Skocz do zawartości

[WARSZAWA], M&S Fashions


torunianin

Rekomendowane odpowiedzi

Już kiedyś o tym wspominałem, ale naprawdę najbardziej korzystnie pod względem stosunku jakości do ceny wypadają koszulnicy z Honk Kongu. Ostatnio za 400 zł uszyłem tam 2 koszule, z dobrej bawełny, można tam nawet trafić na Sea Island. Jasne jest, że trzeba znać swoje rozmiary, ale wystarczy raz uszyć na miarę u Stolarka czy u Da Vinci, kilka drobnych modyfikacji i jest super.

Zapewniam Was, że koszulę, które sam zaprojektowałem, wypełniając formularz zamówień na mytailor.com leżą lepiej niż po zmierzeniu przez nawet dobrze przeszkoloną i miłą Panią z Berga, Da Vinci czy średnio miłym Panem z salonu Gentleman na Kopernika w Warszawie (koszule Stolarka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

niedawno zamówiłem u nich koszulę na spróbę, czekam na efekt (1. poł. sierpnia). Spory wybór materiałów, koszula kosztuje standardowo 80USD, czas oczekiwania to ok. miesiąc (powstają w HK, jeśli się nie mylę).

Nie wiem jak teraz, ale niedawno garnitur kosztował ok. 600USD. Z tego co się orientuję, to Panowie z M&S ubierają połowę warszawskich biur WFC i R1, więc chyba na brak pracy nie narzekają.

Pozdr,

Drago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Obiecałem na spotkaniu forumowym coś napisać na ten temat, więc piszę.

niedawno zamówiłem u nich koszulę na spróbę, czekam na efekt (1. poł. sierpnia). Spory wybór materiałów, koszula kosztuje standardowo 80USD, czas oczekiwania to ok. miesiąc (powstają w HK, jeśli się nie mylę).

Nie wiem jak teraz, ale niedawno garnitur kosztował ok. 600USD. Z tego co się orientuję, to Panowie z M&S ubierają połowę warszawskich biur WFC i R1, więc chyba na brak pracy nie narzekają.

Potwierdzam to co pisze I. Drago. Model działania M&S jest prosty - oni zdejmują miarę i zbierają zamówienia (mają katalogi wzorów garniturów, koszul i różnych wariantów wykończeń tychże), następnie zamówienie jest realizowane w Hong-Kongu i wysyłane do Polski, gdzie odbiera się je od panów z M&S.

Wydaje mi się, że materiały mają naprawdę dobre - mam od nich trzy koszule i bardzo je sobie chwalę. Ponieważ to jest MTM to do idealnego dopasowania w najgorszym wypadku można dojść metodą prób i błędów (USD 80 za koszulę to atrakcyjna cena IMVHO). Za słabo znam się na krawiectwie żeby ocenić jakość roboty krawieckiej właśnie, mi się nic nie drze :)

Siedziby mają dwie - jedna na siódmym piętrze Warszawskiego Centrum Finansowego (ul. Emilii Plater 53), druga (butik) przy recepcji w hotelu InterContinental.

Ich popularność w niektórych "korporacjach" bierze się prawdopodobnie z tego, że wychodzą do klienta - można się umówić i bez żadnego dodatkowego fee przychodzą do Twojej sali konferencyjnej, mierzą, zbierają zamówienie, a potem przynoszą gotowe ubrania. Mniej wysiłku niż zakupy w Galerii Mokotów :) Poza tym ceny mają raczej atrakcyjne.

majar (Mikołaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szylem pare lat u Nick'a i Ahudzy. Z garniturow bylem w miare zadowolony. Half-canvas, pieczolowicie wykonczony, dobre materialy zwlaszcza dla kogos kto duzo podrozuje samolotem maja spory wybor welen z domieszkami, ktore mniej sie gniota. Od strony podszewki mnostwo kieszonek, zapasowe guziki przyszyte na podszewce, mozliwosc kombinowania z regulowana szerokoscia spodni. Minusy to zbyt obszerny fason, skromne doradztwo oraz slabe przykladanie sie do zdejmowania miary: nie robia tego na setach pomiarowych. Koszule przecietne, dosyc tanie guziki ale niezle bawelny. Zadowolony bylem tez z plaszcza zimowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Był groupon po 1500. Dziś kolega kolektk napisał tak:

Szerokie barki to jedna z prostszych przeróbek. Nie znam mtm, w którym zmieścisz się w 1,8k - są takie wogóle Panowie?

1800 tyle jest najtańszy mtm w MS Fashion (dowiedziałem się bo dzwoniłem), zaś mój budżet to 2500.

viewtopic.php?f=2&t=2174&start=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hello Everyone Witam

Thank you for the various post what we are are making is made to measure and not tailor made there is a big difference between the two

in Polish language both mean the same that is whay there is lot of confusion in the forum

avdertising removed - mosze

BR

Sunny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Odradzam szycie koszul, choć znam użytkowników forum zadowolonych z ich usług. Osobiście szyłem u nich jedną koszulę i nie jestem zadowolony z jakości wykończenia. Nie mogę się jednak wypowiadać o dopasowaniu, bo większość moich koszul RTW leży wystarczająco dobrze, więc moja potrzeba szycia w tym zakresie jest mniejsza. Co do cen marynarek sugeruję kontakt z firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasowanie jest ok ale moja figura jest dość nietypowa. Co do wykończenia to jest gorzej niż 2 lata temu (może inna szwalnia), mniej staranne. W jednej z ostatnich koszul materiał był zaciągnięty. :evil:

A koszule robią tu (taka metka mi się ostatnio pojawiła) :arrow:http://www.facebook.com/pages/Mohiros-F ... 4074765538

I taka rada jak ktoś u nich zamawiał to powinien pamiętać swoje ostatnie zamówienie i co chce zmienić lub zażyczyć sobie coś kompletnie nowe. (ta pamięć poprzedniego zamówienia ma swoje dobre jak i złe strony :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.