowincja, w której do pracy przymusowej wykorzystuje się Ujgurów?

Ta sama. Btw, mając cokolwiek bawełnianego z Chin lub Vietnamu, masz ogromną szansę (Wikipedia podaje, ze 84 %), że jest to właśnie bawełna z Sinciang. Jest po prostu bardzo dobrej jakości (ekstra długie włókna) i tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kormox napisał:

Po wybraniu artykułów bronsonshop.com w koszyku mam podane ceny w EUR.

Po kliknięciu CHECKOUT wyskakują mi ceny w PLN 🤔

W jakiej walucie będzie realizowana płatność kartą?

Mam tak samo, ale USD --> PLN. Płatność będzie w złotówach. Kurs jest normalny rynkowy, tzn. nie oszukują na kursie (jak choćby Private White).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 10.08.2024 o 20:00, kanapa napisał:

Co możecie polecić z tej strony? Chcę sprawdzić jakość podkoszulek na cienkich ramiączkach plus wezmę może spodnie dresowe.
Coś macie już sprawdzone?
Ma ktoś może już jakiś kupon rabatowy?emoji57.png

Ja polecam wszystkie t-shirty z opisem tubular - bardzo fajne, robione bezszwowo, tzn. jak skarpeta trochę, bez szwów bocznych. Rewelacyjny stosunek cena/jakość.

Ostatnio kupiłem sobie replikę kurtki M-421A (letnia kurtka pilotka z bawełny) i jakość jest rewelacyjna, w pełni funkcjonalny action back.

2_ac4092cc-35a1-4c92-bbf2-65bdb680727f_2

Bronson w zasadzie co miesiąc na promocje, gdzie przy zamówieniu powyżej 100 USD wszystko jest jest 10 % taniej,  a powyżej 150 USD - 15 % taniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eduardo napisał:

Wymiary są zgodne z tabelami? Taki henley dopiero przy xxl ma długość na wzrost 190 cm

 

 

 

 

 

Tak, wymiary są zgodne z tabelą. Ja mając 180 cm i 70 kg idealnie wpasuje się w ichniejsza M-kę lub rozmiar 38. Proszę zauważ, że wersja t-shirtu stylizowana na 1890 r. jest najbardziej slim, to była wówczas podkoszulka, nie coś noszonego na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale np. mam Macaroni Tomato, wg tabeli wygląda tak

Rozmiar Obwód klatki Obwód dołem Długość
S 94 76 65
M 98 78 67
L 102 80 69
XL 106 82 71

mowa o koszulkach polo. I przy rozmiarze XL (71 cm długości) przy podniesieniu rąk do góry, mam pępek na wierzchu :D

Nawet przy podkoszulku to długość trochę nie ten tego. Chyba, że ma być noszona jak na zdjęciu ;)

 

1890s Slub Cotton Henley T-Shirt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć kolego, nie ma tak wysokich Chińczyków jak Ty ;). Pamiętajmy proszę, że to jest głównie marka robiona na rynek własny (spora cześć Azjatów ma szmyrgla na punkcie tzw. americany), nie na eksport. Swoją drogą, to miłe, że wreszcie znalazłem firmę, gdzie nosze rozmiar M, a nie, jak np. w H&M, rozmiar XS...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

….Swoją drogą, to miłe, że wreszcie znalazłem firmę, gdzie nosze rozmiar M, a nie, jak np. w H&M, rozmiar XS...

Zapraszam w takim razie na zakupy do Włoch
Moja aktualna M/L w ich rozmiarówce to tylko i wyłącznie XL.
Przyjdzie moje zamówienie i potwierdzę lub zaprzeczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak na szybkiego info z pierwszego zakupu. Rozmiarówka raczej gra, koszulki lekko opinają ale tak ma być aby łatwiej prezentować górną część klaty . Spodnie pasują w sam raz.
791011fe93e7ca2c7acb0db6d2b02873.png
1. Koszulka jest niezła.
2. Spodnie - szok jakość i gramatura mega pozytywnie.
3. Skarpetki - patrz wyżej.
4 i 5 - wolę chyba jednak podkoszulki od M&S. 4 jest gładka a 5 w pionowy prążek.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 22.08.2024 o 22:53, kanapa napisał:

Tak na szybkiego info z pierwszego zakupu. Rozmiarówka raczej gra, koszulki lekko opinają ale tak ma być aby łatwiej prezentować górną część klatyemoji1787.png . Spodnie pasują w sam raz.
791011fe93e7ca2c7acb0db6d2b02873.png
1. Koszulka jest niezła.
2. Spodnie - szok emoji50.png jakość i gramatura mega pozytywnie.
3. Skarpetki - patrz wyżej.
4 i 5 - wolę chyba jednak podkoszulki od M&S. 4 jest gładka a 5 w pionowy prążek.

Hej, jak z jakością po praniu tego tshirta? Rozmiar sie trzyma? Zadnych uszkodzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.