Skocz do zawartości

[WARSZAWA], Szczotki - ulica Poznańska


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Szczotkę do włosów z włosia dzika[/b], kupiłem mojej dziewczynie. To jedyny nie w pełni udany zakup, ponieważ szczotka dobrze rozczesuje włosy, ale jednocześnie całkowicie deformuje fryzurę.

Moze się mylę, ale szczotkowanie włosów to zabieg "serwisowy/kosmetyczny" i kobiety robiły/robią to wieczorem przed snem czy kiedy im pasuje, ale na pewno nie jak się ma już kompletnie ułożoną fryzurę... Zresztą to samo z mężczyznami - wpierw rozczesuję brodę, w potem ją układam.

Więc problem raczej nie jest po stronie szczotki. ;)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
Dnia 18.09.2016 o 20:25, waski napisał:

Odkopię temat. Będąc u Pana Ryszarda nabyłem taką kieszonkową szczoteczkę do ubrania. Jest to o tyle ciekawe, że podczas przymiarki forumowego kapelusza @LONG STORY SHORT pokazywał mi bardzo podobną przedwojenną, kieszonkową służącą do szczotkowania kapeluszy.

 

P1020722.JPG

Nada się do jasnych kapeluszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dzisiaj nabyłem na Poznańskiej szczotki:

  • do włosów (włosie z dzika)
  • do butów (końskie włosie)
  • do mycia pleców (agawa, twardsza wersja)

NIestety nie kupiłem szczotki do polerowania butów z koziego włosia, na którą miałem największą chrapkę :-(. Takich szczotek nie ma obecnie w ciągłej sprzedaży, są dostępne na zamówienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Koledzy.

Kopiuję informację, którą kilka dni temu opublikowaliśmy na naszym FB -  uhonorowaliśmy mistrza Ryszarda Barylińskiego tytułem Członka Honorowego stowarzyszenia But w Butonierce.

Ten wątek istnieje od 2010 roku. Nie jest bardzo popularny, ale starsi stażem forumowicze, w szczególności mieszkający w Warszawie i okolicach znają dobrze produkty z pracowni Pana Ryszarda. Polecamy odwiedzenie pracowni, chociażby po to, aby poczuć jej unikalny klimat. Kilka dni temu Pan Ryszard stwierdził, że ma wielu stałych klientów ale odwiedzają go raz na pięć lat, ponieważ szczotki nie chcą się szybciej zużywać ;)

 

"PRACOWNIA SZCZOTEK I PĘDZLI"

00-685 WARSZAWA
UL. POZNAŃSKA 26
(RÓG WSPÓLNEJ)

GODZINY OTWARCIA:
PON. - PIĄTEK 10.30 - 17.30
SOB. 10.30 - 14.00

baryli1.jpg

 

  baryli12.jpg

 

 

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.