Jump to content

[WARSZAWA/ONLINE], Bawełna na spodnie - gdzie kupić?


torunianin
 Share

Recommended Posts

Jakiś czas temu zamówiłem sztruksową bawełnę z próbnika Corduroy Hardy z Huddersfield od zakiego (czarną, haters gonna hate) i jakościowo jest naprawdę super, polecam (oczywiście to się tyczy tych, którzy polują na sztruks). Oczywiście materiał stanowczo na chłodniejsze dni

Link to comment
Share on other sites

Korzystałeś z tego albo znasz kogoś kto korzystał?

Nie, bawełniane czy wełniane tkaniny mnie nie interesowały, ale parę innych rzeczy ściągnąłem, korzystając z tej strony. :)

+ alibaba.com :D

Jezeli ktos znajdzie cos ciekawego odnosnie tkanin (i zainteresuje to rowniez mnie), moge podjechac i sprawidzic "na zywo" jezeli siedziba jest w prowincjach wokol Szanghaju.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Byłem wczoraj w Landzie - bawełny mają podstawowe kolory 90zł/m2. Materiały podszewkowe nudne. Na przełomie marca i kwietnia mają mieć dużą dostawę - podobno więcej kolorów.

Dostałem również cynk do hurtowni Antex na Cybernetyki. Podobno niezła jakość i tanio - nie wiem, co sądzić o takich słowach i na ile im wierzyć, ale się przekonam. Sprzedają małe ilości.

http://www.antex.com.pl/

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 7 months later...

Dzisiaj byłem w sklepie na Górnośląskiej 1 w Warszawie. Generalnie, wrażenia bardzo pozytywne. Mają duży wybór tkanin z tych nas interesujących, to znaczy, lepszych jakościowo. Sprzedawczyni całkiem zorientowana w temacie, rozróżnia skrętność i gramaturę, potrafi podać producenta tkaniny. Jest czysty kaszmir, jest cupro, jest naprawdę dużo próbników z możliwością indywidualnego sprowadzenia. Jest sporo końcówek beli, dzięki temu przecenionych.

Sam kupiłem dwa kawałki bawełny na spodnie. Wyprodukowane dla Marlboro Classic, a więc firma solidna, fajna, mięsista bawełna, twill. Spory wybór kolorów, powiedziałbym w kategorii "dla dandysa bez szaleństw". Czyli prócz szarości i beży znajdziemy błękitny, buraczkowy, miodowy, ale już nie jaskrawozielony lub pomarańczowy. Ceny 60-80 zł za mb. Generalnie, jeśli ktoś myśli o uszyciu chinosów, warto udać się na Górnośląską.

Link to comment
Share on other sites

Pani przeżyje w szok.

Hmm :twisted: ?

Swoją drogą, kiedyś zadałem tu pytanie o gramaturę bawełny. Teraz mogę sobie odpowiedzieć sam, że gramatura mojej bawełny, z tych grubszych, zimowych, to 280 g/m2, a drugiej - 320 g/m2. Naprawdę się zdziwiłem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.