Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj również korzystałem z tej opcji, a wcześniej w rozmowie z konsultantem upewniłem się, że garnitury zakupione w tej opcji również można zwracać.

 

Ciekawe. Gdy zapytałem o możliwość zwrotu garnituru szytego na zamówienie, to uzyskałem odpowiedź, że nie można tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Gdy zapytałem o możliwość zwrotu garnituru szytego na zamówienie, to uzyskałem odpowiedź, że nie można tego zrobić.

Z tego, co piszą na stronie internetowej, to jest to możliwe.

 

http://eu.suitsupply.com/on/demandware.store/Sites-INT-Site/pl/ProductCustomSuit-Show?tid=suitconfigurator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem ostatnio zamówioną Havanę w rozm. 48.

Klatka - 102 cm, czyli jak w rozmiarze 46, pozostałe wymiary mniej więcej się zgadzają poza rękawem, który jest wyraźnie węższy.

Garnitur dostałem w opakowaniu premium mimo, że zamawiałem w standardowym, a spodnie były w rozm. 46, który dodatkowo  jest rozmiar mniejszy niż moje spodnie w rozm. 46 z zimowej kolekcji.

 

Jakieś czary się tam dzieją.

 

Edit: ostatnią Havane w rozm. 48 musiałbym przerabiać w klatce, tali i rękawach. Natomiast przy tej wystarczy skrócenie rękawów. Garnitur ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przekopuje wątek ale można się tu pogubić w tle garniturów oraz marynarek. Jak oceniacie koszule od SS?

Mam 4 koszule obecnej kolekcji z bawełny egipskiej 2 i len +bawełna też 2 , linia za 79 euro extra slim  .Oceniam je bardzo dobrze są na wyższym poziomie od rodzimych marek .Nie mówiąc o wyglądzie tych koszul u nas nic ciekawego nie ma :) Choćby mam na myśli wybór kołnierzyków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 koszule obecnej kolekcji z bawełny egipskiej 2 i len +bawełna też 2 , linia za 79 euro extra slim .Oceniam je bardzo dobrze są na wyższym poziomie od rodzimych marek .Nie mówiąc o wyglądzie tych koszul u nas nic ciekawego nie ma :) Choćby mam na myśli wybór kołnierzyków .

Ja zamówiłem kiedyś koszule z SS i odesłałem ją, przeszkadzał mi brak kieszonek na fiszbiny i to ją wykluczyło z dalszego użytkowania. Jutro ma przyjść do mnie koszula denim z SS, napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 koszule obecnej kolekcji z bawełny egipskiej 2 i len +bawełna też 2 , linia za 79 euro extra slim  .Oceniam je bardzo dobrze są na wyższym poziomie od rodzimych marek .Nie mówiąc o wyglądzie tych koszul u nas nic ciekawego nie ma :) Choćby mam na myśli wybór kołnierzyków .

Czy koszule z linii za 79 euro również maja fiszbiny wszyte na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.