Skocz do zawartości

[SKOAKTIEBOLAGET] Olivier Dannefalk - wywiad dla BWB


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Pepo:

A czym konkretnie przejawiał się ten hejt? Bo z tego co pamiętam, to kilka osób (w tym ja) pisało że to są ładne i dobre buty warte swojej ceny, tyle że niższe niż Handgrade linie na pewno nie są porównywalne z Edward Green (a tak są przedstawiane przez polskiego dystrybutora).

 

eye_lip:

Dzięki za informację!

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, nie wiedziałem że Carmina używa Celasticu do usztywnienia pięty. O ile dobrze pamiętam, to na Styleforum czytałem, że używanie takiego usztywnienia to główny powód bardzo dużej sztywnośc pięt w Meerminach Classic (w LM jest skórzane usztywnienie) i związanego z tym długiego procesu rozchodzenia butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegami @Zając Poziomka i @eye_lip. Sklep w opisie przedstawił buty jako jedne z najlepszych w świecie. Tymczasem ich wartość to około 300-350 Euro i taka sama dobra jakość. Jednak są buty lepsze i jednocześnie dużo droższe. Dlatego też spytałem o nie, gdyż w swojej cenie niektóre modele wydają się ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze styleforum:

 

http://www.styleforum.net/t/338047/skoaktiebolaget-carmina-bonaf-carlos-santos-saint-crispins-gaziano-girling-official-affiliate-thread/19575#post_8246965

Dear friends, as you may have noticed we have been quite restrictive with Edward Green orders for some time now – and it is now a fact that we will start to phase out Edward Green. Although I really appreciate the Edward Green aesthetics and the history the company has, it has become clear that we cannot continue to work with them. This decision was based on our core values and our company philosophy.
 
Edward Green has promised us to honor any previously placed order (MTOs, pre-orders and such) and of course we will hold them to this pledge.
 
Kind regards,
Patrik a.k.a Leaves – founder and owner of Skoaktiebolaget
 

 

Jeden z komentarzy:

 

 

Definitely saw the EG thing coming and I'm glad Skoak stuck to their guns.  Seems like EG has been late on many deliveries this past year and has really, to me at least, priced themselves out of being too competitive.  Looking forward to whatever never brand Skoak is bringing to the table.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.