-
Postów
215 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Vince
-
Dobra, dobra Nie zwróciłem uwagi, postaram się jak najszybciej.
- 45 odpowiedzi
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Oczywiście, że wstawię tylko muszę znaleźć chwilę by zrobić odpowiednie zdjęcia i opisać co mi się podoba a co nie. Niestety jestem w trakcie przeprowadzki, więc trochę cieżko.
- 45 odpowiedzi
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie mam czasu przedstawić gotowego garnituru, ale nie widzę też dużego zainteresowania. Jak znajdę chwilę. to zrobię zdjęcia i opiszę wrażenia. Kamizelka została odłożona w czasie.
- 45 odpowiedzi
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wrzucam zdjęcia z kolejnej przymiarki. Marynarka jest bardziej dpasowana, pacha dalej za wysoka. Marynarka też będzie wydłużona dobry centymetr(na zdjęciu wydłużona jest jedna strona). Jestem zachwycony także spodniami, ale na razie nie ma co pokazywać więcej. Na zdjęciu już opały, bo śmiech i brak szelek zrobił swoje. Jestem coraz bardziej zadowolony. Szyję także koszulę, ale wymaga poprawek. To ona jest na zdjęciach.
- 45 odpowiedzi
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Powyższe wyjaśnienie trafia w sedno. Dodam, że gdyby garnitur był bardzo dobrze uszyty, a i sam sweter dobrze leżał(najlepiej bez rękawów), to wyglądałoby lepiej. Natomiast rzeczywiście obniża formalność i gryzie się z garniturem. Możliwości docieplania dają: podkoszulek, grubsza koszula, inna tkanina na garnitur i wreszcie kamizelka z tego samego materiału co garnitur(inny kolor obniżałby formalność, ale nie tak jak sweter). Taka jest moja opinia. -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Nie chcę ciągnąć tematu polityki, bo to nie jest forum o tego. Chcę tylko powiedzieć, że w podlinkowanym poście znalazłem krytykę umieszczania imigrantów w byłych obozach koncentracyjnych, a xKoziol twierdził, że ktoś to chwalił. Rozmawiajmy o ubraniach, a nie polityce, bo już jakaś kampania się tutaj przedostaje i kłamstwa. -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Masz link? Ostatnio tylko widziałem nagłówki typu "Stop niemieckim obozom koncentracyjnym w Polsce", ale nie śledzę specjalnie tematu. -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Śmieszny ten sweterek. Trochę takie "trying too hard" albo zimno w Sejmie. Co z tą kobietą? -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Śp. Prezydent Lech Kaczyński miał garnitury od krawca, a nie dało to jakiegoś super efektu. Owszem, wyglądały lepiej w ruchu niż na zdjęciach, ale daleko było do oceny "dobrej". Premier Donald Tusk też nie wyglądał najgorzej Ta demorkatyczna bliskość ludu wychodzi bokiem. Czy szycie u jakieś warszawskiego krawca nie byłoby wsparciem polskich firm? -
Kurcze, zainteresował mnie ten mini wallet, ale mam już 2 wcześniejsze. Wolałbym jeszcze mniejszy, ale co ja zrobię z tymi, szczególnie jak był prezentem? Od przybytku jednak boli głowa
-
Wreszcie coś się ruszyło. Doszedł materiał, krawiec go przygotował i mogłem podjechać na pierwszą przymiarkę. Na razie wiadomo, że pacha jest zbyt wysoka(miła odmiana od wieszakowej pachy zaczynającej się w tali). Podobają mi się wyłogi, ustaliliśmy mniej/więcej ich kształt(mam nadzieję, że widać na zdjęciu jak jest zaznaczone). Waham się co do wysokości kozerki. Krawiec proponuje miejsce jak jest na zdjęciach zaznaczone, a ja waham się czy nie dać trochę niżej. Zebrał nadmiar materiału i określił długość marynarki. Znaleźliśmy też miejsce na pierwszy guzik. Jestem bardzo zadowolony z materiału. Piękny kolor i deseń - z daleka gładki z bliska widać skórę rekina To chyba tyle co na razie wiadomo. Dopytajcie jeśli coś przeoczyłem.
