Skocz do zawartości

Misza

Sympatycy
  • Postów

    3 526
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez Misza

  1. A o jakiej perspektywie czasowej mówisz? Krótkie spodenki, to nic nadzwyczajnego na Pitti...
  2. Pepenix, kup granatową marynarkę.
  3. Kamizelka nie musi być elegancka: http://mrvintage.pl/2014/01/kamizelka-nie-musi-byc-elegancka.html
  4. I najnowszy wpis u Romana. http://www.szarmant.pl/jak-ubrac-sie-na-studniowke
  5. Jedno i drugie jest ok, jeśli nie przesadzisz. IMO w przypadku tak wąskich nogawek powinieneś celować w brak załamania, co przy lekkim opuszczeniu się spodni będzie się sprowadzało do minimalnego załamania. Najlepiej, jak sam ocenisz, co Tobie się podoba w przypadku wąskich nogawek. IMO przy braku załamania nie ma co przejmować się tym, że minimalnie widać skarpetki. Naturalna konsekwencja wyboru szerokości spodni. http://3.bp.blogspot.com/-kYH4XAGo78g/Ulm9WPRdJ8I/AAAAAAAABRQ/TJK1LrYwlbg/s1600/Piazza+Di+Moda-82.jpg http://2.bp.blogspot.com/-UUDwnYl_mis/UjHzjv22fwI/AAAAAAAABLU/kfETdKfKa9A/s1600/DSC_0097.jpg http://4.bp.blogspot.com/-R82oD5Vomyc/Uh0LcFDytUI/AAAAAAAABII/-V-YH6XKlDM/s1600/wro+street+fashion+blezer.jpg
  6. Krawat stonowany - zawsze ok. Krawat stonowany + czerwone skarpetki i czerwony kwiatek? Szaleństwo, moim zdaniem niepotrzebne, ale możesz spróbować. Moim zdaniem bezdyskusyjnie wejdziesz na ścieżkę elegancji i klasy, co niejedno oko przykuje, jeśli zdecydujesz się na: Elegancki gładki krawat lub z drobnym wzorem + granatowe skarpetki i czerwony lub biały kwiatek.
  7. Dla mnie za dużo fajerwerków. Ja bym stonował kolorystykę i poszedł w bordowe skarpetki i bordowy krawat i wtedy biały kwiatek lub jeśli bardzo Ci zależy zostawił czerwone skarpetki i krawat, ale bez kwiatka.
  8. Na fotkach (fakt, że z daleka) źle nie wyglądasz.
  9. Ja bym spróbował do nich napisać. Możliwe, że mają ofertę poza sklepem internetowym.
  10. Nie trzeba się przebijać przez dwie warstwy materiału. Można przyszyć guziki tylko do jednej (wewnętrznej) warstwy. Wystarczy odrobina wprawy, chyba, że użyto kleju.
  11. Pogadaj z Damiance. Dobrze doradzi i coś zaproponuje.
  12. Jeśli masz dwie warstwy materiału w tym miejscu, to wydaje mi się, że nie ma takiej potrzeby.
  13. Jeśli nie zależy Ci na metce, to z tego co pamiętam, to POLKAP szyje dla Borsalino.
  14. Celuj w klasykę. Będzie to świetny wybór. Jest oddzielny temat dla tej marynarki. Możesz czerpać z prezentowanych tam stylizacji, a co dla mnie cenniejsze - wrzucić swoje propozycje już po zakupie. http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1228-marynarka-seersucker-kora/?hl=seersucker Pewnie uwagi dot. starszyzny, to nie do mnie, bo moja wiedza jest niewielka, ale jeśli przypadkiem zdarza mi się być niemiłym, to także przepraszam.
  15. Obok przycisku "napisz" jest "więcej opcji". Kliknij, zjedź w dół i tam masz dodawanie plików.
  16. A ja bym chciał zobaczyć finalny efekt.
  17. Fafernuchy - twardy przysmak kurpiowski z marchwią, miodem i pieprzem. Poza kurpiami często można je kupić na "ryneczkach" produktów regionalnych organizowanych w warszawskich CH. Dziś odkryta, absolutnie doskonała "kiełbasa" z mięs łososia i dorsza. W ten weekend do kupienia na opisanym powyżej "ryneczku" w CH Targówek. Coś wyjątkowego. W tym samym miejscu sok z malin bez dodatku wody i cukru.
  18. Wiedziałem, że o to chodzi. Pranie, to nie tylko to w pralce.
  19. Constantin miejscówka świetna, kup sobie jeszcze reflektor doświetlający twarz (choćby najtańsza lampa stojąca z ikea) a zdjęcia będą dobrze oświetlone.
  20. Misza

    Wełna casentino

    Dziwnym trałem moje też. Ale to wynika z moich ograniczeń, a nie znam Twoich, także trudno mi ocenić z czego wynika fakt, że szyjesz w Polsce i krytykujesz polskich (innych niż ci, u których szyjesz) krawców. Fajnie, że znalazłeś w Polsce takich, z których jesteś zadowolony. Chyba jednak mało ich chwalisz na forum. Słabe jest to, że tych z Polski, których oceniasz krytycznie porównujesz do cenionych na świecie. Czemu ma służyć ciągłe nawalanie w to, co z Polski (znane, przez niektórych cenione i kojarzone na świecie, ale być może nie na rozumianym przez Ciebie mistrzowskim poziomie)... Nie o to wg mnie chodzi na tym forum. Kamil, napisałeś: Ja bym tak nie odbierał uwagi Uxkulla. Szanuję Cię i uważam za mądrego człowieka. Rozwiń swoją myśl i przekonaj mnie.
  21. Misza

    Dobrze ubrana kobieta

    Jeśli chodzi o koszule, to moja żona chwali sobie i TM Lewin i CT (bardziej). W jej opinii jest to jakość niedostępna w Polsce.
  22. Misza

    Buty, trochę taniej

    To są buty warte uwagi. IMO
  23. Misza

    Wełna casentino

    Czy dla Ciebie (prawie) wszystko, co polskie i związane z krawiectwem, to złe? Toksyczność: +10....
  24. I tłuszczu jak najmniej. Jak to mówi Saphir - jest bardzo wydajny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.