Skocz do zawartości

[FRANCJA] - Obuwie


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

http://www.markowski-chausseur.fr

Czy ktoś miał kontakt z marką Markowski?

A może realizował ktoś zamówienie na powyższej stronie?

Kiedyś na forum była krótka wymiana zdań na temat, ale nic konkretnego:

http://www.forum.bespoke.pl/search.php?keywords=markowski&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

Interesują mnie opinie na temat obuwia tej marki i stosunek ceny do jakości.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, klimat strony nietuzinkowy! Pobudza zmysły i... wspomnienia. Swego czasu przechodziłem codziennie na uniwerek obok salonu firmy nie będąc do końca świadomym marki. Niemniej jednak obuwie i wystawy mieli niesamowite!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z prezentowanych na stronie butów bardzo ładne. Interesujące dla mnie jest duże nagromadzenie butów z "kwadratowymi" noskami obecnie uważnymi za niemodne. Czy to francuski styl?

No i spotkanie "Klubu Swanna" z "zajęciami praktycznymi" z nakładania patynującej mikstury http://www.berluti.com/#/lounge/swann/2.

Ciekawe odkrycie!

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tych spotkaniach pisałem w innym wątku - pięknie nakryte stoły do wieczornej uczty, a po niej... wspólne pastowanie w podniosłej atmosferze...

Nie wiem co o tym myśleć... brak pomysłów na zagospodarowanie czasu czy może pogoń za 'oryginalnością'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspólne pastowanie w podniosłej atmosferze...

He, he... Takie nieszkodliwe dziwactwo. Pewnie już im się przejadły orgie w stylu rzymskim, szermierka na miecze dwuręczne jest niebezpieczna i wymaga bicepsu, a w szachy (niestety...) gra na odpowiednim poziomie mało kto. Z drugiej strony, jeśli robione jest to bez zadęcia - to czemu nie? Cenię absurdalny humor :)

pzdr

montalbano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam jedna pare butow Markowski. Sa to Tassel Loafers Yellow Suede. Jakosciowo sa gorsze od C&J Cavendish aczkolwiek rowniez Good Year Welted. Ich cena moglaby uchodzic za przyzwoita, gdyby nie kazali sobie tak duzo placic za przesylke.

Kupilem je ze wzgledu na ich kolor. Jeszcze u zadnego producenta nie widzialem zoltych Tassel Loafers. Lecz szczerze powiedziawszy wole troche dolozyc i kupic C&J, Trickers czy tez troszeczke tansze a doskonale Grenson (przed dwoma laty udalo mi sie kupic Grenson Sharp Boots za 115 funtow i wbrew temu, co jest mowione o jakosci Grenson Rushden kolekcji uwazam je za jedne z moich ulubionych butow)

Oto zdjecia Markowski Tassel Loafers:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeszwa C&J jest lepiej (solidniej) wykonana anizeli Markowski.

Swoim ksztaltem przypominaja one (Markowski) raczej Alden Tassel Loafers anizeli ich angielskie odpowiedniki. Poza tym .... czerwona skora wewnatrz buta farbuje skarpety ... ale owe zafarbowania znikaja w otchlaniach pralki (kazdy kij ma dwa konce a kazda sparawa conajmniej dwa aspekty).

Skora moich Markowski Tassel Loafers dosc dziwnie pachnie (smierdzi) ...Innymi slowy: nie jest to, to samo, co poczuc mozna wachajac C&J.

Pomimo tego wszystkiego bardzo je lubie ze wzgledu na ich kolor. W polaczeniu z zoltymi spodniami i biala koszula wygladaja zaprawde "niecodziennie". Nie zaluje, ze je onegdaj kupilem. Gdybym musial, to uczynilbym to ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.