Skocz do zawartości

Forumowy cardholder


Bażant

Rekomendowane odpowiedzi

Nieśmiało chciałbym zaproponować mini-projekt forumowy - cardholder.

 

Forma prosta i wszystkim doskonale znana, cardholder symetryczny, posiadający wewnątrz kieszeń na banknoty. Przemyślany pod kątem łatwego wyciągania kart.

Póki co przedstawiam dwie najbardziej awangardowe kombinacje kolorystyczne, sukcesywnie będę pokazywać następne. Chciałbym uniknąć zamieszania i rozmycia opinii pokazując na raz tuzin. 

 

Prosiłbym o opinię na temat tych wariantów, a potem kolejnych - będę się sugerować ilością głosów pozytywnych i negatywnych :) Oczywiście chciałbym także, aby w tym wątku pojawiły się propozycje kolorystyczne.

Na płasko wszystko wygląda dość neutralnie, ale wydaje mi się, że wersja żołto-pomarańczowa może w rzeczywistości dać efekt „wow”.

 

Mała zagadka - czy ktoś zgadnie skąd inspiracja kolorem żółtym?

 

 

 

 

 

 

Arabski zmierzch (żółto-pomarańczowy i ciemny, przygaszony granat)

f5bw9WH.jpg

 

Czy

 

Łzy Eleonory (turkus z domieszką niebieskiego i szarość)

r2yMGQA.jpg

  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie chcę zakładać oficjalnego tematu bo nie konsultowałem tego z nikim, na razie proszę traktować to jako projekt wirtualny :) Zapytania do wykonawców rozesłałem, na początku tygodnia będą znane zapewne szczegóły.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z numeracją jest bardzo fajny! Zgadzam się :)

 

To jeszcze dwa warianty:

Pistacjowe Latte w Toskanii (skóra naturalna + pistacjowa [być może zamsz lub nubuk])

 

UrClsbq.jpg

 

Las po nagonce (racing green + czekolada - tutaj chciałbym zaproponować wykorzystanie skóry Horween Chromexcel)

xeLReul.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 karty na zewnątrz (po jednej po obu stronach), więc w zasadzie dowód osobisty i karta kredytowa. W środku jest kieszonka na banknoty. Generalnie można tam zmieścić po 2 karty, ale wtedy trudniej je wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem kompletnie rozdarty :D Podobają mi się wszystkie po trochu, ale do wersji pistacjowej skłaniam się już od dawna. Wydaje mi się, że doskonale będzie się starzeć ta naturalna skóra. 

 

Być może będzie szansa wykonania tego portfelika w kilku wersjach kolorystycznych. Ale żeby nie przesadzać, wybierzemy ostatecznie maksymalnie 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny to dla tych, co noszą żałobę z racji permanentnego debetu w portfelu, bo już dołożyli do Yanko, a tu się okazało, że AS lepsze... A ciemnobrązowe można kupić w każdym sklepie z ciemnobrązowymi cardholderami.

A jeśli wyrośliśmy już z infantylnych instrumentów płatniczych pokroju kart Junior, pozostają jeszcze takie...

post-247-0-92286600-1464533877_thumb.jpg

Nigdy nie byłem zainteresowany żadnymi mini walletami, ale coś takiego bym wziął i to właśnie nie w opcji czarny/ciemny brąz.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bażant, pomysł świetny, ale regulamin mówi jasno 

VII. Szczegółowe zasady dla zbiorowych zakupów

1. Zakładanie wątków dotyczących zbiorowych zakupów przez użytkowników forum dopuszczalne jest wyłącznie w dziale "Projekty forumowe" i wymaga zgody Administratora.

 

Temat do czasu wyjaśnienia sprawy z Administratorem zamykam. Bardzo proszę na przyszłość najpierw konsultować takie inicjatywy z Administratorem. Przypominam również o istnieniu tego wątku

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/626-pomys%C5%82y-na-projekty-forumowe/

proszę jednak pamiętać, że posiada on charakter niewiążących pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.