Skocz do zawartości

Garnitur na miarę (na studniówkę) w tempie ekspresowym


Techdrome

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy!!!

Zwracam się do Was z moim kłopotem, mianowicie:

 

-17 stycznia mam studniówkę

-nie mam jeszcze stroju

-jestem chudym wysokim mężczyzną (194cm wzrostu, długie ręce, żadne gotowce nie pasują)

 

Czy istnieje firma, która wyrobiłaby się uszyciem garnituru na miarę zważając na deadline 17.01.2015?

 

Z góry dzięki za pomoc,

pozdrawiam

 

Mikołaj :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, w pewnym punkcie reprograficznym na UW przy kasie był taki szyld: "SZYBKO-TANIO-DOBRZE: wybierz dwa z trzech".

 

A niżej jeszcze: "Zainteresowanch Rabatem informujemy, że jest to stolica Maroka".

 

Ech, studenckie czasy mi się przypomniały :D

 

EDIT: Moje najszybciej zrealizowane zamówienie na garnitur bespoke (dwuczęściowy, jedna para spodni) zmieściło się w dwóch tygodniach. Nie pospieszałem krawca, po prostu tak wyszło, więc zakładam, że da się sporo szybciej. Problem w tym, że to było na prowincji i krawiec wielu zamówień nie miał (to był dorabiający sobie emeryt); intuicja mi podpowiada, że warszawscy krawcy wymienieni powyżej mają jednak bardziej napięty terminarz i nie będzie łatwo ich nakłonić do wprowadzenia w nim zmian. Ale co ja tam wiem o warszawskich krawcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argument wzięty z księżyca. Naprawdę nie ma znaczenia, czy pracujesz w  budżetówce, czy w korporacji, czy też masz prywatną firmę. Jeśli klient Cię przekona, to zrobisz wszystko. Udowodnisz nawet, że doba ma 25 godzin. Wystarczy sobie odpowiedziec, kiedy priorytet klienta (czas i jakosc) staje się priorytetem krawca (jakość i cena). :)

 

To w końcu tylko kilka(naście) nadgodzin lub odbiory jednego (kilku) klientów przesunięte o kilka dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mango.com ma zawsze makabrycznie długie rękawy w koszulach, więc może przekłada się to na inne produkty. Myślę, że warto sprawdzić. Może warto też podpytać w Mercer Fashion, bo to chyba bardziej firma niż rzemieślnik, ale nie mam żadnych doświadczeń. Można u nich też wypożyczyć smoking chyba, więc zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze Bytom. Ostatnio była promocja MTM z koszulą za 1499 zł. Tkanina Vitale Barberis 100s. Możesz wybrać inną tkaninę niż ta bazowa, ale wtedy cena rośnie.

Maksymalny czas realizacji zamówienia to 21 dni, ale mojemu koledze z początkiem grudnia zrealizowali zamówienie w dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć problemów, jakbym ja do ojca w liceum poszedł, żeby mi piątkę przysmarował na garnitur od krawca, to potraktowałby mnie jak w dowcipie: 4 tysiące? po co ci 3 tysiące, przecież za te 2 tysiąca można kupić super garnitur. Ale masz tu ten tysiąc, zobacz jak cię tatuś kocha ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.