Skocz do zawartości

Misza

Sympatycy
  • Postów

    3 526
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez Misza

  1. Miło Was poznać.
  2. Pomyśl pozytywnie. Mam takie dziurki, jakich nikt nie ma.
  3. Niezłe.
  4. Niestety, zgadzam się z uwagami powyżej. Za krótka, za wysoko guzik i chyba zbyt szerokie rozcięcie.
  5. Dzięki.
  6. Jaki masz rozmiar kołnierzyka? Mam gdzieś jedną lambert, z którą nie mam co zrobić. Mogę sprzedać w tej cenie (biała).
  7. Jesteśmy też tu: http://mrvintage.pl/
  8. Przestrzegasz przed użytkownikiem, który napisał Ci, że buty są uszkodzone i w związku z tym nie wyśle Ci złego towaru? Pewnie masz rację, a być może nie. I co wtedy? Pewnie masz to w ..... ...głębokim poważaniu.
  9. Szanowne Koleżanki i Koledzy, wielu z nas korzysta z możliwości prezentowania na forum swoich zainteresowań. We wpisach pojawiają się linki do stron, blogów lub sklepów, które prowadzicie. Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o to, abyście tam, gdzie jest to możliwe, umieścili banery, linki lub informację prowadzącą do naszego forum lub SBWB. Dla przypomnienia nasze linki: http://butwbutonierce.pl/pl/ http://forum.butwbutonierce.pl/pl/ Pamiętajcie, że przygotowujemy lub udostępniamy materiały, które możecie promować na swoich stronach. Poradniki, np: http://butwbutonierce.pl/pl/wiedza/studniowka Wywiady z rzemieślnikami, np: http://butwbutonierce.pl/pl/strona-glowna/aktualnosci/98-rekawiczkimer Wywiady z naszymi forumowiczami, np: http://butwbutonierce.pl/pl/strona-glowna/aktualnosci/95-stowarzyszenie-w-dzien-dobry-tvn Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń: https://www.youtube.com/channel/UC_9vbk9Vu4wBOd_KERrcu-g Możecie także promować naszą stronę na FB: https://www.facebook.com/butwbutonierce?ref=ts&fref=ts Jeśli potrzebujecie baner w innym niż zaprezentowane poniżej rozmiarze - piszcie. Dzięki.
  10. Misza

    Renowacja i naprawa obuwia

    Można.
  11. Sebastian Żukowski ma przynajmniej jedną parę damskich na stanie (zdj. powyżej). Nie znam rozmiaru i nie wiem, czy ma jakieś inne kobiece modele, ale warto spytać.
  12. Ja bym szalika ze szczura nie kupił. Nawet za 20 zł... Ot takie głupie zasady jakieś.
  13. Niezależnie od tego, jaka jest odpowiedź na pytanie xkozla - serdecznie Cię witam.
  14. hmmm, chyba raczej czemu oni tego nie przecinają?
  15. Post z pytaniem o najlepsze SH w Wawie usunięty.
  16. Kolejny post użytkownika Paparazzo usunięty. Czy chcesz jeszcze napisać coś niezwiązanego z tematem lub podważającego pracę moderatorów? Zapraszam...
  17. Post usunięty.
  18. Płaszcz - chyba nie możesz przejść niezauważony w swoim mieście. Skąd te falowania materiału na marynarce? Po bokach wygląda na wytaliowaną.
  19. Z ostatniego linka wydają się ok. Nie wiem, jak stoi z jakością Clarks, ale dla przestrogi: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1952-buty-trochę-taniej/?p=121012 a potem: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2407-pocenie-si%C4%99-st%C3%B3p-w-butach/
  20. Misza

    Humor

    Słaba jakość foto? Raczej prekursor jakości w wersji na Instagram. ;D
  21. No proszę Cię...
  22. Garnitury a buty zimowe "Mamy wreszcie trochę prawdziwej zimy, zatem pora sięgnąć po obuwie zimowe. W przypadku osób, które na co dzień noszą garnitur pojawia się dylemat jakie buty założyć na nogi, gdy za oknem jest kilkadziesiąt centymetrów śniegu i kilkanaście stopni mrozu. Bez wątpienia do garnituru najlepiej wyglądają klasyczne półbuty i wielu konserwatystów nie wyobraża sobie niczego innego w takim zestawie, nawet gdy zima daje się we znaki. Co ciekawe, wiele książek o modzie męskiej (m.in. „Gentleman” B.Roetzela i „Dressing the man” A. Flussera) w zasadzie pomija temat wysokich butów w wersji eleganckiej dając do zrozumienia, że tylko półbuty są odpowiednim wyborem. Oczywiście dla osób, które na co dzień wszędzie przemieszczają się samochodem i w zasadzie nie mają kontaktu z zaśnieżonymi chodnikami, nie ma w tym nic złego, ale żyjemy w takim klimacie, że należy pomyśleć o alternatywnie dla półbutów." http://mrvintage.pl/2014/02/garnitur-buty-zimowe.html#more-3716
  23. "TRZEWIKI Z ZAMKNIĘTĄ PRZYSZWĄ Są to po prostu odpowiedniki butów typu oxford tylko z wysoką cholewką. W przypadku trzewików częściej używa się nazwy „balmoral” niż „oxford”. (...) Określenie „balmoral” bardzo często błędnie używane jest wyłącznie w stosunku do trzewików wykonanych z dwóch różnych rodzajów skóry (najczęściej dół ze skóry licowej, a góra z zamszowej). Balmorale mogą być uszyte z różnych skór, ale nie muszą." Żyłem w błędzie. Czyli określenie „balmoral” oznacza trzewiki z zamkniętą przyszwą (niezaleźnie od tego, czy użyto jednej czy różnych skór)? http://mrvintage.pl/2014/02/garnitur-buty-zimowe.html#more-3716
  24. Nie nazwałbym to tragedią, ale są za krótkie. Dla mnie koszula do wymiany.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.