fan_dobrego_buta
Użytkownik-
Postów
2 337 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
15
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez fan_dobrego_buta
-
Ostatnie nabytki z AS: Radwell w kolorze Oak: Moore in Chestnut Obie pary kupione jako seconds, w bardzo atrakcyjnej cenie
-
Ostatecznie zdecydowałem sie na Radwell!!!
-
Whitesnake - obie pary bardzo ładne!!!!
-
Postaram się dziś coś zrobić. Odnośnie Tweed - niestety podoga w Tomsku była tak zła (każdego dnia deszcz), że nie było warunków na zdjęcia. A Tweed lubię coraz bardziej!!!!
-
Nie ma za co !!!! Dzielę się tylko tym ca ja lubię mieć w zapasie. Ważnie - cena jest do wytrzymania.
-
-
Ja mam jedną parę z Imperial (chodziłem w nich w zeszłym tygodniu w Tomksu). Świetne buty - rewelacyjna jakość skóry, wykonania. Uwielbiam jak te buty się starzeją. Postaram się wrzucić kilka fotek w tym tygodniu. Wcześniej juz pisałem o tych butach - https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3327-buty-cheaney-oraz-herring-by-cheaney/
-
Dokładnie
-
Aron - też pamiętam taką rozmowę. Okazuje się jednak, że jeden z dystrybutorów oferuje Balmorale na 915.
-
Hej, to nie są moje Balmorale. Zdjęcie z internetu. Również mi się bardzo podobają, szczególnie, że uwielbiam kopyto 915
-
Dokładnie 724 - ciekawe kopyto. Holmes II jest na 109, które bardzo lubię również
-
-
@Spiryt - Zgadzam się.
-
-
Piękne zdjęcia. Szczególnie Balmorale. Niestety wszystko co powyżej 300 GBP to już sporo z mojego punktu widzenia.
-
Zgadza się, ale są to tylko buty.
-
Hej Filip, dopiero dziś przeczytałem Twoj wpis. Może warto organiczyć się do 4: 1. Nikka Blended lub Nikka from the Barel 2.Bowmore Legend 3. Oban 14 Y Old 4. Scapa 16 Y warta rozważenia jest również Coal Ila 12 Wybrałbym 4 z wymienionych, zamiast 5, jeżeli musisz zmieści się w kwocie 5 x 150 pln.
-
Wielgol - dziękuję, jednak nie ma czego zazdrościć.
-
Na najbliższy wyjazd zabieram ze sobą 2 pary butów Cheaney. Jedna z nich to model Tweed (pasujący do tego wpisu) i postaram się zrobić kilka fotek i opisać ten model. Nie ukrywam, że są to jedne z moich ulubionych trzewików. Jakość wykonania, skóry i kolor są rewelacyjne. Do tego stopnia lubię kolor Dark Leaf, że planuję kupić model Avon na podeszwie skórzanej w tym kolorze.
-
Naprawdę ciężki wybór, gdyż każda para ma swoje zalety. Nie ukrywam, że chętnie kupiłbym 3 pary. Najprawdopodobniej kupię Yanko i Holmes II. Zdecyduję po powrocie z zimnego Tomska - troszkę zimnego wiatru się przyda na oczyszczenie myśli i wywianie głupot z głowy
-
Koledzy dziękuję za zdjęcia!!!! Bardzo ładne buty - wszystkie.
-
Aron - dziękuję za zdjęcia. Bardzo ładne
-
@Hargin - ta "czwarta" droga jest chyba najsłuszniejsza, jednak muszę ją przemyśleć. @Spiryt - szycie butów to bardzo dobry pomysł, jednak, nie ukrywam, że jeżeli się na to zdecyduję, to będą to klasyczne Oxfordy lub Balmorale w w bardzo universalnych i klasycznych kolorach, czyli - brąz lub Oxblood. @Adi78 - Yanko są bardzo brane pod uwagę. Muszę to przemyśleć przez weekend
-
Jest troszeczkę węższe - różnice nie są duże.
-
Mam nadzieję, że tak się nie stanie.
