Skocz do zawartości

CharlesTyrwhitt ceny PLN


mpc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na co dzień mieszkam w Anglii i często zaopatruję się w ubrania od Charlesa Tyrwhitta. Aktualnie na weekend jestem w Polsce i w międzyczasie chciałem sobie coś zamówić na stronie CT na przyszły tydzień (jak będę z powrotem w UK). Ich strona ustawiła mi się automatycznie na złotówki i ku mojemu zdziwieniu, wszystkie ceny są praktycznie 40% niższe niż w GBP. Czy to jakiś bug w mojej przeglądarce czy faktycznie CT wysyła swój towar do Polski po tak diametralnie niższych cenach?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że tak właśnie jest. Dlatego tym większe moje zdziwienie.

Pierwsza z brzegu koszula. I tak jest praktycznie z każdym produktem.

qDiBs8J.png

Chyba będę po prostu zamawiał ubrania do Polski i prosił kogoś z rodziny żeby mi odsyłał do UK. To nie jest w końcu 5% czy 10% tylko 40-50%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste z Chin, Indii ,Wietnamu czy innych ciepłych krajów gdzie głodne dzieci szyja to badziewie  jest do Polski bliżej niż do UK.Mniejszy dystans i niższe koszty transportu przekładają się na tańszy wyrób koszulopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2019 o 06:29, mayor napisał:

Przecież to oczywiste z Chin, Indii ,Wietnamu czy innych ciepłych krajów gdzie głodne dzieci szyja to badziewie  jest do Polski bliżej niż do UK.Mniejszy dystans i niższe koszty transportu przekładają się na tańszy wyrób koszulopodobny.

Albo wełna z odzysku, tak jak każdy sweter "wełniany" poniżej 500-600zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Stasiak napisał:

Albo wełna z odzysku, tak jak każdy sweter "wełniany" poniżej 500-600zł.

 

Czy aby na pewno? Wełna to nie jest mityczny, luksusowy produkt (tylko marketingowcy z sieciówek starają się w nas wyrobić taki pogląd - "wełna uuu panie, w tym to tylko lord chodzi, a tu mamy super akryl"). Oryginalne swetry z Aran kosztują 80 funtów, a są wykonane z "pure new wool".

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o recykling wełny to być może nie każdy zdaje sobie sprawę ale większość tkanin garniturowych jest produkowana z udziałem włókien z recyklingu i to nawet w renomowanych tkalniach . Liderem w recyklingu wełny są tkalnie włoskie.Ja nie widzę w tym nic złego, przeciwnie jest to działanie pozytywne z korzyścią dla środowiska naturalnego.Nie ma także powodu żeby takich materiałów unikać, gdyż są to pełnowartościowe produkty o parametrach zbliżonych do virgin wool a nierzadko lepszych. Zabobony i gusła nie powinny być ważniejsze niż przyszłość planety.Natomiast miejsce dla dzieci to jest szkoła a nie k***a  szwalnia Esquela

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.