-
Postów
215 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Vince
-
Koledzy, kupiłem poniższy trench za 150 zł. Czy zrobiłem dobry interes, jest to oryginał i jak z z jakością(jeśli przez zdjęcie da się ocenić)? http://www.aukcjoner.pl/gallery/018231368-.html#I1
-
Trójmiasto i okolice - spis forumowiczów i sympatyków BwB
Vince odpowiedział(a) na lupin temat w Spotkania regionalne BwB
Dołączam -
U @4inhand są za 600 zł, więc bardzo przyzwoicie. Na oddanie mam 100 dni, więc zamówię Loake i porównam sobie. Jeśli chodzi o wygodę to są ok, choć czuję w nich, że mam prawą stopę mniejszą - nie we wszystkich butach tak mam. @Heathcliff możesz wrzucić jakieś zdjęcia pokazujące wady?
-
Kupiłem sobie zamszowe Gordony na Zalano za <300 zł, ale zdziwiło mnie bardzo pewne zjawisko. Wcześniej ktoś już na to wskazywał, ale nie wiedziałem, że jest to tak widoczne. Przy chodzeniu czuć to wyraźnie. Czy to zjawisko zanika po rozchodzeniu? To w ogóle normalne? Zastanawiam się czy nie dołożyć i kupić Loake 202D.
-
[Żukowski] Damski płaszcz zimowy dyplomatka z alpaki
Vince odpowiedział(a) na mygentlelook temat w Kobieca elegancja
Bardzo mi się podoba, szczególnie z tymi rękawiczkami. Swoją drogą, nie orientuję w damskich krojach, czy to jest stricte damski krój czy damska wariacja męskiej dyplomatki?- 5 odpowiedzi
-
- mygentlelook
- płaszcz zimowy
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To prawda. Bardzo przyjemne połączenie. Do ideałi brakuje tylko by był to knit albo coś innego matowego. Ciekawa marynarka swoją drogą. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Super koszula, oddawaj Skąd jest? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Usunięte.
-
Lepiej tak niż na odwrót, ale wiadomo, że lepiej gdyby pasowały.
-
Aż kusi by zmienić guziki na złote. Zazdroszczę Kiedyś widziałem ładne z orzełkiem.
-
Niesamowicie podoba mi się kolor no i oczywiście krój! Gdyby dodać lat zdjęciu, to by było typowo przedwojenie dla mnie. @4inhand Świetny smoking. Ciekawa muszka, a z chowającą się poszetkę też walczę
-
Przeniesiony
-
Garnitur na miarę (na studniówkę) w tempie ekspresowym
Vince odpowiedział(a) na Techdrome temat w Męska elegancja
Mango.com ma zawsze makabrycznie długie rękawy w koszulach, więc może przekłada się to na inne produkty. Myślę, że warto sprawdzić. Może warto też podpytać w Mercer Fashion, bo to chyba bardziej firma niż rzemieślnik, ale nie mam żadnych doświadczeń. Można u nich też wypożyczyć smoking chyba, więc zawsze coś. -
Koledzy, niedługo mam konwent organizacji, do której należę, a poprzedzają ją jej jubileusz. Sugerowanym strojem jest garnitur. Więcej niż jednego nie zabiorę, więc zastanawiam się nad dodatkami. Pytanie jest takie, czy na urodziny lepiej użyć mniej formalnego krawata i fikuśnej poszetki wetkniętej jako puff, bo urodziny to rozrywka i nie koniecznie wszyscy będą formalnie czy jednak iść w stronę formalności i złożyć białą poszetkę po prezydencku, bo przecież kiedyś noszono nawet fraki i smokingi? Chciałbym uniknąć wyglądania tak samo na jubileuszu i konwencie, a na konwent użyję raczej białej by wyglądać profesjonalnie.
-
Tym postem chciałbym otworzyć wątek analogiczny do sekcji męskiej. Buty wysokie, dobrej jakości, proste na obcasie, brązowe. Gdzie można dostać?
-
Rzeczywiście bardzo ładnie! Wybierasz się na przejeżdżę po Wyspie Man? Jeśli miałbyś coś zmienić to poszetkę, o jedną kratkę za dużo, ale zestaw świetny.
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Pół biedy, ale mógłby szelki polubić, bo pasek ściska brzuch. -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Racja, wymienieni panowie mają ciekawy styl. Sikorski ma słabe garnitury IMO, ale dodatki ciekawe. Zaintrygował mnie natomiast styl adwokata wspomnianego Wiplera, (garnitur bez krawata to dla mnie grzech) -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Spośród innych polityków. Oczywiście nie tak jak stary Palikot. -
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Vince odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
Jak oceniacie posła Wiplera? Ikoną stylu raczej nie jest, ale czasem jak go widzę to pozytywnie się wyróżnia. -
Dzięki wielkie. Powiem Ci, że mam kilka koszul w prążek, ale dalej nie mogę znaleźć tego właściwego, którego mam w głowie Co do Twojego zestawu to dałbym jaśniejszą koszulę by kontrastowała i dał więcej luzu poszetce np. układając ją w puff.
-
Niedzielne popołudnie. To raczej odważniejszy zestaw jak dla mnie, więc jestem ciekaw Waszej oceny. Co sądzicie? Granatowy płaszcz z Mango, koszula Osovski, krawa Savile Row Co. + lniana poszetka z Poszetka.com Pod płaszczem granatowa marynarka Bytom i wełniana poszetka H&M Na nogach brązowe angielki Shoepassion.com(lewy lepiej oddaje kolor) i szare chino McNeal. Na rękach mój pierwszy bespoke, rękawiczki od p. Czesława Jamrozińskiego
-
Koledzy, czy zelowanie dla szewca to pikuś? Mam kilku szewców blisko domu i są takie takie typowe "Naprawy butów" w małym mieście. Poradzą sobie z pozelowaniem i by było estetycznie?
-
Garnitur.
