Jump to content

Gentlemani z Warszawy


Albert Borowiecki
 Share

Recommended Posts

Cześć 

Dnia 7 marca organizuje małe spotkanie, przemarsz, sesje uliczną (bardziej rozpoznawcze) coś na wzór "Gentleman's Walk" organizowanego przez Dawida we Wrocławiu. Jeśli miałby ktoś ochotę z forumowiczów zaprezentować swój styl, zapraszam. Całe wydarzenie zostanie sfotografowane i umieszczone na blogu. Więcej informacji na priv. 

Link to comment
Share on other sites

Podejście drugie!! 

 

Cześć!! Nazywam się Albert Borowiecki o od ponad roku prowadzę bloga www.4gentleman.pl. Mieszkam w Warszawie, moja pasja to moda męska i czasomierze. W najbliższym czasie planuję zorganizować inicjatywę podobną do "Gentleman's Walk". Jeśli ktoś byłby chętny z forumowiczów, zapraszam. Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania z tym tematem związane. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Już myślałem, że zapowiada się forumowy spacerek :)

 

Jestem brzydki, rudy a do tego łysy i nie mogę pojawiać się publicznie na imprezach tego typu (czyt. na których ktoś bez mojej zgody robi mi focie (celowo nie użyłem wyrazu "zdjęcia") a potem zamieszcza tam i ówdzie). 

 

 

ps.

 

Cytując bloga: 

"Buty: H&M, Spodnie: Bershka, Koszula: H&M, Zegarek: Jacques Lemans"

Link to comment
Share on other sites

Czy mógł byś nam wytłumaczyć ideę tego ro

Nie ma tutaj jakiejś wyjątkowej idei etc. Jest to luźne spotkanie, zapoznawcze. Wymiana doświadczeń przy kawie do tego spacer. Całe spotkanie zostanie zrelacjonowane za pomocą aparatu. Zdjęcia będą dostępne i każdy uczestnik będzie mógł je pobrać. Ja część z nich umieszczę na blogu. To wszystko. Żadne zdjęcie z wizerunkiem osoby, która weźmie udział nie zostanie przeze mnie opublikowane.  Żadnych ukrytych motywów. 

Link to comment
Share on other sites

Całe spotkanie zostanie zrelacjonowane za pomocą aparatu.(...) Ja część z nich umieszczę na blogu.(...) Żadne zdjęcie z wizerunkiem osoby, która weźmie udział nie zostanie przeze mnie opublikowane.

Czyli opublikujesz zdjęcie na których nikogo nie będzie, tak?

Link to comment
Share on other sites

Wytłumacz mi zatem dlaczego/po co mielibyśmy promować TWOJEGO bloga? Nawet się nie znamy, w sensie Ty i forum.

To była tylko propozycja, zaproszenie. Rozumiem że komuś może się nie podobać to co robię, co piszę czy prezentuję. Staram się odpowiadać na wszystkie pytania (o zdjęcia, temat spotkania etc.) tak aby wszystko było jasne, bez żadnego ściemniania. Jak ktoś nie chce brać udziału, nie musi się angażować.  Po zrealizowaniu projektu cała relacja pojawi się na blogu i podeślę linka. Każdy będzie mógł zobaczyć jak to wyszło i dokonać subiektywnej oceny. Wydaje mi się że z góry skreślenie inicjatywy oraz realizacji byłoby pochopne. 

Link to comment
Share on other sites

Drogi Albercie, nie znamy Cię, nic o Tobie nie wiemy i nie chodzi o jakąś subiektywną ocenę tego co piszesz i publikujesz, ale o to, że pojawiasz się na forum i pierwszą wiadomością jaką do nas kierujesz jest propozycja wypromowania Twojego bloga. Sądziłeś, że jak to zostanie odebrane?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Mili koledzy, moim zdaniem obchodzicie się z kolegą Albertem niezbyt elegancko.

Kolega Albert ma bloga, chce go wypromować (co mu się zresztą udało - na pewno liczba odwiedzin skoczyła odkąd zamieścił linka na tym forum), więc organizuje 'event'. Jest tak zmotywowany, że organizuje go (astronomiczną) zimą. Jeśli nikt na ten 'event' nie przyjdzie, samo to już chyba da mu do myślenia.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.