Skocz do zawartości

fan_dobrego_buta

Użytkownik
  • Postów

    2 337
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta

  1. Koledzy dziękuję za cenne uwagi, które pozwalają na wtórną analizę. Wszystkie buty są przepiękne, więc w każdym przypadku szukam za i przeciw. Radwell - świetnie wykonane buty w przepięknym kolorze. Faktycznie posiadam ten model w innym kolorze. Co przemawia za Radwell - to kolor Oak oraz 1/2 ceny regularnej, co zauważył Hargin. Homles II - od dłuższego czasu mam chęć na ten model. Kopyto 109 jest przepiękne. Zgodnie z tym co napisał Maciato, super uzupełnienie do Moriarty, które posiadam. Zastanawiam się tylko w jaki sposób będzie łamała się skóra na czubkach. Kolejne ograniczenie to fakt, że mam Balmorale brązowe Meermin - fakt nie tak piękne, jednak są. Cena nie tak dobra jak Radwell. Yanko - są to Balmorale, które zamawiałem w styczniu 2015 roku - małe szaleństwo. Niestety najpierw przyszły całe granatowe w 100% ze skóry, a potem skóra + zamsz, jednak z haczykami - dlatego do dzis nie mam tych butów. Nie dają mi jednak spokoju i wciąż na nie zerkam. Za - bardzo lubię Yanko , dobre wykonanie, jakość materiałów. Dobra cena. @Adi78 - chętnie kupiłbym wszystkie, ale nie ma sensu, gdyż i tak butów ma bardzo dużo. Na chwilę obecną: 1. Yanko 2. Holmes 3. Radwell
  2. Decyzję sa po to aby je egzekwować, lub zmieniać, jeżeli są dobre ku temu powody!
  3. Witam kolegów, właśnie zastanawiam się nad kolejnym zakupem trzewików. Wybór nie jest łatwy, gdyż w konkursie występują 2 pary butów Alfred Sargent ( Radwell oraz Holmes II by Herring - obie pary w kolorze Oak) oraz Balmorale Yanko (łaczenie granatowej skóry i zamszu). AS Radwell - Oak Calf - seconds - cena 225 GBP. Mam ten model z innej skóry - świetnie leżą - kopyto 724. Herring Holmes II by AS - wykonane również ze skóry w kolorze dębu (Oak). Buty są na kopycie 109 - również leżą bardzo dobrze. Cena 220 GBP I ostatnie Balmorale Yanko - przepiekne łączenie granatowej skóry z zamszem. Niestety nie znam tego kopyta. Cena 210 GBP Decyzja praktycznie już zapadła, jednak chętnie poznam wasze opinie.
  4. Jestem bardzo zadowolony z japońskiego Cordovanu w Meerminach. Chdziłem w nich w zeszłym tygodniu przez 5 dni. W połączeniu z podwójną podeszwą, buty są całkiem sztywne. Uważam, że jeszcze nie "złamałem" ich w 100%. Zwaracam honor podeszwie - w przypadku tych butów jest przywoicie. Polecam wszystkim zainteresowanym. Myślę, że jeszcze kupię Meerminy w Cordovanie.
  5. Aron - dziękuję za zdjęcia. Oczywiście chętnie zobaczę w świetle dziennym.
  6. Zastanawiam się nad zakupem Yanko 915 (Oxford) w colorze Cuero. Chętnie zobaczę jak ten kolor zmienia się z biegiem czasu. Z góry dziękuję za zdjęcia
  7. Postaram się więcej napisać po powrocie do domu, jednak nie polecam kupić 12508 o 1 rozmiar mniejszych niż 125. Wszystkie 125 mam w rozmiarze 7.5, natomiast 12508 w rozm. 7.5, 8 i 8.5 (w tych noszę wkładkę korekcyjną). Obawiam się, że 9 będą małe, idealne 9.5 (rozumiem że tego rozmiaru nie ma) zatem rozm uk 10
  8. Zgadza się, ale zima ma czasami 4-6 miesięcy, więc nie ma problemu. Gdy jest mrozno niestety wszystkie moje trzewiki z czasem przepuszczają zimno podeszwą. W przypadku tych butów mam nadzieję, że tak nie będzie, szczególnie że kupiłem je dla 15-letniego syna w trosce o jego komfort i zdrowie.
  9. Hej Micappo - Yanko są w kolorze TdM
  10. @ Whitesnake - Bardzo ładne!!! Gratuluję zakupu. Ja również w tym tygodniu łamię LWB od Meermin na japońskim koniku
  11. Kupiłem dla syna (pasjonata lotnictwa) przepiękne buty Cheany Tiger Moth. Przepiękne buty - bardzo wysokiej jakości skóra, w środku pełne ocieplenie: Gorąco polecam!
  12. Przez ostatnich 7 tygodni bardzo duża rotacja butów (2 - 3 różne pary każdego tygodnia), jednak niestety z powodu ogromnej ilości spotkań, często zapominałem o zrobieniu zdjęcia, lub słąbe światło ograniczało możliwości. Poniżej tylko kilka opcji: AS Radwell AS Moore Herring Yanko 915 Wszystkie ww buty są bardzo wygodne.
