Skocz do zawartości

Misza

Sympatycy
  • Postów

    3 526
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez Misza

  1. Też jestem zadowoliny, choć mam tylko 1 parę.
  2. Misza

    Buty, trochę taniej

    Zara (w temacie butów), to NIEPOROZUMIENIE. Tam nawet skóra jest z plastyku.
  3. Teraz się szyje dwie brustasze, w jednej fajka, w drugiej poszetka.
  4. Używam Falka od 2 lat. Jestem bardzo z nich zadowolony, ale nie mam tych z kaszmirem. Panowie, uszyłem spodnie z domieszką 15 proc. kaszmiru... Po PIERWSZYM założeniu i nocnej zabawie były zmechacone w bardzo dyskretnym, acz niezwykle ważnym miejscu. Skład trzeba wybierać z głową. Pisał o tym Mr. Vintage ostatnio.
  5. Dzięki Panowie. Nie myślałem, że będzie aż tak pozytywny odbiór. Pani Kasiu - dziękuję za świetną realizację i bardzo dobrą współpracę. Sposób wykonania i podejście do klienta wróży wysyp zamówień.
  6. Jak będziemy w ten sposób podchodzili do tematu, to nic w polskiej "elegancji" się nie zmieni.
  7. Jeśli Tobie się podobają, to śmiało kupuj.
  8. Pokażesz fotkę z marynarką?
  9. Mam buty z zamszem i licówką. Nie ma wiekszych problemów z czyszczeniem/pastowaniem. Trzeba być odrobinę bardziej uważnym opry nakladaniu pasty.
  10. Mam kilkanaście poszetek. "Prałem" tylko jedną. Także nie przewiduję foto relacji.
  11. Nie odniosłem wrażenia, że cena uzależniona jest od konkretnego projektu, ale szczegóły najlepiej omawiać bezpośrednio. Jest to o tyle łatwe, że Pani Kasia jest użytkownikiem naszego forum. Także zachęcam do PW.
  12. Dzięki naszemu forum trafiłem na stronę http://www.jedwabnie.blogspot.com/, gdzie Katarzyna Pander-Liszka prezentuje malowane jedwabne chusty. Tutaj możecie zobaczyć, jak wygląda malowanie jednej z nich: Zachęcony perspektywą stworzenia poszetki wg własnego pomysłu skontaktowałem się z Panią Kasią. Poprosiłem o poszetkę nawiązującą do mazowieckiej kurpiowskiej sztuki ludowej. W krótkim czasie dostałem 4 propozycje projektów, a dziś przedstawiam rezultat. Poszetka: jedwab pongee, grubość 8, rozmiar 40x40, ręcznie obszywana.
  13. No i gut.
  14. Tylko Polski niestety nie obsługują.
  15. Misza

    Lustrzany połysk

    Masz rację, że posty powszechnie cenionych za meteorytykę forumowiczów mogą tworzyć opinię o produkcie/marce. Jednak pisanie o tym w kontekście mojej osoby, to nieporozumienie. Tak, czy inaczej... Przepraszam Cię Kiwi.
  16. Misza

    Lustrzany połysk

    Załóż temat np o kiwi i pielęgnuj swoją "Świętość". Ten post jest zadziwiający...
  17. Misza

    Lustrzany połysk

    Nigdzie nie podważałem jakości past kiwi. Zrobił to ktoś inny, nie wiem, dlaczego to mnie atakujesz... Jak ktoś ma problem z tym, że kupuje produkty tańsze, niemarkowe, mniejmarkowe lub oceniane przez inne osoby z jego środowiska gorzej, to jest to jego sprawa.
  18. Posty usunięte. Brak związku z tematem.
  19. jakie to koszule? Po ilu praniach się rwą?
  20. Misza

    Lustrzany połysk

    Najprawdopodobniej popełniłeś przynajmniej 2 błedy: rodzaj pasty; za dużo wody. U mnie lustro zaczyna się robić w momencie, w którym mimo minimalnej ilości wody, szmatka po użyciu czarnej pasty przy robieniu lustra robi się niemal czysta. Nawet jak ponownie nabiorę pasty, to po chwili znów szmatka robi się "czysta".
  21. Misza

    Lustrzany połysk

    Jaki kolor ma szmatka w miejscu nakładania pasty po tych kilku godzinach?
  22. Osobiście nigdy bym nie wybrał takiego krawata i takiej koszuli (oddzielnie też). Ale to mój gust, także nie przywiązuj do tego zbytniej wagi. Wiązanie jest ok.
  23. Może tu coś znajdziesz w cenie niższej niż zalando. http://www.emling.fr/operation/soldes
  24. Normalnie jesteś gość!
  25. Miałem na myśli granatową marynarkę seersucker. Pisałeś o niej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.