fan_dobrego_buta
Użytkownik-
Postów
2 337 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
15
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta
-
Koledzy dziękuję za cenne uwagi, które pozwalają na wtórną analizę. Wszystkie buty są przepiękne, więc w każdym przypadku szukam za i przeciw. Radwell - świetnie wykonane buty w przepięknym kolorze. Faktycznie posiadam ten model w innym kolorze. Co przemawia za Radwell - to kolor Oak oraz 1/2 ceny regularnej, co zauważył Hargin. Homles II - od dłuższego czasu mam chęć na ten model. Kopyto 109 jest przepiękne. Zgodnie z tym co napisał Maciato, super uzupełnienie do Moriarty, które posiadam. Zastanawiam się tylko w jaki sposób będzie łamała się skóra na czubkach. Kolejne ograniczenie to fakt, że mam Balmorale brązowe Meermin - fakt nie tak piękne, jednak są. Cena nie tak dobra jak Radwell. Yanko - są to Balmorale, które zamawiałem w styczniu 2015 roku - małe szaleństwo. Niestety najpierw przyszły całe granatowe w 100% ze skóry, a potem skóra + zamsz, jednak z haczykami - dlatego do dzis nie mam tych butów. Nie dają mi jednak spokoju i wciąż na nie zerkam. Za - bardzo lubię Yanko , dobre wykonanie, jakość materiałów. Dobra cena. @Adi78 - chętnie kupiłbym wszystkie, ale nie ma sensu, gdyż i tak butów ma bardzo dużo. Na chwilę obecną: 1. Yanko 2. Holmes 3. Radwell
-
Decyzję sa po to aby je egzekwować, lub zmieniać, jeżeli są dobre ku temu powody!
-
Witam kolegów, właśnie zastanawiam się nad kolejnym zakupem trzewików. Wybór nie jest łatwy, gdyż w konkursie występują 2 pary butów Alfred Sargent ( Radwell oraz Holmes II by Herring - obie pary w kolorze Oak) oraz Balmorale Yanko (łaczenie granatowej skóry i zamszu). AS Radwell - Oak Calf - seconds - cena 225 GBP. Mam ten model z innej skóry - świetnie leżą - kopyto 724. Herring Holmes II by AS - wykonane również ze skóry w kolorze dębu (Oak). Buty są na kopycie 109 - również leżą bardzo dobrze. Cena 220 GBP I ostatnie Balmorale Yanko - przepiekne łączenie granatowej skóry z zamszem. Niestety nie znam tego kopyta. Cena 210 GBP Decyzja praktycznie już zapadła, jednak chętnie poznam wasze opinie.
-
Jestem bardzo zadowolony z japońskiego Cordovanu w Meerminach. Chdziłem w nich w zeszłym tygodniu przez 5 dni. W połączeniu z podwójną podeszwą, buty są całkiem sztywne. Uważam, że jeszcze nie "złamałem" ich w 100%. Zwaracam honor podeszwie - w przypadku tych butów jest przywoicie. Polecam wszystkim zainteresowanym. Myślę, że jeszcze kupię Meerminy w Cordovanie.
-
Aron - dziękuję za zdjęcia. Oczywiście chętnie zobaczę w świetle dziennym.
-
Zastanawiam się nad zakupem Yanko 915 (Oxford) w colorze Cuero. Chętnie zobaczę jak ten kolor zmienia się z biegiem czasu. Z góry dziękuję za zdjęcia
-
Postaram się więcej napisać po powrocie do domu, jednak nie polecam kupić 12508 o 1 rozmiar mniejszych niż 125. Wszystkie 125 mam w rozmiarze 7.5, natomiast 12508 w rozm. 7.5, 8 i 8.5 (w tych noszę wkładkę korekcyjną). Obawiam się, że 9 będą małe, idealne 9.5 (rozumiem że tego rozmiaru nie ma) zatem rozm uk 10
-
Zgadza się, ale zima ma czasami 4-6 miesięcy, więc nie ma problemu. Gdy jest mrozno niestety wszystkie moje trzewiki z czasem przepuszczają zimno podeszwą. W przypadku tych butów mam nadzieję, że tak nie będzie, szczególnie że kupiłem je dla 15-letniego syna w trosce o jego komfort i zdrowie.
-
Hej Micappo - Yanko są w kolorze TdM
-
@ Whitesnake - Bardzo ładne!!! Gratuluję zakupu. Ja również w tym tygodniu łamię LWB od Meermin na japońskim koniku
-
Kupiłem dla syna (pasjonata lotnictwa) przepiękne buty Cheany Tiger Moth. Przepiękne buty - bardzo wysokiej jakości skóra, w środku pełne ocieplenie: Gorąco polecam!
