Jump to content

Morales1235

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Morales1235

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

390 profile views
 1. Czy ktoś z forumowiczów kupił buty spod marki Miler? Zdaje się, że są od całkiem niedawna, więc nie oczekuję odpowiedzi nt. trwałości, ale z chęcią poznam opinię o pierwszym doświadczeniu.
 2. Było już tutaj wspominane o swetrach - to, że łatwo się podwijają nie będzie winą zbyt dużych otworów na ramiona (na pachy? przepraszam, nie wiem jak je nazwać )? Odebrałem golf i miałem wątpliwości czy na pewno brać, podczas podnoszenia rąk wydaje się być obszerny, widać, że pachy są nisko.
 3. Kupował ktoś produkty tej firmy? mają teraz promocję, buty po połowie ceny (350-400 zł), ale patrząc na to, że zwykłe th-sirty kosztują ponad 200zł, to czy te buty rzeczywiście są warte swojej ceny? @edit thisrty za 200 zł są tylko w jednej kolekcji, zwykłe są za 130...
 4. Zelowanie 35 zł. Zelowałem dwa razy i miałem wrażenie, że zbyt mocno szilfuje ranty - podeszwa nie była dobrze czarna, ale to może tylko mylne wrażenie, zawsze zapomniałem dobrze przyjrzeć się butom przed zabiegiem. Nic się nie odkleja, a więcej opinii w podanym temacie.
 5. Do ludzi, którzy noszą jodhpur boots, albo takie wysokie: jakich prawideł używacie? czy takie wystarczą? czy potrzebne jakieś do kozaków? Wziałem się za rozchodzenie butów i widzę, że robi się zagniecenie w miejscu paska (takie mam), więc zwykłe niskie to za mało.
 6. witajcie, temat i tak się długo ciągnął, więc chyba nie zostanę oskarżony o odkopanie? Kupiłem swoje pierwsze skórzane buty (Berwick 2509) i chyba źle oceniłem w sklepie. Miałem na sobie dwa razy, za drugim razem wybrałem się do znajomych dość żwawym krokiem - po 500 m ledwo szedłem (za pierwszym więcej siedziałem, trochę obtarły) i dobrze, że mnie ktoś odwiózł z powrotem Czytając posty na forum nie wiem co zrobić, gdyż: pięta dotyka buta od boku i przy chodzeniu obciera - więc nie wiem czy za mało czy za dużo miejsca? Podpiętki/napiętki i wtedy rozchodzić, czy do szewca na jakieś rozbi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.