Skocz do zawartości

Misza

Sympatycy
  • Postów

    3 526
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez Misza

  1. Misza

    Buty, trochę taniej

    "Fajne" i "nienudne" mówisz? Dla mnie słabe. Za długi przód i mało przekonujące zdobienia.
  2. Misza

    Wełna casentino

    Na żywo prezentuje się lepiej niż na fotkach.
  3. Raczej sprezzatura lub strzał kulą w płot. Zależy od finalnego efektu.
  4. Misza

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Wiem, wiem, ale były osoby, które mówiły, jak wg nich powinno być w gotowym produkcie, a inni mówili, jak lubią. Co do odstających kołnierzy, to nie będę wchodził w tę bójkę.
  5. Misza

    Wełna casentino

    Podejrzewałem, ale ciężko było się domyśleć. Jest dostępny u S. Żukowskiego w próbnikach (tak myślę, bo ostatnio coś z takiego materiału szył) i pewnie Roman też ma możliwość zamówienia. Swoją drogą moim zdaniem marynarki/płaszcze zrobione z ciemnych tkanin wyglądają bardzo słabo. Camel i żywe, jaskrawe kolory są już interesujące.
  6. Misza

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Mam wrażenie, że toczą się dwie równolegle dyskusje w temacie schodzenia się przyszwy. 1. O tym, co się lubi. 2. O tym, jaki produkt powinien zrobić szewc w przypadku braku konkretnych życzeń klienta. Tylko adwersarzy brak... Jakiś czas temu zleciłem uszycie butów. Przy odbiorze zamówienia zwróciłem uwagę, że przyszwa się rozchodzi. Szewc przyznał, że tak nie powinno być. Sam zaproponował zwrot zadatku. Zamówienie zostało anulowane. Edit
  7. Misza

    Wełna casentino

    O jakieś tkaninie mówisz:?
  8. Misza

    Dobrze ubrana kobieta

    I kolejny nabytek mojej żony. Z wyprzedaży na www.countryattire.com. http://www.countryattire.com/barbour-ladies-belton-quilted-coat-navy-dress-tartan-lqu0449ny71.html
  9. emling http://www.emling.fr/operation/soldes
  10. Misza

    Buty, trochę taniej

    Bardzo słabe.Śledź forum i strony dobrych marek, a masz poważną szansę upolować na końcówce wyprzedaży coś dobrej jakości w tej lub odrobinę wyższej cenie (np 400 zł). Jeśli nie będziesz miał szczęścia, to poczekaj pół roku, dodaj trochę do budżetu i kup coś przyzwoitej jakości. KUP BUTY DO BÓLU NUDNE I KLASYCZNE. Ale piękne. Dobrze wypastowane sprawią, że zrobisz wrażenie.
  11. Ja bym robił. Manszety rządzą! U mnie przynajmniej.
  12. A kim jesteś z zawodu.
  13. Jasne, że tak. Choć wolę, jak to robi Pan Jamroziński, ale mi też się zdarza.
  14. Szpic to chyba wysmukla. Szerokość klap może mieć tu znaczenie. A to nie musi się wiązać z tym, czy są otwarte, czy nie.
  15. Fajnie, że do nas dołączyłeś.
  16. Szarmant do bardziej formalnych garniturów poleca klapy w szpic. Myślę, że nie popełnisz błędu wybierając na studniówkę jedne bądź drugie.
  17. Temat oczyszczony.
  18. Misza

    Dobrze ubrana kobieta

    Nowy nabytek mojej Jagody. W Polsce i Europie nie byliśmy w stanie go kupić. Udało się w USA bez cła i z kosztami wysyłki wyszło taniej, niż cena sugerowana w sklepie w naszym kraju. Bywa. Na żywo prezentuje się bardzo przyzwoicie.
  19. Pozować.
  20. Misza

    Buty, trochę taniej

    Proc ma konkurencję.
  21. Wydawało mi się, że podanie tego, co oznacza "szersza stopa" może być bardzo pomocne. W końcu to rzecz względna.
  22. Zostawmy proszę wątki poboczne, bo będę ciął. Krawiec zapomniał - jego wina. Zdarza się, choć nie powinno się tego usprawiedliwiać. Reszta, to emocje. Finał przykry dla obu stron.
  23. Jeśli chcesz pomóc innym, to napisz konkrety.
  24. Piękna wymiana ciosów. Aż się miło czyta. Obu Panom gratuluję.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.