Skocz do zawartości

Wizyta prezydenta USA.


Maciej Zaremba

Rekomendowane odpowiedzi

@xkoziol

Co ja będę tłumaczył - wygooglaj :-)

To chyba nie na to forum, co? Są chyba jakieś fora dla popleczników Brudzińskiego i reszty pisowskiej.

Bez szerszego komentarza, poza jednym - fakt, że nie lubię wódki, nie implikuje, że lubię mleko. To chyba łatwo zrozumieć.

@montalbano

Trafiłeś w sedno. W polityce, ale i w życiu codziennym można spotkać wiele osób, które zmienią towarzystwo dla swoich doraźnych korzyści.

W polityce kilku takich panów mamy, w życiu niestety też wielu ich spotkałem. To ma jeszcze mniej wspólnego z elegancją niż przypinanie mniej lub bardziej zabawnych łatek typu "zdradek", "dyplomatołki" itd.

@Dan

Nigdy nie aspirowałem do bycia eleganckim za wszelką cenę.

Ad Rem

Co sądzicie o stylu ubierania się innego (niestety) prezydenta - B.Clintona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xkoziol

Bez przesady, każdy z nas pewnie nie raz świadomie, lub nie zacytował Dzierżyńskiego, czy Hitlera. I co z tego?

@ChrisC

Palikot jest akurat człowiekiem na tle większości naszych polityków błyskotliwym. W przeciwieństwie do większości z nich, potrafił prowadzić całkiem spory interes. Jego styl ubierania się to wg mnie pogranicze prowokacji, oraz zabawy konwencją. Pamiętajcie, że oprócz błyskotliwości, Palikot posiada również całkiem staranne wykształcenie (co też jest raczej rzadkością wśród naszych polityków) i - jak sądzę - doskonale zna większość zasad stylu ubierania się i świadomie je nagina lub łamie. Znów, nie jestem wielkim fanem J.P., ale umiejętność zabawy konwencją i sytuacją doceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xkoziol

Bez przesady, każdy z nas pewnie nie raz świadomie, lub nie zacytował Dzierżyńskiego, czy Hitlera. I co z tego?

@ChrisC

Palikot jest akurat człowiekiem na tle większości naszych polityków błyskotliwym. W przeciwieństwie do większości z nich, potrafił prowadzić całkiem spory interes. Jego styl ubierania się to wg mnie pogranicze prowokacji, oraz zabawy konwencją. Pamiętajcie, że oprócz błyskotliwości, Palikot posiada również całkiem staranne wykształcenie (co też jest raczej rzadkością wśród naszych polityków) i - jak sądzę - doskonale zna większość zasad stylu ubierania się i świadomie je na

gina lub łamie. Znów, nie jestem wielkim fanem J.P., ale umiejętność zabawy konwencją i sytuacją doceniam.

Dlatego też napisałem że może i jest inteligentnym człowiekiem ale całkowicie zdziecinniałym. O ile z częścią jego poglądów mogę się nawet zgodzić to z metodologią i celowością części działań już nie. Wykształcenie, z tego co widzę to posiada tytuł magistra Uniwersytetu Warszawskiego tak więc niczym specjalnym bym tego nie nazwał.

Produkcja filmiku jak ten z linka poniżej świadczy wg mnie o poziomie Pana Palikota:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie mogłem sobie przypomnieć gdzie czytałem o ubraniach Obamy i proszę:

http://dresscodeclub.blogspot.com/2010/ ... ka_06.html

Ciekawe, że wszyscy projektanci z zadziwiającą zgodnością, jakby się umówili, proponowali prezydentowi białą poszetkę złożoną w nomen omen presidential, ale pan Obama i tak ich nie nosi. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie mogłem sobie przypomnieć gdzie czytałem o ubraniach Obamy i proszę:

http://dresscodeclub.blogspot.com/2010/ ... ka_06.html

Ciekawe, że wszyscy projektanci z zadziwiającą zgodnością, jakby się umówili, proponowali prezydentowi białą poszetkę złożoną w nomen omen presidential, ale pan Obama i tak ich nie nosi. Szkoda.

Ci projektanci też w przeważającej większości proponują Obamie białe koszule. Wytłumaczenie jest proste: Barrack Obama to Murzyn i ten kolor po prostu znakomicie na nim wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vislav

Długo nie mogłem sobie przypomnieć gdzie czytałem o ubraniach Obamy i proszę:

http://dresscodeclub.blogspot.com/2010/ ... ka_06.html

Ciekawe, że wszyscy projektanci z zadziwiającą zgodnością, jakby się umówili, proponowali prezydentowi białą poszetkę złożoną w nomen omen presidential, ale pan Obama i tak ich nie nosi. Szkoda.

Ciekawostką jest propozycja, jaką przygotował Tommy Hilfiger, chyba nie przegląda regularnie bespoke.pl :lol:

koszula z kołnierzykiem button down i krawat

już kiedyś zwróciłem na to uwagę.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszula z kołnierzykiem button down i krawat

To bardzo amerykański "smaczek". Sam często tak noszę krawat, choć tylko w sytuacjach nieformalnych. Na taką okazję jak inauguracja faktycznie nie widzę innej możliwości jak sztywny kołnierzyk.

Dla mnie wygrywa Nautica i Brooks Brothers.

A tak pan Obama wyglądał na złożeniu przysięgi i balu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Swoją drogą, nie wiedziałem, że prezydent ma jakąś bransoletę (?) na prawej dłoni:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vislav

koszula z kołnierzykiem button down i krawat

To bardzo amerykański "smaczek". Sam często tak noszę krawat, choć tylko w sytuacjach nieformalnych. Na taką okazję jak inauguracja faktycznie nie widzę innej możliwości jak sztywny kołnierzyk.

[...]

co jest złego w button down z krawatem? nie dość formalny? ostoja ivy style'u.

a Obama studiował i na Columbii i na Harvardzie. przysługuje mu :D

wrzućcie swój zestaw do CMDNS - to się przekonacie :twisted::lol:

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.