-
Postów
3 526 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Misza
-
Miło Was poznać.
-
Pomyśl pozytywnie. Mam takie dziurki, jakich nikt nie ma.
-
Niezłe.
-
Niestety, zgadzam się z uwagami powyżej. Za krótka, za wysoko guzik i chyba zbyt szerokie rozcięcie.
-
Dzięki.
-
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
Misza odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Jaki masz rozmiar kołnierzyka? Mam gdzieś jedną lambert, z którą nie mam co zrobić. Mogę sprzedać w tej cenie (biała). -
Jesteśmy też tu: http://mrvintage.pl/
-
Przestrzegasz przed użytkownikiem, który napisał Ci, że buty są uszkodzone i w związku z tym nie wyśle Ci złego towaru? Pewnie masz rację, a być może nie. I co wtedy? Pewnie masz to w ..... ...głębokim poważaniu.
-
Szanowne Koleżanki i Koledzy, wielu z nas korzysta z możliwości prezentowania na forum swoich zainteresowań. We wpisach pojawiają się linki do stron, blogów lub sklepów, które prowadzicie. Zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o to, abyście tam, gdzie jest to możliwe, umieścili banery, linki lub informację prowadzącą do naszego forum lub SBWB. Dla przypomnienia nasze linki: http://butwbutonierce.pl/pl/ http://forum.butwbutonierce.pl/pl/ Pamiętajcie, że przygotowujemy lub udostępniamy materiały, które możecie promować na swoich stronach. Poradniki, np: http://butwbutonierce.pl/pl/wiedza/studniowka Wywiady z rzemieślnikami, np: http://butwbutonierce.pl/pl/strona-glowna/aktualnosci/98-rekawiczkimer Wywiady z naszymi forumowiczami, np: http://butwbutonierce.pl/pl/strona-glowna/aktualnosci/95-stowarzyszenie-w-dzien-dobry-tvn Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń: https://www.youtube.com/channel/UC_9vbk9Vu4wBOd_KERrcu-g Możecie także promować naszą stronę na FB: https://www.facebook.com/butwbutonierce?ref=ts&fref=ts Jeśli potrzebujecie baner w innym niż zaprezentowane poniżej rozmiarze - piszcie. Dzięki.
-
Sebastian Żukowski ma przynajmniej jedną parę damskich na stanie (zdj. powyżej). Nie znam rozmiaru i nie wiem, czy ma jakieś inne kobiece modele, ale warto spytać.
-
Ja bym szalika ze szczura nie kupił. Nawet za 20 zł... Ot takie głupie zasady jakieś.
-
Niezależnie od tego, jaka jest odpowiedź na pytanie xkozla - serdecznie Cię witam.
-
hmmm, chyba raczej czemu oni tego nie przecinają?
-
Post z pytaniem o najlepsze SH w Wawie usunięty.
-
Kolejny post użytkownika Paparazzo usunięty. Czy chcesz jeszcze napisać coś niezwiązanego z tematem lub podważającego pracę moderatorów? Zapraszam...
-
Post usunięty.
-
Płaszcz - chyba nie możesz przejść niezauważony w swoim mieście. Skąd te falowania materiału na marynarce? Po bokach wygląda na wytaliowaną.
-
Z ostatniego linka wydają się ok. Nie wiem, jak stoi z jakością Clarks, ale dla przestrogi: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1952-buty-trochę-taniej/?p=121012 a potem: http://forum.butwbutonierce.pl/topic/2407-pocenie-si%C4%99-st%C3%B3p-w-butach/
-
Słaba jakość foto? Raczej prekursor jakości w wersji na Instagram. ;D
-
[POZNAŃ] KRAWIEC - Krupa i Rzeszutko - Krawiectwo Miarowe
Misza odpowiedział(a) na Krupa & Rzeszutko temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Witamy kolejną pracownię krawiecką na naszym forum.- 88 odpowiedzi
-
- Krawiec Damski Poznań
- Krawiec Męski Poznań
- (i 8 więcej)
-
No proszę Cię...
-
Ubrania i tkaniny na zimę - komfort termiczny
Misza odpowiedział(a) na Misza temat w Męska elegancja
Garnitury a buty zimowe "Mamy wreszcie trochę prawdziwej zimy, zatem pora sięgnąć po obuwie zimowe. W przypadku osób, które na co dzień noszą garnitur pojawia się dylemat jakie buty założyć na nogi, gdy za oknem jest kilkadziesiąt centymetrów śniegu i kilkanaście stopni mrozu. Bez wątpienia do garnituru najlepiej wyglądają klasyczne półbuty i wielu konserwatystów nie wyobraża sobie niczego innego w takim zestawie, nawet gdy zima daje się we znaki. Co ciekawe, wiele książek o modzie męskiej (m.in. „Gentleman” B.Roetzela i „Dressing the man” A. Flussera) w zasadzie pomija temat wysokich butów w wersji eleganckiej dając do zrozumienia, że tylko półbuty są odpowiednim wyborem. Oczywiście dla osób, które na co dzień wszędzie przemieszczają się samochodem i w zasadzie nie mają kontaktu z zaśnieżonymi chodnikami, nie ma w tym nic złego, ale żyjemy w takim klimacie, że należy pomyśleć o alternatywnie dla półbutów." http://mrvintage.pl/2014/02/garnitur-buty-zimowe.html#more-3716 -
"TRZEWIKI Z ZAMKNIĘTĄ PRZYSZWĄ Są to po prostu odpowiedniki butów typu oxford tylko z wysoką cholewką. W przypadku trzewików częściej używa się nazwy „balmoral” niż „oxford”. (...) Określenie „balmoral” bardzo często błędnie używane jest wyłącznie w stosunku do trzewików wykonanych z dwóch różnych rodzajów skóry (najczęściej dół ze skóry licowej, a góra z zamszowej). Balmorale mogą być uszyte z różnych skór, ale nie muszą." Żyłem w błędzie. Czyli określenie „balmoral” oznacza trzewiki z zamkniętą przyszwą (niezaleźnie od tego, czy użyto jednej czy różnych skór)? http://mrvintage.pl/2014/02/garnitur-buty-zimowe.html#more-3716
-
Nie nazwałbym to tragedią, ale są za krótkie. Dla mnie koszula do wymiany.
