Skocz do zawartości

fan_dobrego_buta

Użytkownik
  • Postów

    2 337
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta

  1. Zgadzam się w 100%, że buty zostały zle opisane. A 100 GBP za AS (nawet z taką skazą) to świetna cena. Gratuluję zakupu!
  2. Całkiem możliwe że klient zwrócił gdyż buty miały wady
  3. Wow!!! Ale się błyszczą! Ja również w tym tygodniu eksploatuję Yanki TdM na przemian z Trickersami.
  4. Bardzo ładne buty. !!!!
  5. Herring wszystkie zwroty od klientów sprzdaje za 50% ceny
  6. Bardzo ładne!
  7. Na C&C wyprzedaż trwa. Dorzucili koszule - polecam. Mam kilka sztuk kupionych rok temu.
  8. Krzysiek_W - bardzo ładne!!! Wrzuć kilka fotem przy innym świetle
  9. fan_dobrego_buta

    Trickers

    Uwielbiam moje Trickers-y. Muszę dokupić jakąś parę Bourton na okres jesienny! Dziś dostalem ze sklepu Trickers zdjęcia 2 ciekawych modeli: Oraz kombinacja granatowy zamsz i skóra - duża ilość rozmiarów na ebay:
  10. Bardzo ładne buty!!!! Myśle, że najwyższa pora na wizytę u mistrza.
  11. Dziś oglądałem u mojego kolegi żeglarza 2 pary Herringów: Bardzo ładne buty, świetnie wykonane. Zdecydowanie warte obecnej ceny!!! Poważnie się zastanawiam nad parą Herring Fastnet.
  12. Ale wyglądają zacnie.... !
  13. Leciały z UK ? Piękne!!!
  14. Whitesnake - Gratuluję!!!!!! Ten model jest przepiękny.
  15. Herring by Cheaney
  16. Dotarły do mnie pozostałe 2 pary spodni, różowa marynarka i krawaty, które są świetnej jakości. Polecam M
  17. Yanko to bardzo dobra opcja. Warto również się zastanowić nad: Cheney Tweed (na podeszwie Danite) , Cheany Tweed C - podeszwa Commando Cheaney Fiennes, Cheaney Penninne Herring Langdale Alfred Sargent Cambridge, Alfred Sargent Hannover Tańsza opcja to Loake - u tego sprzedawcy znajdziesz kilka modeli w drugim gatunku - http://www.ebay.co.uk/sch/loakesecondsbynorthshoes/m.html?_nkw=&_armrs=1&_ipg=&_from=
  18. Wszystko jest OK. Normalnie buty nosze z wkladka korekcyjna I gdy stoje skora pieknie sie dopasowuje. W chwili robienia zdjecia nie bylo wkladki, but "wisialy" i stopa go nie wypelnila. Dodatkowo aparat spotegowal marszczenie P.S. przepraszam za brak polskich znakow
  19. U mnie dziś Am Moore przygotowane na podbój Kowna P.S. Sorry za skarpetki
  20. Rewelacja! Aż mnie serce ściska, że w najbliższych miesiącach można tylko popatrzeć, bez dotykania
  21. Bardzo ładne! Gratuluję zakupu
  22. Bardzo ładne - Gratuluję!!!!
  23. Ze stanem posiadania człowiek staje się coraz bardziej wymagający, więc już nie tak często te okazje się zdarzają. Więc z obecnej wyprzedaży mam na oku tylk ojeden model zamiast 10.
  24. To może ja spróbuję - wybierz jakiś bardzo popularny model, kt raczej się nie pojawi na wyprzedaży, i czekaj na niego. Mój model się pojawił, ale tak jak powiedziałem, kartę dopiero wyciągę jak będzie na -50%, a watpię, że dotrwa do "-50%"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.