Skocz do zawartości

fan_dobrego_buta

Użytkownik
  • Postów

    2 337
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta

  1. Ostatnie nabytki z AS: Radwell w kolorze Oak: Moore in Chestnut Obie pary kupione jako seconds, w bardzo atrakcyjnej cenie
  2. Ostatecznie zdecydowałem sie na Radwell!!!
  3. Whitesnake - obie pary bardzo ładne!!!!
  4. Postaram się dziś coś zrobić. Odnośnie Tweed - niestety podoga w Tomsku była tak zła (każdego dnia deszcz), że nie było warunków na zdjęcia. A Tweed lubię coraz bardziej!!!!
  5. Nie ma za co !!!! Dzielę się tylko tym ca ja lubię mieć w zapasie. Ważnie - cena jest do wytrzymania.
  6. Poniżej Radwel w Dark Oak oraz Hatch Grain (zdjęcie z styleforum)
  7. Ja mam jedną parę z Imperial (chodziłem w nich w zeszłym tygodniu w Tomksu). Świetne buty - rewelacyjna jakość skóry, wykonania. Uwielbiam jak te buty się starzeją. Postaram się wrzucić kilka fotek w tym tygodniu. Wcześniej juz pisałem o tych butach - https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3327-buty-cheaney-oraz-herring-by-cheaney/
  8. Dokładnie
  9. Aron - też pamiętam taką rozmowę. Okazuje się jednak, że jeden z dystrybutorów oferuje Balmorale na 915.
  10. Hej, to nie są moje Balmorale. Zdjęcie z internetu. Również mi się bardzo podobają, szczególnie, że uwielbiam kopyto 915
  11. Dokładnie 724 - ciekawe kopyto. Holmes II jest na 109, które bardzo lubię również
  12. Yanko Balmorale na kopycie 915
  13. @Spiryt - Zgadzam się.
  14. Właśnie otrzymałem od kolegi ciekawe porównanie Radwell i Homes II
  15. Piękne zdjęcia. Szczególnie Balmorale. Niestety wszystko co powyżej 300 GBP to już sporo z mojego punktu widzenia.
  16. Zgadza się, ale są to tylko buty.
  17. Hej Filip, dopiero dziś przeczytałem Twoj wpis. Może warto organiczyć się do 4: 1. Nikka Blended lub Nikka from the Barel 2.Bowmore Legend 3. Oban 14 Y Old 4. Scapa 16 Y warta rozważenia jest również Coal Ila 12 Wybrałbym 4 z wymienionych, zamiast 5, jeżeli musisz zmieści się w kwocie 5 x 150 pln.
  18. Wielgol - dziękuję, jednak nie ma czego zazdrościć.
  19. Na najbliższy wyjazd zabieram ze sobą 2 pary butów Cheaney. Jedna z nich to model Tweed (pasujący do tego wpisu) i postaram się zrobić kilka fotek i opisać ten model. Nie ukrywam, że są to jedne z moich ulubionych trzewików. Jakość wykonania, skóry i kolor są rewelacyjne. Do tego stopnia lubię kolor Dark Leaf, że planuję kupić model Avon na podeszwie skórzanej w tym kolorze.
  20. Naprawdę ciężki wybór, gdyż każda para ma swoje zalety. Nie ukrywam, że chętnie kupiłbym 3 pary. Najprawdopodobniej kupię Yanko i Holmes II. Zdecyduję po powrocie z zimnego Tomska - troszkę zimnego wiatru się przyda na oczyszczenie myśli i wywianie głupot z głowy
  21. Koledzy dziękuję za zdjęcia!!!! Bardzo ładne buty - wszystkie.
  22. Aron - dziękuję za zdjęcia. Bardzo ładne
  23. @Hargin - ta "czwarta" droga jest chyba najsłuszniejsza, jednak muszę ją przemyśleć. @Spiryt - szycie butów to bardzo dobry pomysł, jednak, nie ukrywam, że jeżeli się na to zdecyduję, to będą to klasyczne Oxfordy lub Balmorale w w bardzo universalnych i klasycznych kolorach, czyli - brąz lub Oxblood. @Adi78 - Yanko są bardzo brane pod uwagę. Muszę to przemyśleć przez weekend
  24. Jest troszeczkę węższe - różnice nie są duże.
  25. Mam nadzieję, że tak się nie stanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.