-
Postów
284 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
7
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Mamrot
-
@FONos Moim zdaniem to chyba zależy od marki i użytej skóry. Mam oxfordy czterech firm i w jednych bardzo szybko odstęp się zmniejszył o 1 cm, czyli z 1,5 do 0,5 cm a w innych proces ten nastąpił w stopniu minimalnym, czyli nadal mam 1,5 cm, ale mnie to nie przeszkadza.
-
Pasek piękny, ale nie pasuje do twojego właściciela *. Na twoim miejscu zastanowił bym się nad takim rozwiązaniem . * (jak wiadomo to człowiek jest własnością kota a nie na odwrót).
-
Tak wiem mam słabą wolę, wszystkiemu winny ten wstrętny konsumpcjonizm i Czarny Piątek. Przedstawiam kolejny chyba nieobecny na forum model Durham. Ten model z kolei to waga ciężka jeśli chodzi o półbuty, są sztywniejsze od Hallam na Dainite i równie sztywne co Pembroke. Chyba bardzo się polubimy
-
Panie, Panowie przedstawiam Westfield. Pokłosie Czarnego Piątku. Nigdy nie miałem tak miękkich i lekkich butów. Nie przypuszczałem, że coś może mnie jeszcze tak mile zaskoczyć. Niektórzy porównują wygodę Tetbury do butów sportowych, posługując się tą terminologią to te pod względem wagi i miękkości mogę porównać do butów startowych.
-
No to zazdroszczę tego cordovanu. U mnie w Meerminach na japońskim cordovanie po deszczu miałem identyczne matowe plamki, po całkowitym zmoczeniu zrobiły się w całości matowe i mogłem sobie szczotkować ad mortem defaecatam i nic to nie dawało. Fabryczny taki lekko plastikowy połysk przeszedł całkowicie do historii. Połysk pojawił się dopiero po pierwszym użyciu kremu Cordovan Saphira, wtedy plamki zniknęły. Po drugim naniesieniu stały się całkowicie plamko-odporne, nadal aby uzyskać satysfakcjonujący połysk trzeba użyć kremu, ale efekt nie jest nawet w połowie tak dobry i długotrwały, jak po użyciu pomadiera na normalnej skórze.
-
Cześć, od której godziny w poniedziałek rano można będzie odebrać koszule i dokładnie w jakiej lokalizacji?
Pozdrawiam.
-
@elvis185 mam identyczną długość stopy do twojej i jakieś 5 mm szerszą niż Whitesnake. Mam oxfordy 10 na Hiro i buty były zbyt mocno dopasowane w szerokości palców, są bardzo sztywne i bardzo długo poddawały się naturalnemu rozbiciu. W końcu się dopasowały, ale obecnie zamówiłbym 10,5. Mam boat shoes 10 Meermina, których nie ma na stronie internetowej i te są o ponad pół numeru na długości za małe. Mam trzewiki 10,5 na Rui i tu dla grubszej skarpety na szerokość jest idealnie, ale jak bym miał brać normalne półbuty do cienkiej skarpety to na tym kopycie wybrałbym rozmiar 10.
-
Czy wszyscy koledzy zrobili dopisek "group Piotr"? Bo ja na przykład nie zrobiłem, jedyne miejsce do dopisku było w "measures", podawanie dopisku w uwagach o wymiarach wydało mi się nieodpowiednie, a kolejnego miejsca już nie było. Czyli mam pisać na adres Olgi i mieć nadzieję że uda się skorelować moje zamówienie?
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Koszulę zapewne oznaczą nazwiskiem, ale skąd Sara ma wiedzieć które mają trafić do tej konkretnej przesyłki? Jako osobę pośredniczącą proponuję kolegę @TDab ponieważ zaoferował pomoc jako pierwszy, a nie przypuszczam żeby przesyłka dotarła przed 04.grudnia. @michal. wpłaciłeś? Dla przypomnienia: Nasza tabelka.
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Po konsultacji z Ciro poza kołnierzem wszystko zmniejszyłem o 1 cm. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że bawełno-len ma te same parametry kurczliwości co bawełna. Trochę drażni mnie odwzorowanie próbek katalogowych, ich jasność jak już niektórzy koledzy podawali, sporo różni się od oryginału. Czy to jest regułą? Ja zamawiałem ES-0009 a dostałem coś pomiędzy 9 a 7. ES-0009 ES-0007 ES-0009
-
@123 Moim zdaniem aby uniknąć ewentualnych nieporozumień, powinniśmy stworzyć nową kolumnę podając w tabeli otrzymane numery zamówienia. Sara powinna dokładnie wiedzieć które numery zleceń są do tego zamówienia. Każda koszula powinna być nim oznaczona, bo może się okazać że w przesyłce będą bardzo podobne i wysyłający może je pomylić.
- 1 673 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Chyba już nikt więcej nie reflektuje. @123 rozumiem, że mamy do ciebie wysłać dane personalne a ty poinformujesz Olgę, kto z zamawiających jest w tej puli darmowej wysyłki. Też mogę służyć jako skrzynka odbiorczo-nadawcza, u mnie w domu prawie zawsze ktoś jest.
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@Tanatos70 Co to za spodnie?
-
A co się stało butonierce?
-
@Bacio koszula jest jak wcześniej napisałem po trzech praniach. O ile koszuli lnianej można wiele wybaczyć, to przy normalnej, jeśli to możliwe chciałbym uzyskać jeszcze lepszy rezultat. W stosunku do koszuli która jest moją najlepiej dopasowaną (Eton), ta ma np. chyba za szerokie rękawy, jest więcej fałd w okolicy ramienia, nie ma fałdy na karczku pod kołnierzykiem (jej przed praniem nie było). Do Olgi wysłałem zdjęcia na info@cam.......it wczoraj przed południem łącznie ze zdjęciem bocznym, do wieczora nie otrzymałem odpowiedzi, dlatego dodatkowo zadałem pytanie tutaj. Chciałbym zdążyć i uczestniczyć w obecnym zamówieniu grupowym.
-
To moja pierwsza koszula od Olgi, szyta pod wymiary ciała. Poradźcie proszę jakiej modyfikacji wymiarowej powinienem dokonać? Koszula to ES-0009 bawełna z lnem, kołnierz classic, była prana trzykrotnie. Kolor dużo jaśniejszy niż w katalogu. Pytanie drugie: Jak po angielsku/włosku w uwagach zamówić kołnierz Button Down ze schowanymi guzikami? Pytanie trzecie: Jakie wykończenie pleców byście zamówili dla koszuli z denimu?
-
Czy składamy zamówienie bez przesyłki, to znaczy zaznaczamy odbiór własny?
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ja mam jedną lnianą, tak więc jestem już stałym klientem, wolę zamówić dwie niż zakładać drugie konto ale muszę mieć czas się sfotografować i uzyskać wiążącą poradę.
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
@Profumo w moim przypadku po sześciu dniach od otrzymania maila o wysyłce (cztery dni robocze).
-
Mamrot +1
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
-
-
Z dzikami nie miałbym problemu, jednego nawet przeniosłem ostatnio na łono Abrachama, chciałem z sierści która została na masce zrobić twardą szczotkę do butów. Z sarnami jest problem, widać że populacja cordovano-manniaków w mojej okolicy przewyższyła populację saren, dla mnie nic już nie zostało
