Jump to content

Wielkość płata cordovanu na trzewiki - Januszkiewicz


eye_lip
 Share

Recommended Posts

To zależy jaki masz rozmiar butów. Z płata 2,5 sq ft możesz uszyć parę półbutów w prawie dowolnym wymiarze. Jeżeli chodzi o trzewiki z wyższą cholewką to zależy to już od wybranego projektu, ale powinno w zupełości wystarczyć nawet na pasek do jodhpur.

Link to comment
Share on other sites

Panowie nie chcę rozmawiać tutaj skąd konkretnie zamawiam za ile itp. bo widzę, że dyskusja idzie w tym kierunku - po prostu mam możliwość w ramach innego zamówienia dorzucić kawałek dla siebie, jednostkowa akcja i przysługa kolegi i tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cześć i witam :)

Długo myślałem nad tym jakie trzewiki zamówić i balmorale takie jakie wrzuciłeś były jedną z opcji na początku. W związku z tym, że mam jedne balmorale od Markowskiego oraz tym, że zależało mi na obniżonej formalności (uznałem, że to będą buty na lata, cordovan jest mocną skórą i kojarzy mi się z bardziej "roboczymi" butami) zdecydowałem się na cholewkę tradycyjną z otwartą przyszwą, ale zachowując smukłość kopyta i dokładnie taki nosek jak powyższe buty, zostawiłem również widoczne oczka .

Link to comment
Share on other sites

Cześć i witam :)

zależało mi na obniżonej formalności (uznałem, że to będą buty na lata, cordovan jest mocną skórą i kojarzy mi się z bardziej "roboczymi" butami) zdecydowałem się na cholewkę tradycyjną z otwartą przyszwą, ale zachowując smukłość kopyta i dokładnie taki nosek jak powyższe buty, zostawiłem również widoczne oczka .

Welcome back, Grzegorz!

Niech będzie, że cordovan nadaje się bardziej na buty "robocze" - ale przecież robota może być również biurowa 8-) Dlatego zamówiłem u TJ-a oxfordy luźno wzorowane na poniższych Belgrave Trickers'a (adelaide)

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.