Skocz do zawartości

Wołanie o pomoc w kwestii garnituru ślubnego!


HEMI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dowolna linia z SS będzie skrojona "lepiej" niż Bytom, czy tylko te od Suit Up ? Sam stoję przed wyborem kupna garnituru na "większe" okazje, może kiedyś nawet na swój cywilny, co prawda budżetu nie ograniczam do żadnej kwoty, ale nie potrafię się przemóc do kwoty większej niż ok 1500-1600 zł z uwagi na fakt, że nie chodzę w garniturze na co dzień

 

Wybór w zasadzie zawęziłem do http://bytom.com.pl/kolekcja-caloroczna,garnitur-milano-1-124-k-1465-8955-p  

Po lekturze kilku wątków na forum z   SS jako konkurencje w tej cenie znalazłem chyba tylko te dwa modele : 

http://eu.suitsupply.com/en/suits/sienna-blue-plain/P3821.html?start=23&cgid=Suits&prefn1=color&prefv1=Blue  oraz  http://eu.suitsupply.com/en/suits/sienna-blue-plain/P3853.html?start=29&cgid=Suits&prefn1=color&prefv1=Blue

 

Ktoś ma garnitury z SS i może coś powiedzieć o rzeczywistych kolorach ? Który z tych garniturów będzie uniwersalniejszy ( ta sienna ma te biletówke) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem aksamitnej muchy - co o tym myslicie? Pan Tadeusz (Mikuła), producent krawatów i much w Krakowie, twierdzi, żeby nawet o tym nie myśleć, bo źle się układają, są zbyt grube. Jednakże widziałem parę zdjęć i muchy z tego materiału (zakładam, że to był aksamit) wyglądają bardzo stylowo i atrakcyjnie. 

Co o tym myślicie? Są jakieś reguły i rady w tej kwestii? Jakie są Wasze doświadczenia? 

PS. Gdzie mogę znaleźć takie produkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw od Mr Vintage, który jest na poprzedniej stronie, jest zastawem, w którym chciałbym pójść do ślubu (oczywiście po drobnych modyfikacjach).
Jeśli chodzi o polecanie niektórych marek przez bloggera to ;-) (nie mam żadnych obiekcji co do MrV, natomiast mam trochę produktów różnych sieciowych marek i mam swoje spostrzeżenia). Z koszulami w Polskich sklepach bywa różnie mam kilka z Wólczanki (z jednej [białej] jestem zadowolony, zw. na moje gabaryty będę musiał ją przerobić), Bytomia (fajne ale szału nie robią), MD (bardzo fajna biała z mankietami na spinki, ale po jednym praniu już tak dobrze nie wygląda), Vistula i powiem, że gdyby nie to, że kupuje je na wyprzedażach/w okresie promocji to ceny regularniej IMO nie są warte. Mam też koszule m.in. TM Lewin i jest to jednak inna półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.