Skocz do zawartości

Marthu.com - muchy i inne


RadW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jako że nie za bardzo wiedziałem gdzie, wrzucam ten wątek właśnie tutaj - jeżeli Moderatorzy stwierdzą, iż w innym dziale będzie mu lepiej, zdaję się nań...

W każdym bądź razie: chciałbym zapytać o opinie nt. firmy marthu.com?

Szukałem na forum, niemniej jednak nie udało mi się znaleźć jakiejkolwiek informacji na ich temat...

Czy ktokolwiek z Was zaopatrywał się u nich w muszki?

Sam, jako laik w tematyce materiałowej uważam / wydaje mi się, iż naprawdę 'fajnie' prezentują się te muchy.

...a i przedstawiają się bardzo... odważnie ze stwierdzeniem, iż: "Każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju, wykonany ręcznie z najlepszej jakości wełny, jedwabiu, żakardu czy flaneli z Włoch, Hiszpanii i Holandii."

Niemniej jednak, ciekaw jestem Waszych opinii.

Modele w które sam się zaopatrzyłem:

1. Dołączona grafika

2. Dołączona grafika

Pzdr!

RadW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Jako że nie za bardzo wiedziałem gdzie, wrzucam ten wątek właśnie tutaj - jeżeli Moderatorzy stwierdzą, iż w innym dziale będzie mu lepiej, zdaję się nań...

W każdym bądź razie: chciałbym zapytać o opinie nt. firmy marthu.com?

Szukałem na forum, niemniej jednak nie udało mi się znaleźć jakiejkolwiek informacji na ich temat...

Czy ktokolwiek z Was zaopatrywał się u nich w muszki?

Sam, jako laik w tematyce materiałowej uważam / wydaje mi się, iż naprawdę 'fajnie' prezentują się te muchy.

...a i przedstawiają się bardzo... odważnie ze stwierdzeniem, iż: "Każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju, wykonany ręcznie z najlepszej jakości wełny, jedwabiu, żakardu czy flaneli z Włoch, Hiszpanii i Holandii."

Niemniej jednak, ciekaw jestem Waszych opinii.

Modele w które sam się zaopatrzyłem:

Pzdr!

RadW

Super, a krawaty na gumce tez Ci się podobają? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o ile są to moje jedyne gotowe muchy / nie mylić z jedyne muchy / to nie przeszkadza mi to specjalnie ;)

Wiązane również posiadają w swojej ofercie, niemniej jednak już nie w tak bogatej i ciekawej kolorystyce, itd. Dlatego właśnie wybrałem te i jakoś specjalnie nie boli mnie fakt, iż są gotowcami... 8-)

Edit: ...aczkolwiek szpileczka jakże trafna... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś specjalnie nie boli mnie fakt, iż są gotowcami...

To źle. :) Po ukończeniu podstawówki uznałem, że noszenie muchy fabrycznie zawiązanej już mi nie przystoi, więc zacząłem nosić krawaty. Na szczęście nie trwało to długo, bo niedługo po tym dostałem moją pierwszą muszkę wiązaną. ;)

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku bardzo podobnie, również gdzieś pod koniec podstawówki doszedłem do podobnych wniosków. Ergo: sprawa chyba wyjaśniona.

Tu jeszcze cytat z wątku: viewtopic.php?f=1&t=2793&start=140

“ When he saw me clipping on my black bow tie, he grabbed it from my hand, threw it on the floor, and jumped up and down on it until the clips were broken. ‘Never,’ he cried, ‘wear a clip-on bow tie. Never admit you even know anyone who does.’’

John D. Spooner

Czyli skrócony kurs odstręczania od wszelkich półśrodków, w kwestii muszek i nie tylko.

Edycja-poprawki graficzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no tak: faux pas.

A teraz, skoro wszyscy, a co niektórzy w szczególności, skończyli się już masturbować nad tematem to może raz jeszcze odwołam się do pytania... Z góry dziękuję za info! :D

Pytam w takim razie o muchy niewiązane i inne które mają dostępne w sprzedaży... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha... ehh. ...zacznę w kolejnych wątkach uprawiać 'zapasy językowe' - pewnie będzie wszystko jaśniejsze. Adieu!

Nie bądź taki wrażliwy :)

Nie mamy opinii o tej firmie, bo pewnie kupujemy muchy w innym miejscu. Cena w tej firmie, ani wybór much mnie nie zachęca do zakupów - są tańsze lub niewiele droższe sklepy z dużo większym wyborem, ale o tym możesz poczytać w wątku dot. muchy.

Znasz już też zdanie forumowiczów o sztucznych muchach i krawatach na gumce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha... ehh. ...zacznę w kolejnych wątkach uprawiać 'zapasy językowe' - pewnie będzie wszystko jaśniejsze. Adieu!

Nie bądź taki wrażliwy :)

Nie mamy opinii o tej firmie, bo pewnie kupujemy muchy w innym miejscu. Cena w tej firmie, ani wybór much mnie nie zachęca do zakupów - są tańsze lub niewiele droższe sklepy z dużo większym wyborem, ale o tym możesz poczytać w wątku dot. muchy.

Znasz już też zdanie forumowiczów o sztucznych muchach i krawatach na gumce ;)

...daleko mi do wrażliwości ;D

Właśnie o takie odpowiedzi - dotyczące samych much - mi chodziło... Dzięki Jan!

RadW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!

Rozumiem krytykę much już zawiązanych, dlatego wprowadziłam w marthu pewne rozwiązanie, które dedykowane jest specjalnie Wam :)

Przy opisie każdej muszki jest informacja, czy mogę z danej tkaniny wykonać muszkę wiązaną. (Zależy to od tego czy udało mi się kupić odpowiednio dużo tkaniny lub tego czy mucha wiązana danej tkaniny będzie po prostu ładnie się układała, czy nie będzie np. za gruba) Nie ma żadnego problemu z uszyciem muszki wiązanej w dowolnym kształcie z tkanin, z których wykonane są muchy "gotowe". Dość często dostaję również zamówienia na muchę wiązaną w konkretnej kolorystyce. Jestem w stanie również przy takim zamówieniu uszyć pas smokingowy z tej samej tkaniny.

Jeżeli chodzi o cenę muchy powiedzmy "na zamówienie" to jest ona większa od tej w sklepie o 10-15zł.

Już niedługo będzie nowa kolekcja, w której będzie bardzo dużo much wiązanych.. mam nadzieję, że one przypadną Wam do gustu :)

Pozdrawiam serdecznie!

Marta Urbaniak

marthu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Temat umarł, ale fakt, że na stronie od dawna jest sporo much wiązanych - oczywiście dla odważnych, wystarczy spojrzeć na kolory i wzory ;) No i ja właśnie taką jedną wiązaną dostałem na prezent od dziewczyny (o tę: http://marthu.com/pl/p/marthu-mucha-wiazana-WINTER-PIXEL-k0060/666)i, co tu dużo mówić, uwielbiam ją. Nie za bardzo można ją do czegokolwiek dopasować, ale gdy już można, to jest szał na mieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.