Skocz do zawartości

(KONKURS) Ostatnia czapka hrabiego Barry Kenta


Barry Kent

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze,

 

Z pewnością większość z Was na co dzień ubiera się zgodnie z zasadami klasycznej elegancji. Zdarzają się jednak dni i sytuacje, podczas których sięgacie po ubrania casualowe. Chcielibyśmy abyście przedstawili jesienno - zimowe stylizacje, w których wykorzystacie jeden z modeli naszych czapek (tutaj znajduję się asortyment)

 

 

Zasady konkursu:

 

1. Przygotuj stylizację korzystając z rysunków, zdjęć, packshotów, filmów. W stylizacji musi się znaleźć jedna z czapek Barry Kent. Forma stylizacji jest dowolna. Liczymy na Waszą kreatywność.

 

3. Osoby, które zajęły pierwsze cztery miejsca otrzymają czapkę użytą w stylizacji.

 

Regulamin:

 

1.    Organizatorem konkursu jest marka Barry Kent oraz Stowarzyszenie But w Butonierce.

 

2.    W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zarejestrowane na forum przed ogłoszeniem konkursu.

 

3.    Każdy Uczestnik może zaprezentować dowolną ilość stylizacji konkursowych.

 

4.    Stylizacje konkursowe powinny zostać zamieszczone w wątku konkursowym „Ostatnia czapka hrabiego Barry Kenta”.

 

5.    Nagrody w konkursie:

 

Osoby, które zajmą pierwsze cztery miejsca, otrzymują czapkę Barry Kent użytą do stylizacji.

 

6.    Zgłoszenia oceni i nagrody przyzna Jury w składzie:

 

Osoba ze stowarzyszenia - @Serwacy

Sympatyk - @Krzysiek_W

Przedstawiciel marki Barry Kent - @Barry Kent

 

Stylizacje będą publikowane na Facebooku marki (https://www.facebook.com/barrykent13). Popularność stylizacji będzie brana pod uwagę przez jury.

 

7.    Konkurs rozpoczyna się 01.12.2015 i trwa do 11.12.2015 do godziny 23:59.

 

8.    Wyniki zostaną ogłoszone w tym wątku w dniu: 14.12.2015

 

9. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy powinni zgłosić się droga mailową na adres: maciek@barry-kent.pl w celu odebrania informacji na temat odbioru nagród.

 

10. Fundatorem nagród jest firma Barry Kent. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.

 

11. Uczestnikiem Konkursu może być jedynie osoba pełnoletnia. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda rodziców lub opiekunów.

 

12. Jury ma prawo do wyłączenia spoza Konkursu odpowiedzi niespełniających wymagań Konkursu.

 

 

Zapraszam do udziału.

 

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapki wydają mi się przyzwoite, a choć nie są warte tyle, ile buty Loake czy Carlos Santos - to warto powalczyć, choćby dla sportu także :) A czapki produkowane są w Polsce, więc to też jest (być moze) jakiś argument.

 

Nie neguje ich ceny czy jakości :) Sam noszę się z zamiarem kupienia takiej czapki. Chodzi mi po prostu o fakt, że wygrywając konkurs muszę wygrać drugą taką samą czapkę. To wynika przecież z regulaminu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem to by startować w konkursie muszę przygotować stylizację z czapką Barrego Kenta, a gdy wygram otrzymam taką samą czapkę?  

 

Jeśli tak to nie wiem czy to atrakcyjna nagroda. 

"1. Przygotuj stylizację korzystając z rysunków, zdjęć, packshotów, filmów. (...)"

Dla mnie to oznacza, że musisz przygotować stylizację z rysunkiem/zdjęciem/itd. czapki, a nie z fizycznym bytem i nie musisz posiadać tej czapki. 

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1. Przygotuj stylizację korzystając z rysunków, zdjęć, packshotów, filmów. (...)"

Dla mnie to oznacza, że musisz przygotować stylizację z rysunkiem/zdjęciem/itd. czapki, a nie z fizycznym bytem i nie musisz posiadać tej czapki. 

 

Brak porannej kawy robi swoje.... Dzięki za sprowadzenie na ziemię @Zajac Poziomka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1. Przygotuj stylizację korzystając z rysunków, zdjęć, packshotów, filmów. (...)"

Dla mnie to oznacza, że musisz przygotować stylizację z rysunkiem/zdjęciem/itd. czapki, a nie z fizycznym bytem i nie musisz posiadać tej czapki. 

Jest dokładnie tak jak napisał Zajac Poziomka. Aby przygotować stylizacje na konkurs nie trzeba posiadać czapki. Można posłużyć się np. zdjęciami albo przedstawić ją w inny, bardziej kreatywny sposób.

 

Fajny konkurs. Czapka na bank się przyda bo przez kości czuję, że zima do najcieplejszych należeć nie będzie ;)

Miejmy nadzieje, że zima pokaże jeszcze pazury i spadnie w końcu z nieba białe złoto :) Cieszę się, że Ci się podoba ;) Czekamy na pierwsze zgłoszenia!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boją się zasięgu magnum ;).

 

Nie takie magnum straszne jak je malują ;)

 

BTW tutaj polecam świetny filmik ze Smithem w roli głównej :D  

 

 

A co do konkursu to chodzi raczej o zabawę niż uzupełnianie braków w szafie. Mam więc propozycję by mój post z Harrym, jeśli Jury nie będzie miało nic przeciwko temu,  potraktować jako zabawną prezentację poza konkurencją. Może dzięki temu młodsi forumowicze nie będą się czuć onieśmieleni i zaprezentują swoje pomysły.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post, więc najpierw wypada się przywitać. Cześć (dzięki temu forum wiem już, żeby nie zaczynać od witam), jestem na tym forum od niedawna, chociaż moja przygoda z elegancją zaczęła się już kilka lat temu. Odkryłem magię forum butwbutonierce.pl poszukując opinii o butach i czuję, że zakotwiczę się tu na dłużej. A skoro już jesteśmy w temacie morza to przedstawiam moją stylizację do przechadzania się po molo w chłodne, grudniowe dni:

post-6834-0-21202700-1449741756_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.