Skocz do zawartości

Jak Elegancko


Rekomendowane odpowiedzi

jak_logo_noback.thumb.png.851d3d3229bb34b6152aef1e6cb36ecc.png

Dzień dobry!

W Bydgoszczy startuje właśnie sklep stacjonarny z męskimi akcesoriami i kosmetykami. Stawiamy na klimatyczne zakupy w stary stylu, bez pośpiechu i z możliwie najlepszą obsługą ;)

W naszej ofercie znajdziecie produkty takich marek jak Poszetka, Embassy of Elegance, Republic of TiesSartolane, Saphir, Patine, Happy Socks, Pan Drwal, Reuzel oraz Percy Nobleman!

Znajdziecie nas przy ul. Augusta Cieszkowskiego 4/1. Już w tę sobotę  (02.02.2019 r.), w godzinach od 16 do 20, zaplanowane jest Wielkie Otwarcie, na które serdecznie zapraszamy! :) 

Natomiast od poniedziałku (04.02.2019 r.) ruszamy pełną parą!

Po więcej szczegółów odsyłam na nasz profil FB - https://www.facebook.com/JakEleganckoSklep/

Do zobaczenia! :D  

JE2-83.thumb.jpg.a18e3d057d29eee04589abf90dd8c314.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mam powiedzieć... fb rządzi się swoimi prawami i nie mam wpływu na wystawiane oceny. Osoby, które już wystawiły opinie to rodzina i przyjaciele, którzy doskonale znają moją pasję i wiedzą jakie produkty będę oferował ;) Zdaję sobie sprawę, że może to wyglądać jak słaby marketing, ale wiem też, że wystawiając te opinie chcieli dobrze, także nie mogę mieć pretensji :) 

Ciesze się, że logo się podoba :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michalina Panfil napisał:

Będę trzymać kciuki! 

Wreszcie nie będę musiała zapraszać znajomych do Poznania na zakupy, tylko będę mogła ich lokalnie odesłać :) 

Niech Brzydgoszcz przestanie być Brzydgoszczą! 

Dziękuję :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Świętego Patryka! 🍀

Z tej okazji wpadną do nas chłopaki z Razor Jerry Barber Shop, którzy odpowiednio zadbają o Wasze fryki i brody 💈

Dodatkowo wyśmienitym, kraftowym piwem uraczy nas bydgoski multitap Kraftodajnia 🍻

W tym dniu otrzymacie 10% rabatu na wszystkie dostępne u nas kaszkiety i zielone produkty! A wszystko to w rytmie najlepszej, irlandzkiej muzyki.

Godziny: od 13 do 18 ~ niedziela - 17 marca ~ Jak Elegancko ~ Cieszkowskiego 4 w Bydgoszczy.

Link do wydarzenia na FB: CYK.

ZAPRASZAMY! 😉 

 

plakat1.png

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami, także warto wskazać, że znajdziecie u nas szeroki wybór męskich dodatków, które świetnie sprawdzą się w tym ważnym dniu. Możliwości jest całkiem sporo. Począwszy od klasycznych, jedwabnych krawatów (np. w drobny wzór lub kratę księcia Walii), przez grenadyny (zarówno fina jak i grossa), a skończywszy na wiązanych muszkach. Do tego oczywiście biała, lniana poszetka i stonowane skarpetki. ;) 

Dodatkowo oferujemy wszystko co potrzebne do zadbania o Wasze włosy i brody, a także produkty dzięki którym odpowiednio wypielęgnujecie swoje buty :) 

Zapraszamy~! 

JE3-85.JPG

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Miło nam ogłosić, że w dniu 14 kwietnia (niedziela) pojawimy się na przedświątecznym Frymarku bydgoskim! 🌿

Frymark to cykliczny jarmark produktów eko, regionalnych i rękodzieła, na którym spotkacie wielu wspaniałych ludzi, prawdziwych pasjonatów i produkty najwyższej jakości, jakich próżno szukać w komercyjnych sklepach. Uwielbiamy takie lokalne inicjatywy, dlatego bardzo zachęcamy do wzięcia udziału! 

Na naszym stoisku znajdziecie m.in. ręcznie szyte krawaty, muchy i poszetki, kamienne bransoletki oraz naturalne męskie kosmetyki 🔥
Oczywiście wszystkie te produkty świetnie sprawdzą się w roli świątecznego prezentu ;) 

Zapraszamy~!

Link do FB Frymarku: KLIK

IMG_3256.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Wielkimi krokami zbliża się pół roku działalności sklepu, dlatego też poniżej znajdziecie małe podsumowanie dotychczasowej działalności i informację o planach na przyszłość. Oczywiście z czasem będę ujawniał więcej szczegółów ;)

Pierwszą i zarazem najważniejszą kwestią jest chęć znaczącego rozszerzenia asortymentu i usług oferowanych przez sklep‼️ W dużej mierze jest to odpowiedź na liczne zapytania klientów i z mojego punktu widzenia będzie to znaczący krok w rozwoju działalności. Ponownie spróbuję wprowadzić do Bydgoszczy coś zupełnie nowego! Oczywiście taka zmiana wymaga dużego nakładu czasu i pracy, co oznacza, że w okresie wakacyjnym sklep będzie co jakiś czas zamykany (m.in. ze względu na konieczność przeprowadzenia małego remontu/przemeblowania). W takim przypadku informacja zawsze będzie pojawiać się wcześniej na profilu FB i instagramie. Za wszystkie utrudnienia z góry przepraszam, ale nie będę ukrywał, że w dużej mierze jest to działalność jednoosobowa, a nie jestem w stanie być w dwóch miejscach na raz :P

Drugą istotną zmianą jest postawienie przede wszystkim na produkty polskich marek i producentów. Co prawda już teraz stanowią one znaczną część oferty sklepu, ale chcę ograniczyć czynnik zagraniczny do minimum. W związku z tym, w najbliższym czasie możecie spodziewać się wakacyjnego czyszczenia półek sklepowych, które będzie wiązało się z atrakcyjnymi promocjami ;)  Warto przy tym zaznaczyć, że dobierając nowe marki do sklepu nadal najważniejsza będzie jakość produktu. Z drugiej strony ciekawych polskich producentów jest coraz więcej i zdecydowanie warto ich wspierać!

Poza tym mam jeszcze kilka innych pomysłów, ale i tak mocno się już rozpisałem. Wraz z upływem czasu i stopniem przygotowań będę podawał coraz więcej szczegółów, także miejcie oko na profile społecznościowe sklepu 🧐

Na koniec dziękuję wszystkim, którzy przez te kilka miesięcy wspierali moje szalone pomysły i działalność tego nietypowego miejsca. To właśnie dzięki Wam mam dużo energii do dalszego działania!

JE--2-2.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym już dzisiaj ruszamy z pierwszą promocją 🔥

Na start proponujemy 20% rabatu na wszystkie produkty marki REUZEL! Pozostały nam przede wszystkim pomady do włosów i szampony, ale znajdą się też wody po goleniu i kilka odżywek do brody w formie pianki ;)

Promocja będzie trwała do wyczerpania zapasów. Zapraszamy~!

JE2-14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.