- 45 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Pewnie jest, bo to na 100% RTW. Na nogach chyba są wiedenki! Miły akcent. Jest już ponad miesiąc od zaprzysiężenia, trochę się oszukuję i liczę, że z jakiejś pracowni wychodzą stroje dla prezydenta. Tak jak wspominałem wcześniej. Koszule są za bardzo biurowe. Natomiast garnitury powinny być ciemniejsze, szczególnie ten wyżej. Poszetka byłaby dobra i może bardziej wyraźny przedziałek.No i oczywiście garnitur na miarę. Niemniej jednak wygląda najlepiej, ale do naszych standardów brakuje Podoba mi się trend na polskie flagi w butonierce zapoczątkowany przez niego w kampanii. IMO najlepiej jakby prezydent miał wpięty proporzec prezydencki. -
Jak mi się kończy pasta 75 ml, to nie pamiętam już kiedy kupiłem
-
To jest bardzo mocne: http://menspace.pl/high-life-heavy-meska-bardzo-mocna-pomada-99g-p15937.html
-
Podoba mi się! Jak się nosi, jak komfort w porównaniu do RTW?
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Prezydent Duda, mimo że wygląda najlepiej z prezydentów III RP, to mógłby zakładać koszulę na spinki. O poszetkę już nie proszę... -
Co sądzicie o szelkach od SuitSupply? http://eu.suitsupply.com/en/suspenders Cieszy mnie, że nie są elastyczne, ale nie wiem co to za materiał(nie licząc tych casualowych, które są z lnu).
-
Letni garnitur dwurzędowy w stylu neapolitańskim - Michał Stenka
Vince odpowiedział(a) na Machiavelli temat w Bespoke
Garnitur bardzo ładny, gratuluję. Rzeczywiście te rękawy można zwęzić, bo gdy doszedłem do ostatniego zdjęcia to czar prysł, bo przez wielki rękaw miałem wrażenie, że ma za dużą marynarkę.- 96 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- Garnitur
- Dwurzędowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Co sądzicie od szelkach od SuitSupply? Jedyna informacja o materiale, to "non elastic"(nie licząc tych causalowych z lnu), co raczej jest dobre, ale chciałbym wiedzieć więcej, bo szukam czegoś roboczego, na specjalne okazje mam białe z mory, ale nie mam ochoty pracować w szelkach za >400 zł.
-
Z kamizelką, mniej więcej, taki efekt chciałbym uzyskać.
- 45 odpowiedzi
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mój krawiec powiedział, że to płótno jest sztywniejsze, a włosianka bardziej elastyczna. Mam mętlik w głowie. Szczególnie, że nie wiem jak odnieść do do klejonki dotychczas znanej.
- 45 odpowiedzi
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
A czemu akurat tam włosianka, a nie np. wszędzie płótno? Pytam z ciekawości i by czegoś się nauczyć.
- 45 odpowiedzi
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie spodziewałem się, że to właśnie kamizelka będzie taka kontrowersyjna. Przykład Tomka wrzuciłem półżartem, bo rzeczywiście jest jeden guzik, ale pod sam kołnierz. Tak samo jak w tej biszkoptowej, a ja bym zrobił pewnie coś pomiędzy wysokością biszkoptowej i tej od wizytowego. Co powiecie o konstrukcji, tj. włosianka czy płótno? Garnitur raczej będzie często używany albo intensywnie, całodniowo.
- 45 odpowiedzi
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dziadki i Tomek Miler xD Kamizelka będzie rzadko w użyciu, więc nie boję się dziadkowości, zresztą to nic złego, oczywiście nie do przesady. Myślę, że zostanę w okolicy środka między guzikiem i kołnierzem. Koniec końców można zrobić drugą, dużo materiału nie trzeba
- 45 odpowiedzi
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie chodzi o to by chwalić się kamizelką tylko by zasłaniała więcej koszuli, co przynajmnjej dla mnie, sprawia wrażenie wyżej formalności.
- 45 odpowiedzi
-
- garnitur
- trzyczęściowy
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
