Skocz do zawartości

Jaki dziś masz zegarek na ręku


igor

Rekomendowane odpowiedzi

bikeman, to dwa zupełnie różne zegarki.

Model słoneczny ma swoich przeciwników i tyle samo zwolenników jednak to pewna 'nowinka' w świecie zegarków. Wydaje mnie się, że zegarki z klasycznymi automatycznymi mechanizmami dużo wolniej tracą na wartości.

W cej cenie zdecydowanie możesz trafić coś rozsądnego w automacie, choć dużo większy wybór będziesz miał w zegarkach używanych (nie myl ze zużytymi ;) )

Jesli chodzi o solara, to nie nowosc dla mnie, mam Raisemana ( foto na poprzedniej stronie ), mam wyjściową Delbane, która tak apropos mimo swietnego stanu jest juz ze mna prawie 23 lata. A teraz chciałem coś takiego "do jeansów, do koszuli", zeby nie było nudne, cos z charakterem :)

Edit:

Co myślą o tej Adriatice? Ps. W tle leży Adriarica Aviator Chrono...tyle ze kwarc:/

post-3374-0-43443800-1431058437_thumb.jp

post-3374-0-04775100-1431059042_thumb.jp

post-3374-0-85936000-1431059105_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem, ale nie chciałem go piaty raz edytować:) dziś jeszcze raz do sklepu, przymiarka Aviatora do koszuli ( casual ) i chyba decyzja zapadnie...kwarc Ronda 540, mocny fluor, podobniez święci cala noc:), no i wydaje mi sie ciekawy wygląd jak za taka cenę.

Ps. Także przepraszam juz za ten jedno stronicowy OT:)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikeman1, to piątka z serii sports więc nie ma co narzekać.

Dobry skórzany pasek z przeszyciem pod kolor sekundnika lub nawet pasek typu rally :)

Dzięki za pomoc...a może byś jeszcze pomógł odnośnie paska...gdzie cos takiego mógłbym dostać ( jak na foto )

post-3374-0-05775600-1431351746_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie masz, dla przykładu (kolejność przypadkowa/alfabetyczna):

- @eye lip;

- @igor;

- @MK Leathers;

 

Wszystko to forumowicze, fachowcy specjalizujący się w ręcznym wyrobie pasków do zegarków. Z doświadczenia wiem, ze ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia (i budżet ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.