Skocz do zawartości

Problemy z zakupem butów


Michał B.

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

niedawno zainteresowałem się klasyczną elegancją. Niestety, nie jestem zbyt zamożny, co znacznie utrudnia mi zbudowanie garderoby. Ponadto, na moją stopę nie pasuje większość butów ze sklepów typu CCC, Ryłko, itp.. Chciałbym, aby doradzili mi Państwo co powinienem zrobić. Znalazłem niedawno ciekawą ofertę w internecie: szycie butów u szewca za złotówkę dziennie przez 4 lata. Czytając jednak Państwa forum znalazłem informację, że autor tej oferty miał problemy z klientami, m.in. nie wykonał zlecenia naprawy oraz z niewyjaśnionych przyczyn nie chciał zwrócić zabytkowych butów jej właścicielce, która go o to błagała. Czy ktoś z Państwa wie czy ta i tym podobne sprawy zostały zażegnane i można bez obawy zamówić u tego pana buty? Czy ktoś z Państwa nosi buty zamówione u tego pana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2023 o 16:31, JakubAnderwald napisał:

1460 zł za buty na miarę? Co tak tanio?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da się nawet taniej (jeden z szewców w Warszawie robił jeszcze niedawno - 2 czy 3 lata temu kołkowane buty za kwotę trzycyfrową, nawet z kapciem przymiarkowym po drodze, teraz przez inflację pewnie wzrosło delikatnie powyżej tego), a przypuszczam, że szewcy jedynie klejący buty zrobią jeszcze taniej - wbrew pozorom buty na zamówienie kupują nie tylko dandysi, ale i np. różni seniorzy, którym standardowe kopyta nie pasują, a nie wydadzą całej emerytury na parę o poziomie cenowym Yanko.
Druga sprawa, pytanie na ile ta strona jest aktualna - widnieje na niej również możliwość zamówienia czarnych oksfordów za 890 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 16:22, Michał B. napisał:

Nie wiem, liczyłem na to, że Państwo będą coś wiedzieć

Brak odpowiedzi wynika zapewne nie ze złośliwości użytkowników forum, tylko z tego, że zapewne nikt z takiej usługi tu nigdy nie skorzystał. Szewc24 nie jest obecnie członkiem forum, więc tutaj się z nim nie skontaktujesz. Opinie o jego pracy masz zarówno w dedykowanym temacie forum, jak i temacie poświęconym jednemu z konkursów forumowych, gdzie do wygrania były buty robione na miarę.

 

W dniu 5.09.2023 o 11:40, gisch napisał:

Da się nawet taniej (jeden z szewców w Warszawie robił jeszcze niedawno - 2 czy 3 lata temu kołkowane buty za kwotę trzycyfrową, nawet z kapciem przymiarkowym po drodze, teraz przez inflację pewnie wzrosło delikatnie powyżej tego), a przypuszczam, że szewcy jedynie klejący buty zrobią jeszcze taniej - wbrew pozorom buty na zamówienie kupują nie tylko dandysi, ale i np. różni seniorzy, którym standardowe kopyta nie pasują, a nie wydadzą całej emerytury na parę o poziomie cenowym Yanko.
Druga sprawa, pytanie na ile ta strona jest aktualna - widnieje na niej również możliwość zamówienia czarnych oksfordów za 890 zł.

Duranc już od dawna jest ma emeryturze, z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Velahrn napisał:

Duranc już od dawna jest ma emeryturze, z tego co wiem.

Nie chodzi o niego, tylko Dubniaka z Międzyborskiej. Duranc miał ceny jeszcze niższe, jakościowo podobnie (może nieco niżej, ale nie miałem nic od niego, więc osobiście się nie wypowiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, gisch napisał:

Nie chodzi o niego, tylko Dubniaka z Międzyborskiej. Duranc miał ceny jeszcze niższe, jakościowo podobnie (może nieco niżej, ale nie miałem nic od niego, więc osobiście się nie wypowiem).

O, bardzo ciekawe, Zamawiałeś u niego buty? Jak stoi z cenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.