Fermiol
Użytkownik-
Postów
148 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Fermiol
-
Dla mnie dziwne to kopyto.
-
Czy ktoś miał do czynienia z kopytem rain EEE? Jakieś porównania do kopyt Yanko, TLB, Patine, Loake czy Berwicka? Zastanawiam się nad zamówieniem custom loafersów horsebit na takim kopycie.
-
@lolo doczytałeś o które dokładnie linie obu producentów chodzi?
-
Zelówkę z tego co wiem przykleja się do podeszwy, a tutaj ona odchodzi od ramy pomimo istniejących szwów. Jak zelówka pomoże na rozwarstwienie podeszwy?
-
Co myślicie o moich 4 letnich berwickach? Może nie dobrze to widać, ale szwy są całe, choć miejscami nieco poszarpane. Wiem, że to nie Edward Green, ale jestem trochę zszokowany, że takie buty rozwalają się po kilkudziesięciu założeniach. Po 4 latach raczej ich nie zareklamuje. Wychodzi na to, że nie mają startu do takich ryłko czy innych gino rossi,a kosztują 2x tyle...
-
-
Macałem je tylko w sklepie, ale porównując do zwykłej linii 1880 to mają inne kopyta i bardziej miękką skórę. Na poziomie Yanko, ale nie TLB czy CJ. Po ostatnich podwyżkach są droższe niż TLB Artista w sklepie Patine.pl więc znacznie przepłacone. Jak bardzo Ci się podobają to w Loake są na black friday małe promocje, więc możesz zaczekać.
-
Loake. Chociaż nie są bardzo trwałe. W moich odklejają sie noski i w dwóch parach pękły szwy w tym samym miejscu (pierwsza para była reklamowana). Poniżej zdjęcia w trakcie drugiego sezonu.
-
Skarpety (skarpetki), podkolanówki - dyskusje i porady
Fermiol odpowiedział(a) na Parmigiano temat w Męska elegancja
Widziałem, że niektórzy narzekali, że skarpetki patine są za krótkie. Dla porównania skarpetki perrin. -
Produkty Miler Menswear - opinie i dyskusje forumowiczów
Fermiol odpowiedział(a) na Friq temat w Testy i recenzje produktów
Ja mam od Millera trzy paski. Dwa są dobrze wykonane, a jeden (koniakowy) wygląda już gorzej i nie pachnie skórą, a jakąś agresywną chemią. -
Ja tak robię do butów górskich i polecam. Przede wszystkim wzrasta wodoodporność. Jak niby rozpuszcza szwy?? Na szwy daję mieszankę tłuszczu i pasty.
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Do mnie dzisiaj przyszły pierwsze TLB artista na kopycie goya. Pierwsze wrażenie - skóra wyraźnie lepsza niż w Yanko, bardzo gruba, miękka i ogólnie przyjemna. Dla mnie przepiękne, jaram się jak pedofil w Disneylandzie ? Podrzucam zdjecia porównawcze kopyta Goya 7,5 z Yanko i Berwickami rozmiar 7.
- 348 odpowiedzi
-
- 9
-
-
-
- patine.shoes
- patinelover
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Może warto mieć jedną parę takich butów, ale w takim wypadku chyba nie ma sensu dopłacać do tlb.
- 348 odpowiedzi
-
- patine.shoes
- patinelover
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Alkohol spowodował miejscowe utracenie wykończenia. Osobiście wyczyściłbym je i potem nakremował. Nie zniknie, ale różnica kolorów powinna się trochę zmniejszyć. Jeżeli efekt nie będzie wystarczający to trzeba byłoby sięgnąć po bardziej koloryzujace środki.
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Bardzo dobra wiadomość. Na Patine jest coraz mniej modeli dostępnych.
-
W Patine w opcji mto możesz sobie zażyczyć podeszwę comando.
-
Gdzie kupować eleganckie ubrania damskie?
Fermiol odpowiedział(a) na Vince temat w Kobieca elegancja
Jak na kobiece rzeczy to nie jest źle z materiałami. -
Fajne rady z tą długością do połowy uda i niżej. Dla kogoś np o wzroście 170cm w sam raz.
-
Gdzie kupować eleganckie ubrania damskie?
Fermiol odpowiedział(a) na Vince temat w Kobieca elegancja
W Massimo kupiłem rok temu damski golf wełna/jedwab. -
Nikt chyba mikromierzem nie będzie tego mierzył, wygląda to dobrze przecież.
- 348 odpowiedzi
-
- 6
-
-
-
- patine.shoes
- patinelover
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kopyto jest jak na trzewiki moim zdaniem dosyć dynamiczne. Może to komuś pomoże, dla porównania noszę Berwicki 3010 rozm.7, Yanko 948G rozm.7, Patine Hudson G rozm. 7,5 (trochę za ciasne w palcach). Hikery mam natomiast w rozmiarze 8 - większe byłyby już za długie. W palcach mam dość miejsca na szerokość, czuć dopasowanie od góry - są dość niskie w tym miejscu. W salonie Loake mierzyłem nubukową wersję, więc byłem spokojny o rozmiar. Z tego co wiem można z Angli zamówić dowolny rozmiar, trzeba tylko wpłacić zwrotną zaliczkę no i trochę poczekać. Dobra wiadomość dla ludzi, którzy patrzą na każde załamanie na bucie. Hikery są nie tylko z wyglądu górskie - podeszwa się prawie w ogóle nie zgina. Same buty sprawiają natomiast wrażenie wygodnych.
-
Loake hiker. Polowałem na nie od zeszłego roku. W porównaniu do konkurencyjnego modelu berkera, widać przeszycia przez całą podeszwę.
-
Patine.pl - klasyczne buty PATINE, TLB MALLORCA, YANKO i akcesoria męskie
Fermiol odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Czy jest planowane uzupełnienie rozmiarowek Yanko?- 1 225 odpowiedzi
-
- buty patynowane
- goodyear welted
- (i 8 więcej)
-
Zamiast KH obserwuj dział kupię sprzedam i dandysowe grupy.
-
Gdzie polecacie kupić białą koszulę z bawełny egipskiej w kroju slim?