  13. Witam. ciężko mi obiektywnie się wypowiedzieć na temat Cordovanu stosowanego przez Yanko oraz Meermin, gdyż w butach Meermina chodziłem tylko kilka razy. Podsumować mogę tak: jakość Cordovanu w butach Meermina jest bardzo dobra, niestety (subiektywna opinia) „Japończyk” jest bardziej 'świecący' niż „Amerykanin". Cordovan zastosowany przez Yanko nie jest równomierny-dość duża ilość chropowatych miejsc (może to jest normalne?). W przypadku Meermina jednak nie ma tego problemu. Cordovan Yanko jest mniej świecący (co mi odpowiada). Ogólnie uważam, że Meermin z Cordovanu jest wart swej ceny!
  14. Yanki TdM - polecam
  15. Tanatos70 --- GRATULUJE!!!!!!!!! Ta para zdecydowanie zasługuje na recenzję. Czekam z niecierpliwością. P.S. W zeszłym tygodniu w trakcie pobutu w Oksfordzie, udało się kupić moje pierwsze C&J - oxfordy z granatowego zamszu - w bardzo okazyjnej cenie.
  16. Yanko Navy Cordovan
  17. Marek - najważniejsze, że Ty jesteś zadowolony z zakupu!!!! Nie mam pojęcia, jakiej jakości są buty produkowane dla HB, ale nie wierzę, że to zupełna tragedia. Zakładam, że nawet jeżeli nie należą do najwyższej półki, to w przypadku miejscowości, w której mieszkasz, masz jedne z lepszych butów w mieście!!!!! A to miłe uczucie, jeżeli masz tego świadomość. Nie ma co płakać na rozlanym mlekiem, tylko się cieszyć z zakupu!!!! Sam mieszkam w mały mieście (Warmińsko-Mazurskie) i wiem, że dla większości osób z mojego miasteczka, kupienie butów za 200 PLN a jeszcze monków, nie jest możliwe, a nawet do zaakceptowania, dlatego rozumiem Twoje argumenty. Sam ocenisz jakość kupionych butów. Jestem przekonany, że jak będziesz o nie dbał, to będzie OK. Jeżeli w przyszłości będziesz planował kolejne zakupy, to zgodnie z sugestją kolegów, za 300 - 400 PLN można już kupić całkiem fajne buty - np Gordony, czy też Meermin seconds na ebay, oczywiście zakładając, że chcesz wydać dużo więcej pieniędzy, niż 200 pln.
  18. U mnie cały rtdzień wakacyjnie - klapki na przezmian z deck shoes
  19. Kopyto 99 jest jednym z mniejszych kopyt AS . Oba kopyta (1966 oraz 99) mam w rozmiarze UK8 jednak 99 wypadają jakieś 1/2 mniejsze
  20. Tak jak napisał Filip ten model tylko w granatowym zamszu. Mam Ramsey i mogę powiedzieć, że kopyto 99 (bardzo ładne kopyto w mojej ocenie) jest ciaśniejsze od 109. Porównując do Yanko 915 F (w przypadku mojej stopy) to wypadają mniejsze o jakieś 3/4 rozmiaru. Yanko mam UK7.5 (nadal odrobina luzu) a Ramsey w rozm UK8 (i nadal są obcisłe). Ogólne AS Ramsey to bardzo piękny model. W chwili obecnej sam się zastanawiam, czy kupować czy odpuścić. Od dłuższego czasu planowałem kupić monki z granatowego zamszu.
  21. Okazyjna cena 215 GBP (orginalna cena 429 GBP) + koszt dostawy do Polski. Rozmiary of UK7 do UK11. Buty w pierwszym gatunku AS Ramsey Midnight Suede
  22. Bardzo ładne!!! Nie wiem na czym jeżdzisz, ale również mam zamiłowanie go tego typu obuwia. U mnie w domu (wszycy domownicy są zgodni) jest tylko jednak marka : SEBA
  23. Udało mi się kupić 10 koszul C&C w obniżonej cenie. Jakość materiałów jest rewelacyjna. Poniżej kilka przykładów: Wciąż są dostępne na ebay.co.uk - gorąco polecam.
  24. A u mnie przez 7 ostatnich dni klapki lub trampki converse. Niestety na Mazurach tak jest gorąco, że ciężko ubrać coś porządnego!
  25. W zeszłym tygodniu męczyłem na przemian Yanko Monki TdM oraz Trickersy. Jeszcze nigdy w życiu nie miałem sytuacji, abym otrzymywał każdego dnia miły komentarz na temat butów. Działo się to tylko, gdy miałem ubrane Trickersy-nawet kilka razy dziennie komplement, zaczynając od samego wyjścia z lotniska. Oczywiście nie miało to miejsca w naszej pięknej ojczyźnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.