Skocz do zawartości

Warszawa - Barber Shop


Piotr N

Rekomendowane odpowiedzi

...... Oczywiście "barber shopu" z prawdziwego zdarzenia jeszcze w Warszawie nie spotkałem. Ale może macie jakieś sprawdzone adresy do salonu męskiego, gdzie fryzjer wie co ma robić? Do tej pory chodziłem do stylistów, umawianiem sie, łaziłem po prywatnych mieszkaniach - i już mam trochę tego dosyć. Chciałbym normalnie pójść sie podciąć, bez tej całej stylistycznej otoczki, ale osiedlowym fryzjerom już nie ufam.

Ponoć na Ursynowie jest salon MEN. Czy ktoś w nim był? Czy to jedyny taki zakład stolicy? Będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedyny.

Z czystym sumieniem mogę polecić (gdzieś już o tym pisałem, ale chyba zniknęło po przenosinach Forum)

http://www.aph1.pl/ , a tam fryzjera - Darka Leszczyńskiego.

Podobnie jak Ty, 'bujałem się' dobrych parę lat zanim trafiłem do APH1 - a jestem ich

wiernym klientem od 8 lat. 

Jeśli chcesz być ostrzyżony przez fryzjera (a nie 'gwiazdora'), który na początku dokładnie wypyta Cię, jaki efekt chciałbyś

osiągnąć, potem ewentualnie wyjaśni - co się da, a co nie da z Twoimi włosami zrobić; to jest to dobre miejsce.

A przy tym świetna atmosfera (bez zadęcia), zawsze porcja świeżych żartów i niezła kawa/herbata. :)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Juz jakis cza temu sprowadziłem sie do Warszawy i jak do tej pory miałem problem ze znalezieniem dobrego fryzjera. byłem między innymi kilka razy w salonie MEN (imienia fyzjera nie paniętam ale -  taki młody ze zdjęć na stonie ww) również chyba 2 razy na Poznańskiej u Pana Andrzeja, gdzie też jest tylko męski fryzjer, wszędzie poprawnie ale bez rewelacji (strzyżenie na jeża). ogólnie zawsze zabija mnie pytanie "jaką końcówką strzyżemy".

ostatnio po przeczytaniu opinii na forum trafiłem do Pana Darka Leszczyńskiego z salonu http://www.aph1.pl/

Moim zdaniem fryzjer z powołaniem, ma pojęcie o strzyżeniu nie robi fryzury na siłę, a co najważniejsze w domu po umyciu głowy włosy same się układają.

strzygłem sie tam  pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ja ostatnio płacę 30zł, ale jednak jest różnica w porównaniu do salonów gdzie płaciłem po 15.

Na każdą wizytę masz swój określony czas, nie zostaniesz przystrzyżony szybciej bo klienci czekają. Bardzo dobrej jakości preparaty, mycie i fryzjer z duużym doświadczeniem, tytułem mistrza i najwyraźniej lubiący swoją pracę.

Tak czy siak >50zł bym nie zapłacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę 75 zł za fryzjera i nie mam z tym problemu. 

"Jak można wydać 1500 złotych na buty? Ja noszę dobre za 200."

"Jak można wydać 400 zł na krawat? Ja mam ładny poliestrowy za 20."

"Jak można wydać 400 zł na perfumy? Moje kosztowały 15 zł- nie będę płacił za markę."

"Jak można wydać 100 zł na obiad w knajpie? Pierś kurczaka po 15,99 za kilogram." 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Maciej Wróblewski otwiera przy pl. Bankowym w Warszawie Barber shop. Obecnie ma salon "kobiecy" w platinium towers, nie znam cen bo znamy się prywatnie i "omijam" kasę ale mogę z czystym sumieniem polecić. Golenie brzytwą itp jak ktoś ma ochotę,  ja głównie chodzę na podcinanie brody i włosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tylko w jakichś "dżezi" salonach dla gwiazd, gdzie dostajesz od razu do łapki yerbę osobiście zbieraną przez szamana jednego z amazońskich plemion. 

W rzeczy samej. Ja w Krakowie strzygę się za dwie dychy (z napiwkiem) i jest OK.

 

No ale jak ktoś chce fryz typu „piorun w szczypiorek” - voila.

 

Tylko po co „cyrulik”?

 

Wystarczy maszyna elektrostatyczna i „czupryna Einsteina” gotowa - tylko gdzie to IQ i skrzypce? :-) :smile: :-)

 

Zdrówka

 

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony polecę Dawida z salonu "Hair" na Chmielnej 5 w Warszawie. Bardzo dobrze słucha życzeń klienta i ewentualnie daje swoje propozycje. Chyba pierwszy fryzjer, od którego wyszedłem zadowolony i co  kilka tygodni tam wracam. Cena, jak na Warszawę, bardzo dobra - ok 50zł. Mnie podpasował też klimat salonu (stara kamienica i te wysokie pomieszczenia) :) 

 

Jakby ktoś chciał numer to proszę o wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.