Skocz do zawartości

"Eleganckie" buty


Enzo777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Przymierzam się do zakupu butów m.in do garnituru jak i bardziej eleganckich stylizacji. Chciałbym się doradzić czy model butów Massimo Dutti Oksfordy czarne jest to poziom zbliżony do najtańszych Yanko modelu P001. Czy lepiej dołożyć do Yanko. Maksymalnie mógłbym wydać 700zł.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enzo, buty P001 to nie Yanko. To jest własny brand ekipy z multirenowacji. Nie widziałem ich na żywo ale sprawiają dobre wrażenie wizualne i znając podejście Danielów to myślę, że będziesz zadowolony. MD odradzam, sam kupiłem od nich buty w kwietniu, w zeszłym tygodniu musiałem je reklamować bo się zaczęły rozpadać.

 

Możliwe, że P002 będę niebawem zamawiać to opiszę moje wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enzo, jeśli nie potrzebujesz butów na "już" a podobają Ci się yanko ale nie mieszczą się w Twoich założeniach budżetu to sugeruje poczekać. Czasami patine.pl robi akcje w których rozdają kody rabatowe (zazwyczaj 10-20-30%). Berwicki sam mam (model 3010) i jestem zadowolony, skóra dobrej jakości tylko trzeba dbać o podeszwę bo to chyba ich największy minus (dosyć szybko się ściera pomaga regularne natłuszczanie podeszwy). Kupowałem je w klasycznebuty.pl i był to jeden z moich pierwszych zakupów "porządnego" obuwia, polecam ten sklep, spory wybór i dobra obsługa klienta. Mają swój sklep stacjonarny w Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Yanko jest jeszcze takie niebezpieczeństwo, że  zaczynasz od razu z wysockiego C :) Inne buty które potem kupisz (zaznaczam dobre buty np Berwick, Meermen)   nie sprawią Ci takiej przyjemności jaką by Ci dały  gdybyś od nich zaczynał.  A tak na poważnie, również uważąm że jeśli Ci się nie śpieszy spróbuj zapolować na kody rabatowe. Przede wszystkim zapisz się na newslettera na Patine.pl

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uroczystość taką jak ślub powinieneś założyć czarne oksfordy z nakładanym noskiem, brogsy na pewno nie. Monki może by przeszły, ale sądzę, że czarne też będą później trudniejsze do wykorzystania niż przykładowo brązowe. Tak czy inaczej, czarne oksfordy wykorzystasz na wiele okazji, ale nie do strojów mocno nieformalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie do 700 zł polecam Berwick'i, mam 3488 ( jeśli dobrze pamiętam). W nich olejowanie podeszwy przyda się z pewnością. Występują też modele na podeszwie JR i te są troszkę droższe (20-50 zł), ale trwalsze. Krupon w nich podobno jest inny.

 

Czasami można dorwać w promocji oxfrody loaka z tej cenie. Wszystko zależy jaki masz rozmiar stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czyli dżinsy, sweter z koszulą (może krawat) i na to płaszcz (jesienno-zimowy wełniany z 5%kaszmiru) to zbyt nieformalna stylizacja żeby założyć okfsordy czarne, które planuje zakupić.

 

Zbyt nieformalna - szczegolnie te dzinsy... Czarne oksfordy po prostu nie beda do nich pasowaly. Sa za delikatne i eleganckie do takich spodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.