Jump to content

Orban's


eye_lip
 Share

Recommended Posts

Wczoraj wjechały takie w pełni szyte Norwegi  z ręcznie szytym frontem, ze skóry z Tanneries du Puy, na piankowej Commando. Bardzo miłe zaskoczenie, but fajnie wykonany, świetna skóra, wyściółki wysokiej jakości, wygodny od razu. Wysyłka szybka DHL, ok 20 euro. 

Mają sporo fajnych przecen na stronie a ponieważ buty są niezłe w swej cenie to strona kuleje bo oszczędzają na informatykach czy innych mediach jak ich kiepski instagram ;) - jak szukacie na stronie to segregujcie różne opcje wyników, bo nagle się okazuje że zamiast jednej strony butów są cztery. 

 

_MG_2991.jpg

_MG_2993.jpg

_MG_2994.jpg

_MG_2995.jpg

_MG_2996.jpg

_MG_2999.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Moje wrażenie jest takie, że buty ściśle odpowiadają tabeli podanej na stronie sklepu. Tamże napisano, że rozmiar 10 jest dla stopy 29.1-29.4, moja jest (wg mojego domowego pomiaru) akurat na tej górnej granicy, i buty są dokładnie na długość dopasowane, bez ucisku na palce, ale przy minimalnie dłuższej stopie ucisk by już był. W tęgości są po prostu normalne, ani szczupłe, ani szerokie (prawy być może dam trochę do rozbicia, ale prawą stopę mam tęższą - efekt dawnej koszykarskiej kontuzji kostki). Pewnie 10.5 też bym spokojnie mógł nosić, raczej by stopa nie latała, tylko miałaby trochę luzu.

Referencyjnie: Korkiety mam zwykle 10.5, tak samo w Shoepassion (cztery pary, ale zamszowe monki od nich mam 10 i są dobre), Patine 10.5, Yanko jakieś też mam 10.5, Loake kiedyś okazyjnie kupiłem 10 (Lincoln) i niestety te mino rozbijania są nie do noszenia dla mnie. Meermina kiedyś kupiłem w outlecie na ebayu 10 (Hiro) dla przetestowania i musiałem je solidnie rozbić, a i po rozbiciu są mocno dopasowane, ale dają się nosić.

Mam nadzieję, że pomogłem :-)

orbans.jpg

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Na wyprzedażach ceny wydają się atrakcyjne, a buty całkiem ładne, ale chciałbym zapytać o rozmiary i tęgość. W 'normalnej" najczęściej występującej rozmiarówce zwykle jestem gdzieś pomiędzy 44 i 45, stopę mam dość szeroką i część bardziej eleganckich butów po prostu z nią nie współgra, często wychodzi tak, że muszę wziąć rozmiar większe żeby były w porządku na szerokość. Po zdjęciach na stronie widzę, że większość modeli należy do tych odrobinę szerszych, a rozmiary podane są na dwa dwa sposoby i jeszcze dodatkowo w cm. Tylko mam wątpliwości czy brać z zapasem. W planach bym miał najzwyklejsze derby, tylko poczekam jeszcze z dwa tygodnie, to może się uda na promocję załapać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.