Skocz do zawartości

Misza

Sympatycy
  • Postów

    3 526
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez Misza

  1. To prawda. Ile masz wzrostu?
  2. W jednej z publikacji przeczytałem, że serża jest dość wytrzymałym materiałem dobrze nadającym się np na marynarkę uniwersytecką. Jakie macie doświadczenia z tym materiałem? Faktycznie jest wytrzymały? Ma jakieś inne charakterystyczne cechy, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem? Czy ta tkanina jest dostępna w podstawowych próbnikach znanych producentów? Dzięki.
  3. Z mojego doświadczenia sklepowe zniżki są najwyżej takie same, jak w Interencie, czasami są mniej atrakcyjne.
  4. "Wełna wielbłądzia jest najcieplejszym rodzajem wełny. Gdybyśmy chcieli zastąpić 600g tkaninę z wełny wielbłądziej, tkaniną z wełny owczej to ta ostatni musiałby ważyć prawie 1kg/metr. Wraz z kaszmirem i wikunią kamel należy do luksusowej grupy tkanin. Niestety jest także delikatna, chociaż nie tak bardzo jak wymienione wyżej materiały. 100% kamel przy bardzo częstym użytkowaniu może się przetrzeć przy mankietach, łokciach, kołnierzu i dziurkach na guziki. Nie powinien to być pierwszy i jedyny płaszcz na zimę. Można go już jednak uszyć w drugiej kolejności, po dyplomatce. Alternatywą jest mieszanka 50% wełny owczej (jagnięcej) z 50% wełny wielbłądziej. " http://www.szarmant.pl/plaszcz-polo-czyli-plaszcz-z-welny-wielbladziej
  5. "Oryginalny płaszcz polo powinien spełniać następujące założenia: Dwurzędowy z układem guzików 6×3 Wykonany z wełny wielbłądziej w naturalnym kolorze Luźny w kroju Nakładane kieszenie z patkami Wszywane rękawy Wywijane mankiety w rękawach Klapy w szpic lub klapy ulsterskie Pas w poprzek pleców Długi za kolano" http://www.szarmant.pl/plaszcz-polo-czyli-plaszcz-z-welny-wielbladziej
  6. http://www.harvieandhudson.com/products/Shirts/Ready_To_Wear/Slim_Fit_SALE?Slim-fit%20Sale%20Shirts
  7. Miło Cię poznać.
  8. Może znajdziecie coś dla siebie? http://www.harvieandhudson.com/products/Offers/Winter_Sale?Winter%20Sale
  9. Wspaniała sceneria i świetna robota. IMO pierwsze zdj. z walizką w tle są tak dobre, że te z twarzą zbyteczne.
  10. wstaw fotki.
  11. Znaczy się na pierwszą stronę .
  12. Misza

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Post reklamowy skasowany.
  13. Ładne kropki na krawacie, ale tak jak napisało 3 innych Kolegów węzeł do poprawki.
  14. Dzień jeszcze młody.
  15. Rozumiem, że poczułeś się urażony? Jak następnym razem mam udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie?
  16. Dobry wieczór, byliby Państwo tak mili i zaprezentowali fotki choć jednego modelu prostej, klasycznej koszuli?
  17. Jakby ktoś miał pytania w sprawie skasowania poniższego tematu, to śmiało -> PW. czy warto promować firmę na Facebooku?
  18. Misza

    Humor

    "Przybywa osób, które kupują ubrania tylko po to, aby pokazać się w nich raz lub dwa i zwrócić do sklepu. Są wśród nich celebryci i zwykli śmiertelnicy. Ani jednym, ani drugim nie przeszkadza, że noszą ubrania z metkami - pisze "Rzeczpospolita"." http://www.tvn24.pl/przeglad-prasy-wardrobing-czyli-moda-na-noszenie-ciuchow-z-metkami,378097,s.html
  19. Miło Cię poznać Wojtku.
  20. Misza

    Klubowe pogawędki

    Powyższa dyskusja przeniesiona z tematu, którego celem (jak zrozumiałem autora) było ustalenie, co to jest Klasyczna męska elegancja.
  21. Z wpisu Kolegi Lolo nie wynika, że strój jest najważniejszy... Jeśli dobrze zrozumiałem, to ubiór jest jednym z ważnych elementów, które pomagają zrobić dobre pierwsze wrażenie. A można je zrobić tylko raz. Zgadzam się z tym. Byl edit.
  22. Panowie, pytanie jest o rodzaj obuwia, nie o konkretny model.
  23. ech... Sebo.pl pisz w przyszłości podobne rzeczy w temacie humor. Dzięki...
  24. Posty przeniesione do tematu: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1453-co-mam-dzi%C5%9B-casualowego-na-sobie/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.