Skocz do zawartości

Fermiol

Użytkownik
  • Postów

    148
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez Fermiol

  1. Fermiol

    Marka Gordon Bros

    Dla mnie dziwne to kopyto.
  2. Czy ktoś miał do czynienia z kopytem rain EEE? Jakieś porównania do kopyt Yanko, TLB, Patine, Loake czy Berwicka? Zastanawiam się nad zamówieniem custom loafersów horsebit na takim kopycie.
  3. Fermiol

    Marka Loake

    @lolo doczytałeś o które dokładnie linie obu producentów chodzi?
  4. Zelówkę z tego co wiem przykleja się do podeszwy, a tutaj ona odchodzi od ramy pomimo istniejących szwów. Jak zelówka pomoże na rozwarstwienie podeszwy?
  5. Co myślicie o moich 4 letnich berwickach? Może nie dobrze to widać, ale szwy są całe, choć miejscami nieco poszarpane. Wiem, że to nie Edward Green, ale jestem trochę zszokowany, że takie buty rozwalają się po kilkudziesięciu założeniach. Po 4 latach raczej ich nie zareklamuje. Wychodzi na to, że nie mają startu do takich ryłko czy innych gino rossi,a kosztują 2x tyle...
  6. Stare dobre berwicki.
  7. Macałem je tylko w sklepie, ale porównując do zwykłej linii 1880 to mają inne kopyta i bardziej miękką skórę. Na poziomie Yanko, ale nie TLB czy CJ. Po ostatnich podwyżkach są droższe niż TLB Artista w sklepie Patine.pl więc znacznie przepłacone. Jak bardzo Ci się podobają to w Loake są na black friday małe promocje, więc możesz zaczekać.
  8. Fermiol

    Klasyczne sneakersy

    Loake. Chociaż nie są bardzo trwałe. W moich odklejają sie noski i w dwóch parach pękły szwy w tym samym miejscu (pierwsza para była reklamowana). Poniżej zdjęcia w trakcie drugiego sezonu.
  9. Widziałem, że niektórzy narzekali, że skarpetki patine są za krótkie. Dla porównania skarpetki perrin.
  10. Ja mam od Millera trzy paski. Dwa są dobrze wykonane, a jeden (koniakowy) wygląda już gorzej i nie pachnie skórą, a jakąś agresywną chemią.
  11. Fermiol

    Mała renowacja

    Ja tak robię do butów górskich i polecam. Przede wszystkim wzrasta wodoodporność. Jak niby rozpuszcza szwy?? Na szwy daję mieszankę tłuszczu i pasty.
  12. Do mnie dzisiaj przyszły pierwsze TLB artista na kopycie goya. Pierwsze wrażenie - skóra wyraźnie lepsza niż w Yanko, bardzo gruba, miękka i ogólnie przyjemna. Dla mnie przepiękne, jaram się jak pedofil w Disneylandzie ? Podrzucam zdjecia porównawcze kopyta Goya 7,5 z Yanko i Berwickami rozmiar 7.
  13. Może warto mieć jedną parę takich butów, ale w takim wypadku chyba nie ma sensu dopłacać do tlb.
  14. Fermiol

    Mała renowacja

    Alkohol spowodował miejscowe utracenie wykończenia. Osobiście wyczyściłbym je i potem nakremował. Nie zniknie, ale różnica kolorów powinna się trochę zmniejszyć. Jeżeli efekt nie będzie wystarczający to trzeba byłoby sięgnąć po bardziej koloryzujace środki.
  15. Bardzo dobra wiadomość. Na Patine jest coraz mniej modeli dostępnych.
  16. W Patine w opcji mto możesz sobie zażyczyć podeszwę comando.
  17. Jak na kobiece rzeczy to nie jest źle z materiałami.
  18. Fajne rady z tą długością do połowy uda i niżej. Dla kogoś np o wzroście 170cm w sam raz.
  19. W Massimo kupiłem rok temu damski golf wełna/jedwab.
  20. Nikt chyba mikromierzem nie będzie tego mierzył, wygląda to dobrze przecież.
  21. Fermiol

    Marka Loake

    Kopyto jest jak na trzewiki moim zdaniem dosyć dynamiczne. Może to komuś pomoże, dla porównania noszę Berwicki 3010 rozm.7, Yanko 948G rozm.7, Patine Hudson G rozm. 7,5 (trochę za ciasne w palcach). Hikery mam natomiast w rozmiarze 8 - większe byłyby już za długie. W palcach mam dość miejsca na szerokość, czuć dopasowanie od góry - są dość niskie w tym miejscu. W salonie Loake mierzyłem nubukową wersję, więc byłem spokojny o rozmiar. Z tego co wiem można z Angli zamówić dowolny rozmiar, trzeba tylko wpłacić zwrotną zaliczkę no i trochę poczekać. Dobra wiadomość dla ludzi, którzy patrzą na każde załamanie na bucie. Hikery są nie tylko z wyglądu górskie - podeszwa się prawie w ogóle nie zgina. Same buty sprawiają natomiast wrażenie wygodnych.
  22. Fermiol

    Marka Loake

    Loake hiker. Polowałem na nie od zeszłego roku. W porównaniu do konkurencyjnego modelu berkera, widać przeszycia przez całą podeszwę.
  23. Zamiast KH obserwuj dział kupię sprzedam i dandysowe grupy.
  24. Gdzie polecacie kupić białą koszulę z bawełny egipskiej w kroju slim?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.