Skocz do zawartości

[LONDYN] Bespoke, MTM, RTW


zinkar

Rekomendowane odpowiedzi

Huntsman zmienia wlaściciela:

http://www.permanentstyle.co.uk/2013/01 ... roubi.html

Ciekawe zdanie:

"Roubi will be the new creative director and has already said he wants to give Huntsman more of a leaning towards women's tailoring, and look to refocus the ready-to-wear and made-to-measure services as well."

"Roubi [nowy wlaściciel] będzie nowym dyrektorem kreacji i już powiedział, że chce przenieść Huntsmana bliżej krawiectwu damskiemu i zmienić strategię działania w obrębie RTW i MTM."

Nie wiem, czy to oznacza coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To chyba srednio pozytywna zmiana.

To sobie pogdybajmy dalej :roll:

I've met Roubi before, at the Golden Shears 2011 competition. He was very nice and seemed to have a genuine passion for bespoke tailoring (which not all judges necessarily have). To jest chyba bardziej pozytywny komentarz ;)

Edit: na prośbę Miszy tłumaczenie: http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=w ... ily%20have).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Troszkę sobie pospacerowałem po okolicy i zaiste robi to wszystko wrażenie. Z firm z niemałymi tradycjami, a niekoniecznie z najwyższej półki, poleciłbym również Austina Reeda na Regent Street. Oferują szeroki wachlarz garniturów: od RTW na bespoke skończywszy.

Sam dokonałem zakupów koszul u Lewina i Tyrwhitta. Zwłaszcza ta druga firma odebrana przeze mnie została nader pozytywnie. Bardzo profesjonalna i oldschoolowa-w pozytywnym tego słowa znaczeniu-obsługa. Koszula sprawia wrażenie starannie odszytej; ciekaw jestem, jak sprawdzi się w noszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

"Na Savile Row moją uwagę zwrócił sklep firmy Kent & Curwen. To jedna marka z kręgu tzw. heritage brand – czyli starych marek będących częścią dziedzictwa narodowego danego kraju. Firma zaczynała w 1926 roku od produkcji krawatów pułkowych, uniwersyteckich, klubowych i szkolnych. W kolejnej dekadzie związała się z krykietem i ta asocjacja trwa do dziś. Kent & Curwen ubierał także wioślarski klub Uniwersytetu Oksfordzkiego i był oficjalnym dostawcą ubrań na zawody Wielkiego Szlema na Wimbledonie. Klientami firmy byli jedni z najlepiej ubranych mężczyzn w XX wieku: Książę Windsoru, Cary Grant, Michael Caine, Sean Connery, Fred Astaire, Errol Flynn oraz Douglas Fairbanks Jr.

Pod koniec lat 70. popadła jednak w tarapaty finansowe. W 1982 roku firma została sprzedana japońskim inwestorom, którzy podjęli decyzję o wyjściu z rynku europejskiego. W kolebce firmy w Anglii nie było już żadnego sklepu. Sklepy istniały tylko w Azji. Kilka lat temu nastąpił strategiczny zwrot i marka wróciła do Europy Zachodniej oraz USA. W październiku 2013 roku otwarto flagowy sklep na Savile Row. Dyrektorem kreatywnym został znany projektant Simon Spurr. Jego kolekcja ma nawiązywać mocno do tradycji klasycznej elegancji i stylu preppy, ale ma nie być pokryta warstwą kurzu"

http://www.szarmant.pl/szary-dwurzedowy-plaszcz-meski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.