Skocz do zawartości

Awangarda Klasycznej Elegancji - impreza BwB, 4 czerwca, Sosnowiec


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze,

 

 

w imieniu Stowarzyszenia But w Butonierce oraz Mercedes-Benz Sosnowiec, zapraszam na pierwszą dużą imprezę BwB w województwie śląskim.

 

Spodziewamy się wielu interesujących atrakcji, które zaprezentują partnerzy tego eventu.

 

Południe Polski staje się ważne dla Stowarzyszenia, obecnie mamy tam dwóch członków wspierających BwB - Poszetkę i Benevento, którzy będą obecni na imprezie.

 

Jest to niepowtarzalna okazja do osobistego poznania się, wymiany opinii i przyjemnego spędzenia sobotniego popołudnia.

 

 

 

Do zobaczenia w Sosnowcu!

 

Damian

 

post-12-0-81307700-1464844426_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nowych użytkowników forum oraz wszystkich pozostałych, którzy nie mieli okazji widzieć imprez organizowanych przez nasze stowarzyszenie, zapraszam do obejrzenia filmów z poprzednich eventów:

 

https://www.youtube.com/user/BespokeSocialClub

 

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w czerwcowej imprezie zapraszam do zgłaszania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w czerwcowej imprezie zapraszam do zgłaszania się.

Ludzie, Sosnowiec nie gryzie, zgłaszajcie się :)

Wszystkie opinie o Sosnowcu to mity nakręcone przez animozje pomiędzy Ślązakami a Zagłębiakami, które na szczęście odchodzą w przeszłość i większość traktuje je jako powód do żartów.

Ps. Do niedawna na murze przy wjeździe do mojej dzielnicy był napis: "hanysie, wjechałeś, nie wyjedziesz" :mrgreen:

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Sosnowiec nie gryzie, zgłaszajcie się :)

Wszystkie opinie o Sosnowcu to mity nakręcone przez animozje pomiędzy Ślązakami a Zagłębiakami, które na szczęście odchodzą w przeszłość i większość traktuje je jako powód do żartów.

Ps. Do niedawna na murze przy wjeździe do mojej dzielnicy był napis: "hanysie, wjechałeś, nie wyjedziesz" :mrgreen:

Byłem kilka razy w Sosnowcu i nic mnie nie pogryzlo, także potwierdzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie co godziny rozpoczęcia imprezy - na którą się mamy stawiać? Kolejna sprawa - jak najlepiej dojechać z Katowic do Sosnowca żeby i do salonu było najbliżej? Mało zorientowany jestem, bo z Rybnika :) Może ktoś z forumowiczów wybiera się autem na imprezę i zabrałby ze sobą studenta :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie co godziny rozpoczęcia imprezy - na którą się mamy stawiać? Kolejna sprawa - jak najlepiej dojechać z Katowic do Sosnowca żeby i do salonu było najbliżej? Mało zorientowany jestem, bo z Rybnika :) Może ktoś z forumowiczów wybiera się autem na imprezę i zabrałby ze sobą studenta :) ?

 

 

Proszę Cię bardzo :) pełny rozkład jazdy z dworca pkp Katowice do Sosnowca. Najbliższym przystankiem jest Egzotarium.

 

http://rozklady.kzkgop.pl/index.php#/?start=37&koniec=1697&godzina=13&minuty=00&wyj_przyj=wyj&data=2016-06-04&czas_na_przesiadke=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.