Skocz do zawartości

Bluza rugby - dyskusje i porady


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Co myślicie o tym znanym wzorze, Rugby? Koszulki czy bluzy z białymi kołnierzykami i najlepiej poziome, dwukolorowe, grube pasy to moim zdaniem mus przy stylu preppy. Świetnie komponują się ze zwykłymi, beżowymi albo białymi chino. Mam takich bluz i koszulek wiele, więc nie jest to wątek "czy kupić", tylko nasze przemyślenia i ewentualne obiekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dla mnie alteranatywa dla koszula+sweter+apaszka. Bardzo lubię ten wzór. Bardzo często nosze takowe, bo jest to praktyczne ubranie wierzchne jak i mocno casual'owe. Brakuje mi tego klasycznego Polo Ralph Lauren w granatowo żółte pasy z białym kołnierzykiem.

(cena :( powalająca jak na mój portfel).

Jednym słowem uwielbiam je :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym znanym wzorze, Rugby? Koszulki czy bluzy z białymi kołnierzykami i najlepiej poziome, dwukolorowe, grube pasy to moim zdaniem mus przy stylu preppy. Świetnie komponują się ze zwykłymi, beżowymi albo białymi chino. Mam takich bluz i koszulek wiele, więc nie jest to wątek "czy kupić", tylko nasze przemyślenia i ewentualne obiekcje.

Całkowicie nie w moim stylu. Wyglądają za bardzo młodzieżowo nawet jak na każual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twórzmy jakiś mitów. Materiał na spodnie sztuczkowe ma większość producentów tkanin (chociażby próbnik PB Universal Harrisons) za 50-100zł/m maksymalnie więcej niż polskie tkaniny, których czas świetności jednak minął.

Cenę ledwo dosięgającą 1000zł/m osiągają raczej tylko materiały z wysokiej jakości kaszmiru.

W takim układzie nie znam do końca realiów.

Coś polecacie do sprawnego, szybkiego zamówienia online?

http://www.johnfosterdirect.com/fine-cloths/en

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBrakuje mi tego klasycznego Polo Ralph Lauren w granatowo żółte pasy z białym kołnierzykiem.

(cena :( powalająca jak na mój portfel).

Wyprzedaż u Ralpha, teraz się opłaca.

http://www.rugby.com/shop/item.aspx?pro ... cp=3768060

;)

Próbowałem wcześniej ale wywala mi Polskę jako kraj docelowy :evil: i zostawia jedynie Estados Unidos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie jest Wasze zdanie na temat zakladania koszuli i krawata pod bluze rugby? Bardzo czesto widze taki zestaw na zdjeciach rugby Ralpha Laurena. Na atletetycznych sylwetkach, a uscislajac szerokich w brakach, mysle ze wygladaloby to dobrze. Nie widzialem niestety nikogo tak ubranego, nawet na zdjeciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie jest Wasze zdanie na temat zakladania koszuli i krawata pod bluze rugby? Bardzo czesto widze taki zestaw na zdjeciach rugby Ralpha Laurena. Na atletetycznych sylwetkach, a uscislajac szerokich w brakach, mysle ze wygladaloby to dobrze. Nie widzialem niestety nikogo tak ubranego, nawet na zdjeciu.

:roll:

a tak poza tym, jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie jest Wasze zdanie na temat zakladania koszuli i krawata pod bluze rugby? Bardzo czesto widze taki zestaw na zdjeciach rugby Ralpha Laurena. Na atletetycznych sylwetkach, a uscislajac szerokich w brakach, mysle ze wygladaloby to dobrze. Nie widzialem niestety nikogo tak ubranego, nawet na zdjeciu.

Jestem na nie. Widziałem to zdjęcie ale dwa kołnierzyki obok siebie za dużo jak dla mnie. Za to bluzę rugby pod marynarkę owszem tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panom za odpowiedzi. Dla ulatwienia przedstawie jeszcze jedno zdjecie http://www.ralphlaurensoutlets-online.c ... LA0007.jpg

Mam bardziej przychylne nastawienie do takiego zestawu. Wynika to pewnie z faktu, ze tego typu ubior (bluza rygby) i sam sport jest w kraju, w ktorym mieszkam bardzo popularny w przeciwienstwie zapewne do Polski. Latwiej jest sciagnac sama marynarke i zalozyc bluze, niz przebierac sie calkiem idac prosto z pracy na mecz na stadion lub do pubu. Chociaz oczywiscie w pytaniu mialem na mysli ubieranie sie tak nie w zwiazku z ww. okolicznosciami. Jeszcze raz dziekuje za Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Nie mam porównania, ale robi wrażenie bardzo przyzwoitej. Mięsisty materiał, gruby kołnierz, dbałość o detale. Krój uwzględnia więcej kilogramów w okolicy brzucha. Polecam. :)

 

http://www.ctshirts.co.uk/men's-casualwear/men's-polo-shirts/Charcoal-rugby-shirt?q=gbpdefault||jr034cha|||||||||||||&page=2

 

 

 

post-1456-0-93576700-1388428341_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.