Dziwnym trałem moje też. Ale to wynika z moich ograniczeń, a nie znam Twoich, także trudno mi ocenić z czego wynika fakt, że szyjesz w Polsce i krytykujesz polskich (innych niż ci, u których szyjesz) krawców.
Fajnie, że znalazłeś w Polsce takich, z których jesteś zadowolony. Chyba jednak mało ich chwalisz na forum.
Słabe jest to, że tych z Polski, których oceniasz krytycznie porównujesz do cenionych na świecie.
Czemu ma służyć ciągłe nawalanie w to, co z Polski (znane, przez niektórych cenione i kojarzone na świecie, ale być może nie na rozumianym przez Ciebie mistrzowskim poziomie)...
Nie o to wg mnie chodzi na tym forum.
Kamil, napisałeś:
Ja bym tak nie odbierał uwagi Uxkulla.
Szanuję Cię i uważam za mądrego człowieka. Rozwiń swoją myśl i przekonaj mnie.