-
Przez ostatnich 7 tygodni bardzo duża rotacja butów (2 - 3 różne pary każdego tygodnia), jednak niestety z powodu ogromnej ilości spotkań, często zapominałem o zrobieniu zdjęcia, lub słąbe światło ograniczało możliwości. Poniżej tylko kilka opcji: AS Radwell AS Moore Herring Yanko 915 Wszystkie ww buty są bardzo wygodne.
-
Witam. ciężko mi obiektywnie się wypowiedzieć na temat Cordovanu stosowanego przez Yanko oraz Meermin, gdyż w butach Meermina chodziłem tylko kilka razy. Podsumować mogę tak: jakość Cordovanu w butach Meermina jest bardzo dobra, niestety (subiektywna opinia) „Japończyk” jest bardziej 'świecący' niż „Amerykanin". Cordovan zastosowany przez Yanko nie jest równomierny-dość duża ilość chropowatych miejsc (może to jest normalne?). W przypadku Meermina jednak nie ma tego problemu. Cordovan Yanko jest mniej świecący (co mi odpowiada). Ogólnie uważam, że Meermin z Cordovanu jest wart swej ceny!
-
Yanki TdM - polecam
-
Tanatos70 --- GRATULUJE!!!!!!!!! Ta para zdecydowanie zasługuje na recenzję. Czekam z niecierpliwością. P.S. W zeszłym tygodniu w trakcie pobutu w Oksfordzie, udało się kupić moje pierwsze C&J - oxfordy z granatowego zamszu - w bardzo okazyjnej cenie.
-
Yanko Navy Cordovan
-
Marek - najważniejsze, że Ty jesteś zadowolony z zakupu!!!! Nie mam pojęcia, jakiej jakości są buty produkowane dla HB, ale nie wierzę, że to zupełna tragedia. Zakładam, że nawet jeżeli nie należą do najwyższej półki, to w przypadku miejscowości, w której mieszkasz, masz jedne z lepszych butów w mieście!!!!! A to miłe uczucie, jeżeli masz tego świadomość. Nie ma co płakać na rozlanym mlekiem, tylko się cieszyć z zakupu!!!! Sam mieszkam w mały mieście (Warmińsko-Mazurskie) i wiem, że dla większości osób z mojego miasteczka, kupienie butów za 200 PLN a jeszcze monków, nie jest możliwe, a nawet do zaakceptowania, dlatego rozumiem Twoje argumenty. Sam ocenisz jakość kupionych butów. Jestem przekonany, że jak będziesz o nie dbał, to będzie OK. Jeżeli w przyszłości będziesz planował kolejne zakupy, to zgodnie z sugestją kolegów, za 300 - 400 PLN można już kupić całkiem fajne buty - np Gordony, czy też Meermin seconds na ebay, oczywiście zakładając, że chcesz wydać dużo więcej pieniędzy, niż 200 pln.
-
-
Kopyto 99 jest jednym z mniejszych kopyt AS . Oba kopyta (1966 oraz 99) mam w rozmiarze UK8 jednak 99 wypadają jakieś 1/2 mniejsze
-
Tak jak napisał Filip ten model tylko w granatowym zamszu. Mam Ramsey i mogę powiedzieć, że kopyto 99 (bardzo ładne kopyto w mojej ocenie) jest ciaśniejsze od 109. Porównując do Yanko 915 F (w przypadku mojej stopy) to wypadają mniejsze o jakieś 3/4 rozmiaru. Yanko mam UK7.5 (nadal odrobina luzu) a Ramsey w rozm UK8 (i nadal są obcisłe). Ogólne AS Ramsey to bardzo piękny model. W chwili obecnej sam się zastanawiam, czy kupować czy odpuścić. Od dłuższego czasu planowałem kupić monki z granatowego zamszu.
-
Okazyjna cena 215 GBP (orginalna cena 429 GBP) + koszt dostawy do Polski. Rozmiary of UK7 do UK11. Buty w pierwszym gatunku AS Ramsey Midnight Suede
-
Bardzo ładne!!! Nie wiem na czym jeżdzisz, ale również mam zamiłowanie go tego typu obuwia. U mnie w domu (wszycy domownicy są zgodni) jest tylko jednak marka : SEBA
-
Udało mi się kupić 10 koszul C&C w obniżonej cenie. Jakość materiałów jest rewelacyjna. Poniżej kilka przykładów: Wciąż są dostępne na ebay.co.uk - gorąco polecam.
-
A u mnie przez 7 ostatnich dni klapki lub trampki converse. Niestety na Mazurach tak jest gorąco, że ciężko ubrać coś porządnego!
-
W zeszłym tygodniu męczyłem na przemian Yanko Monki TdM oraz Trickersy. Jeszcze nigdy w życiu nie miałem sytuacji, abym otrzymywał każdego dnia miły komentarz na temat butów. Działo się to tylko, gdy miałem ubrane Trickersy-nawet kilka razy dziennie komplement, zaczynając od samego wyjścia z lotniska. Oczywiście nie miało to miejsca w naszej pięknej ojczyźnie.
